Şimdi Ara

Matematik ve geometri için ne yapmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Matematiğim ve geometrim çok kötü özellikle geometri şurada 1.5 aydan az kaldı matematikten en az 25+ yapmam lazım ama çok fazla konu eksiğim var tam olarak sadece polinomları ve ikinci dereceden denklemleri biliyorum. Geometri içinde antremanlarla geometri 1 i aldım ve 150 ye kadar geldim sizce faydası olurmu lys adına ? bana kesin çıkacak konuları söyleseniz de hiç değilse onlara çalışsam matematikten ?

• Trigonometri her yıl cıkıyor
  • Güncel
  • Karekök MPS 4 ü bitir garanti 14 Net
  • son konuları adam akıllı hallet 25 garanti olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

Karekök MPS 4 ü bitir garanti 14 Net

hocam karekok 3-4-5 i bitirsem 30 net cıkartabilirmiyim bide suan karekök 3 ün yarısındayım yetişirmi kalan zamanda
  • Arkadaşlar suan fem 12.sinif ve zirve LYS var elimde 25 net yapsam bana yetiyor hangi konulara ağırlık vermeliyim daha çok en baştan alırsam yetişmez onun için soruyorum
  • Arkadaşlar bana konu söylerseniz çok sevinirim gereksiz konulara çalışmayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar bana konu söylerseniz çok sevinirim gereksiz konulara çalışmayacağım

Uzayda dogru düzlem (kolay)
    Elips hiperbol parabol (cok kolay)
    Açıortay - Kenarortay

Kafadan 15+ diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkc3701

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar bana konu söylerseniz çok sevinirim gereksiz konulara çalışmayacağım

Uzayda dogru düzlem (kolay)
    Elips hiperbol parabol (cok kolay)
    Açıortay - Kenarortay

Kafadan 15+ diyorum

15+ diyorsan bu konuların hepsini yutucam hocam
  • Önem sırasına göre turev,integral,trigonometri,karmasik sayilar,matris ve determinant,logaritma,fonksiyonlar,diziler seriler,limit süreklilik,polinomlar. Bu konulardan 35 soru civari cikar
  • Güncel
  • mat ve geo aynı değildir. matematik soru çözmekle alakalı konuyu öğrenecen soru tiplerini görecen görmediklerini sorucan başka bir şey gelmez. geometri ise çok fazla soru ve zeka işi
    geometride güvenlik diye bir şey yok birden garip bir soru sorabilir
  • Dizi serı,toplam carpım,limit,logarıtma,karmasık sayılar,polınomlar,ıkıncı derece denk, matrıs determınant bu konuların hepsını halettım arkadaslar sizce bu vakıtten sonra hangı konuya calısılmalı turev ıntegral falan yapabilirmiyim bu vakıtten sonra ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.