- x
6 yillik Amerika hikayem (parca parca anlatacagim)-27. bolum geldi.
525 Cevap23229 Görüntüleme368 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 8:50:37 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King#6James -- 11 Ağustos 2014; 20:17:38 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2305 Mesaj
7 Mayıs 2013; 8:51:54 

Konusu ney

!'^ %&/()=?_>£#$½{[]}\|@<>
bniem sdaık yriam kraa tporktaır

90 Mesaj
7 Mayıs 2013; 8:58:12 

bir giriş bölümü yazaydın. resimlerle destekle konuyu

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:06:53 

quote:

Orijinalden alıntı: eltürco

bir giriş bölümü yazaydın. resimlerle destekle konuyu

Suan Amerika oncesi olan giris bolumunu yaziyorum ama yarina kadar tam bitirmeden paylasmam. Normalde bugun bitirirdimde cuma fizik finalim var ona calismam lazim ondan dolayi bugun bitirebilcegimi sanmiyorum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2305 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:06:56 

quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

Aşk var mı, ihtiras var mı, biri bunu mu dolandırdı, annesi babası mı terketti, inşaat köşelerinde tecavüz edip sokağa mı bıraktılar yoksa genel, gündelik şeyleri mi anlatıcak yani onu soruyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: AjanGevrek

quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Konusu ney

Bilip bilmeden konuşma arkadaşım. ney değil ZURNA ZURNA

Buralar değerlenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alejàndro -- 7 Mayıs 2013; 9:08:45 >

1729 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:08:55 

quote:

Aşk var mı, ihtiras var mı, biri bunu mu dolandırdı, annesi babası mı terketti, inşaat köşelerinde tecavüz edip sokağa mı bıraktılar yoksa genel, gündelik şeyleri mi anlatıcak yani onu soruyorum.

Avukat yerine dizi yapimcisi olmalisin sen

2605 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:09:37 

kesin okulun en populer kızına göz dıkmışsındır

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır
    Kimisi için Ete Duyulan açlık
    Kimisi için Güce duyulan açlık
    Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu,
    Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler
    Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur.
    Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.

1903 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:12:58 

Neler yaptın orada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:15:28 

quote:

Valla basimdan ne gectiyse herseyi yaziyorum. Giris bolumu bile uzun olucak sanirim. Atlamadan basimdan gecen herseyi anlatacagim iste. Konu olarak ne bekliyorsun bilmiyorum ama dedigim gibi hersey dahil olucak ne olduysa bazi konulari atlayarak yazmayacagim yani.

461 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:22:58 

Okumaya gidip garsonluk yapan çok. Bakalım seninki nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2305 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:24:46 

quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

Avukat yerine dizi yapimcisi olmalisin sen

Yazdığım senaryolar var aslında bi iki tane kısa film tadında, okulu bitiremezsek deneyebilirim şansımı

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:33:52 

quote:

Orijinalden alıntı: acizcool

Okumaya gidip garsonluk yapan çok. Bakalım seninki nasıl

Gorursun yakinda. Garsonlukla yakindan uzaktan alakam yok benim hatta o filmlerde gordugun hayata yakin bir hayat yasiyorum

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 9:41:00 

Giris bolumunu koydum. Yarin falan yazmaya devam edecegim. Yarindan itibaren baslayarak Amerika bolumune tamamen giris yapiyorum.

212 Mesaj
7 Mayıs 2013; 10:28:50 

okuyorum şimdi..

Tarık.

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 10:34:24 

quote:

Orijinalden alıntı: onlarburdalar

tutmaz

Tutup tutmamasi umrumda degil pek. Can sikintisindan ve merak edenler vardir diye yazicagim. Amerika'da olabilcek cogu seyi yasadim ve gordum. Forumdada bunlari merak eden bir suru insan var, merak edilen konular hakkinda onlarada yardimci olabilmek icinde yaziyorum. Isteyen okur istemeyen okumaz. Hic kimse istemezse devam etmem, birakirim. Benim kaybedicegim bir sey olmaz. Zira bu konudan kazanmayi bekledigim birseyde yok. Cogu kisiye, yakin arkadaslarima bile anlatmadigim bazi seyleri burda kimsenin beni tanimiyor olmasindan dolayi rahat rahat yazabilcegim icin yazacagim bir nevi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King#6James -- 7 Mayıs 2013; 10:43:53 >

461 Mesaj
7 Mayıs 2013; 10:35:56 

quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

Gorursun yakinda. Garsonlukla yakindan uzaktan alakam yok benim hatta o filmlerde gordugun hayata yakin bir hayat yasiyorum

Hiç hevesim yok filmlerdeki gibi hayata. Sadece dramatik sonu olan hayat hikayesi olmamasını umdum. Anlat bakalım. Hayat hikayeleri her zaman ilgimi çeker

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 10:37:01 

quote:

Orijinalden alıntı: acizcool

Hiç hevesim yok filmlerdeki gibi hayata. Sadece dramatik sonu olan hayat hikayesi olmamasını umdum. Anlat bakalım. Hayat hikayeleri her zaman ilgimi çeker

Dramatik bir sonu yok. Hatta gittikce benim adima daha iyi olan bir hikaye. Ilk baslari pek ic acici degil.

628 Mesaj
7 Mayıs 2013; 10:47:46 

quote:

Tutup tutmamasi umrumda degil pek. Can sikintisindan ve merak edenler vardir diye yazicagim. Amerika'da olabilcek cogu seyi yasadim ve gordum. Forumdada bunlari merak eden bir suru insan var, merak edilen konular hakkinda onlarada yardimci olabilmek icinde yaziyorum. Isteyen okur istemeyen okumaz. Hic kimse istemezse devam etmem, birakirim. Benim kaybedicegim bir sey olmaz. Zira bu konudan kazanmayi bekledigim birseyde yok. Cogu kisiye, yakin arkadaslarima bile anlatmadigim bazi seyleri burda kimsenin beni tanimiyor olmasindan dolayi rahat rahat yazabilcegim icin yazacagim bir nevi.

bende merak ediyorum amerikayı

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 11:15:24 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetinho06

Takip fazla önlerden olmasada reklam alınır.

yeni bölüm gelince mesajı alıntı yapabilir misin iz

Hatirlarsam yaparim. 10-15 saat icinde yeni bolum gelmis olur sanirim. Kendinde hatirlarsan bakabilirsin.

4701 Mesaj
7 Mayıs 2013; 11:24:03 

Bana fakir adamın hayat hikayesi lazım.tipik dizilerdeki mavi gözlü ve hiç çalışmayan liseli hikayeleri sarmıyor ve samimi gelmiyor.ha sana ve yaşadıklarına saygı duyarım.

Cryengine 3 Amateur developer.
https://www.youtube.com/watch?v=T3VEt5GKOqE
*Model design.
*Map design.
*Concept design.

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 11:37:50 

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Bana fakir adamın hayat hikayesi lazım.tipik dizilerdeki mavi gözlü ve hiç çalışmayan liseli hikayeleri sarmıyor ve samimi gelmiyor.ha sana ve yaşadıklarına saygı duyarım.

Valla hikayem oyle tam olarak senin sandigin gibi degil. Suan bulundugum noktaya gelirken epey zor seyler yasadim ama senin istedigin gibi fakir bir adamin basari oykusude degil.

702 Mesaj
7 Mayıs 2013; 13:09:23 

quote:

Valla hikayem oyle tam olarak senin sandigin gibi degil. Suan bulundugum noktaya gelirken epey zor seyler yasadim ama senin istedigin gibi fakir bir adamin basari oykusude degil.

Şuan ki durumdan kasıt nedir? iş adamımı oldun hocam

81 Mesaj
7 Mayıs 2013; 13:19:52 

kardeş senın akraban var gitmişin yanı ballısın. bu yüzdende büyük ihtimal fenerbahçelisin

şaka bi yana anlatta dinleyek ben sanmıyom diziler gerçeği yansıtıyor. yansıtsa bizim dizilerde var gerçek hayatla alakası yok

ama türkiyeden 5 kat daha ıyıdır onu bılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert_Jeksin -- 7 Mayıs 2013; 13:20:57 >

1996 sezonu bittiğinde Fb 13 Gs 10 ve Bjk 9 şampiyonluğa sahipti.2013 sezonu bittiğinde ise Fb 18 Gs 19 ve Bjk 13 şampiyonluğa sahip oldu. 17 senede Gs 9 Fb 5 Bjk 2 Bursa 1 Şampiypnluk elde etti. 3 Şampiyonluk geriden gelip 1 fark atan ve bunu 17 senede yapan bir takım. Fatih Terim...

5869 Mesaj
7 Mayıs 2013; 13:36:43 

quote:

Orijinalden alıntı: KükenmezTalem

[Onay bekliyor]

Sen arada kaynama da

Herkesin mesaj onay bekliyor yazıyor neden acaba?

♥Ellen Page Fan Club♥
Dubstep is a life
Steam ID: Teecem

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Mayıs 2013; 13:40:08 

Herkesin mesajı neden onay bekliyor,hangi troll yönetici yaptı bunu

521 Mesaj
7 Mayıs 2013; 13:46:25 

[Onay bekliyor]

hayırlısı

70 Mesaj
7 Mayıs 2013; 14:16:02 

Kendisi amerikaya kız arkadaşı da italyaya gidiyor.Ben de haritaya bir dart atacam kısmet ne olursa :D

7122 Mesaj
7 Mayıs 2013; 14:18:40 

Abd oncesi hayatini napalim yaa sen amerikadan kizlardan ortamlardan bahset birazda ss koy

Dark Souls - Diablo - Skyrim - Fallout
Reaper of Souls

1049 Mesaj
7 Mayıs 2013; 15:56:39 

Bu aralar acayip bir Amerika hevesi var bende.Mesajım kıvrılsın okurum bir ara.

1049 Mesaj
7 Mayıs 2013; 16:22:18 

Hocam hikaye mi bu ?8. sınıf anılarını biraz fazla uzatmışsın.

2635 Mesaj
7 Mayıs 2013; 16:34:20 

Takip

269 Mesaj
7 Mayıs 2013; 16:47:40 

The Rev ölmedi.Sadece Tanrı Bateri dersi almak istedi.

1249 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Daenerys Stormborn
7 Mayıs 2013; 16:52:28 

Zengin çocuğusun sanırım.

Aegon of the House Targaryen, the Sixth of his Name, King of the Andals and the Rhoynar and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms and Protector of the Realm.

472 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MrGumbo
7 Mayıs 2013; 16:57:59 

Anıları çok uzatmışsın ve çok samimi olmamış. Sana tavsiyem devamında biraz olayları dramatize et. Bune böyle şunda iyiydim bunda iyiydim, çok sosyaldim. Dh kitlesine fakir ama başarılı adam hikayeleri gidiyor.

446 Mesaj
7 Mayıs 2013; 17:12:21 

okuyacağım

Bu mesajda bahsedilenler: @King#6James

411 Mesaj
7 Mayıs 2013; 17:22:29 

Amerika'dan nağmeler dinlemeye geldik.. Türkiye'de ki haylazlıklarını anlatıyor.. O anlattıklarını burdaki çoğu kişi yaşamıştır.. Sen oraları anlat bize oraları

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 18:14:08 

quote:

Orijinalden alıntı: owermars

Amerika'dan nağmeler dinlemeye geldik.. Türkiye'de ki haylazlıklarını anlatıyor.. O anlattıklarını burdaki çoğu kişi yaşamıştır.. Sen oraları anlat bize oraları

Bastan dedim uzun yaziyorum diye. Giris bolumu olarak hakkimda az bilgi edinin diye o sekilde yazdim. Sonra o nerden cikti bu nerden cikti demeyin diye. Simdi uyandim Amerikaya ilk gittigim vakti falan yazacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King#6James -- 7 Mayıs 2013; 18:53:31 >

469 Mesaj
7 Mayıs 2013; 18:15:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Sen arada kaynama da

Herkesin mesaj onay bekliyor yazıyor neden acaba?

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki > >>

4242 Mesaj
7 Mayıs 2013; 18:19:34 

Hadi yeni yaz benimde hayalim amerika sen tatil diye gidip kaldın mı naptın

NOT . Tüm partları ilk mesaja ekle diğer arkadaşlar gibi süründürme bizi

<| 1881 193∞ |>
Ðєνicє1: MSI GE70 2OE-049XTR
Ðєνicє2: Samsung Galaxy S4 16 GB
Ðєνicє3: New iPad (3) 64GB+4G 7.1
Galatasaray | Atlético de Madrid
Steam | DH Grup | Raptr | Origin | Battle.net

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 18:50:46 

2. bolumu koydum. Daha sanirim herkesin merak ettigi bolumlere bir 2-3 bolum olur. Bir kac saate yeni bolumu eklerim.

411 Mesaj
7 Mayıs 2013; 18:51:55 

quote:

Bastan dedim uzun yaziyorum diye. Giris bolumu olarak hakkimda az bilgi edinin diye o sekilde yazdim. Sonra o nerden cikti bu nerden cikti demeyin diye. Simdi uyandim Amerikaya ilk gittim vakti falan yazacagim.

bekliyoruz

1570 Mesaj
7 Mayıs 2013; 19:02:22 

Okuyalim bakalim.

Vu+ Duo

Sym Fiddle II

nothing is true everything is permitted

414 Mesaj
7 Mayıs 2013; 19:16:09 

Konu ilginçleşmeye başlarken kesmişsin birde resimler ile konuya ek yaparsan bizde birşeyler görmüş oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 7 Mayıs 2013; 19:17:04 >

www.parkpera.com

288 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
özyeğinmimarlık
7 Mayıs 2013; 19:17:54 

Takip

Yaş kaç?

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 19:19:11 

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Konu ilginçleşmeye başlarken kesmişsin birde resimler ile konuya ek yaparsan bizde birşeyler görmüş oluruz

Bilerek orda kestim. Ordan sonrasi icin tekrar zaman harcayip yazmam gerekiyor ve suan zamanim yok yazicak. Resim buyuk ihtimal koymam. Bu forumda her turlu insan var bir sekilde resmi koyulan kisiyi bulup rahatsiz edicek adamlar var. Daha once basima geldi ondan temkinliyim. Sorun cikarmayacak resimler olursa belki koyabilirim. Onun disinda boyle nba maci resmi falan isterseniz onlari koyarim bahsettigim resimler kiz resimleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King#6James -- 7 Mayıs 2013; 19:26:08 >

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 19:23:26 

Uni 2 deyim. Yas 19. Haziranda 20 olucam.

Bu mesajda bahsedilenler: @12 Numara Bu mesaja 1 cevap geldi.

298 Mesaj
7 Mayıs 2013; 19:26:42 

Bekliyorum yeni bölümü acele et :)

[link=http://resim.donanimhaber.com/m_94830426/f_//tm.htm

288 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
özyeğinmimarlık
7 Mayıs 2013; 19:42:43 

quote:

Uni 2 deyim. Yas 19. Haziranda 20 olucam.

Bende orada okumayi cok istiyorum universiteyi. Bende ozel liseye gidiyorum okuldan atilma/kalma gibi bir durum yok. Derslerimde iyi degil...

Edit: yas 17 ocakta 18 olucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Numara -- 7 Mayıs 2013; 19:43:12 >

111 Mesaj
7 Mayıs 2013; 19:52:04 

takip merak ettim olacakları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soru Bankası -- 7 Mayıs 2013; 19:52:04 >

When a man walks into a room, he brings his whole life with him. He has a million reasons for being anywhere, just ask him. If you listen, he'll tell you how he got there. How he forgot where he was going, and that he woke up. If you listen, he'll tell you about the time he thought he was an angel or dreamt of being perfect. And then he'll smile with wisdom, content that he realized the world isn't perfect. We're flawed, because we want so much more. We're ruined, because we get these things, and wish for what we had.

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 19:56:21 

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Numara

Bende orada okumayi cok istiyorum universiteyi. Bende ozel liseye gidiyorum okuldan atilma/kalma gibi bir durum yok. Derslerimde iyi degil...

Edit: yas 17 ocakta 18 olucam

Eger burda okumak istiyorsan ve kalicak yeri falan ayarlayabilirim diyorsan yapacagin seyi anlatayim. Community college olarak adlandirilan tam universite olmayan ama burda 2 sene okuduktan sonra notlarina bagli olaraktan istedigin universiteye hic sene falan kaybetmeden transfer olabilicegin kucuk college lar var. Bu community college lara kotu okullar olarak bakma cunku notu kotu olan cogu kisi buraya gidip transfer olmak istiyor. Notu kotu olmayan bir suru insanda gidiyor cunku normal universitelere gore cok daha ucuz oluyorlar. Bu okullara gidip 2 sene az para odeyip sonra universiteye transfer oluyorlar. Notlarin Turkiye'de iyi degilse yapabilicegin sey bu okullara gitmek. Bu okullardanda 4 veya 2 yillik diploma alabiliyorsun ama normal bir universiteden almak daha iyi tabiki.

Kisaca community college a gidip 0 dan baslayacaksin ve burda guzel bir not ortalamasi tutturduktan sonra gayet iyi universitelere 1 veya 2 sene sonra transfer olabilirsin hic bir sey kaybetmeden. Dersleri kucuk siniflarda goruyorsun normal universitelere gore ve daha ucuz. Boyle avantajlari var.

Son olarakda eger amerika vatandasligin veya green kartin yoksa, okuldan I-20 belgesi vede F1 ogrenci vizesi alman gerekiyor Amerika'da oturum icin. Bunlari yapmassan burda illegal duruma dusersin ve yakalandigindada sinir disi edilirsin.

288 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
özyeğinmimarlık
7 Mayıs 2013; 19:58:23 

quote:

Eger burda okumak istiyorsan ve kalicak yeri falan ayarlayabilirim diyorsan yapacagin seyi anlatayim. Community college olarak adlandirilan tam universite olmayan ama burda 2 sene okuduktan sonra notlarina bagli olaraktan istedigin universiteye hic sene falan kaybetmeden transfer olabilicegin kucuk college lar var. Bu community college lara kotu okullar olarak bakma cunku notu kotu olan cogu kisi buraya gidip transfer olmak istiyor. Notu kotu olmayan bir suru insanda gidiyor cunku normal universitelere gore cok daha ucuz oluyorlar. Bu okullara gidip 2 sene az para odeyip sonra universiteye transfer oluyorlar. Notlarin Turkiye'de iyi degilse yapabilicegin sey bu okullara gitmek. Bu okullardanda 4 veya 2 yillik diploma alabiliyorsun ama normal bir universiteden almak daha iyi tabiki.

Kisaca community college a gidip 0 dan baslayacaksin ve burda guzel bir not ortalamasi tutturduktan sonra gayet iyi universitelere 1 veya 2 sene sonra transfer olabilirsin hic bir sey kaybetmeden. Dersleri kucuk siniflarda goruyorsun normal universitelere gore ve daha ucuz. Boyle avantajlari var.

Son olarakda eger amerika vatandasligin veya green kartin yoksa, okuldan I-20 belgesi vede F1 ogrenci vizesi alman gerekiyor Amerika'da oturum icin. Bunlari yapmassan burda illegal duruma dusersin ve yakalandigindada sinir disi edilirsin.

Onlar bir kenarada. Ben mesela liseyi tr de bitirsem direk amerikada bir universiteye girebilir miyim?

98 Mesaj
7 Mayıs 2013; 20:01:34 

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Numara

Onlar bir kenarada. Ben mesela liseyi tr de bitirsem direk amerikada bir universiteye girebilir miyim?

Dedigim okullara girebilirsin sanirim. Diger universitelere kabul olmazsin. Community collegelar bildigim kadariyla liseyi bitirdikten sonra sart kosmuyorlar. Tabiki senden yabanci ogrenci oldugun icin belli bir Toefl notu falan isterler. Ingilizcen yeterli degilse onlarada giremezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King#6James -- 7 Mayıs 2013; 20:02:24 >

288 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
özyeğinmimarlık
7 Mayıs 2013; 20:03:54 

quote:

Dedigim okullara girebilirsin sanirim. Diger universitelere kabul olmazsin. Community collegelar bildigim kadariyla liseyi bitirdikten sonra sart kosmuyorlar. Tabiki senden yabanci ogrenci oldugun icin belli bir Toefl notu falan isterler. Ingilizcen yeterli degilse onlarada giremezsin.

Anladim dostum sagol. Sen kalan parcalari yazip ilk mesaja ekledr konu dagilmasin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Mayıs 2013; 20:23:47 

quote:

2. bolumu koydum. Daha sanirim herkesin merak ettigi bolumlere bir 2-3 bolum olur. Bir kac saate yeni bolumu eklerim.

yeni bölümü bekliyoruz

139 Mesaj
7 Mayıs 2013; 20:34:53 

devamını 4 gözle bekliyoruz.

48 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
brkcprz
7 Mayıs 2013; 20:35:02 

İyi gidiyor hadi bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

134 Mesaj