Şimdi Ara

6 yillik Amerika hikayem (parca parca anlatacagim)-27. bolum geldi. (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
297
Favori
27.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: King#6James

quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

yeni bolum ne zaman geliyor peki ? ve birde kolay bir sekilde girebilecegim universite var mi ? yani diger universitelere gore daha kolay kabul alinabilen cunku garanti universitelere de basvurmak istiyorum

Kolay sekilde girebilcegin universite varsada cok dandik olanlardir. O kadar bilgim yok.

O değilde hocam nedir bu Lebronun hali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

notlar kotu degil o yuzden demedim garantilerde olsun apisip kalmayayim diye

Oyleyse notlarinin durumuna gore elbet garanti olcak okullar olur. Kimi okul 3.0 gpa ister, kimisi 3.5 ister, kimisi 2.5 ister. Her turlu okul var. Nerelere gitmek istedigini, kac gpa istediklerini falan arastirirsan onlari bulursun.
  • Hakketen son maclarda durum kotu. Neyse olur arada kotu donemler kendine gelicektir. Suan kotu oynamiyor

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni bolum koydum.
  • bu gpa onlarda 4 uzeriydi degil mi bu donem tam 3.4 e denk geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Evet 4 uzerinden ama bildigim kadariyla Amerika icinden basvuru yapan ogrencilerle yurt disindan basvuru yapan ogrenciler ayni sekilde degerlendirilmiyor. Zaten yurt disindan gelen ogrenciler icin belli bir kontenjan olmasindan dolayi iyi okullara sadece cok yuksek gpa i olan ogrenciler girebiliyor ama 3.4 le girebilicegin okullar vardir. Tonla universite var zaten. Ne sekilde degerlendiriliyor international ogrenciler bilmiyorum ama 3.4 gpa iyidir yani kotu degil.
  • Hepsini okudum. Hocam biraz daha hizli :)

• zaten ucla için bakmıştım tam 3.4 istiyordu uluslararası öğrenciler için
  • Takip.Her boş anımda okuyorum.Bitmesinden korkuyorum valla.
    Bu arada hiç basket oynadıgın zencilerle varmı fotoğrafın şöyle :D

• Uzun zamandır okumamıştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok geç yeni bölüm geliyor en azından 2 güne bir yazsan daha iyi olur gibi
  • lan hikaye acayip bağladı çok muhteşem gidiyor.

dostum rica ediyorum seri bir şekilde diğer bölümler.
  • @markusschulz 3.4 minimumdur. 3.4 le girebilcegini hic sanmiyorum. UCLA ya oyle giren birini taniyorum 3.9 lami ne girmisti yanlis hatirlamiyorsam.

@mr.donnally Eyvallah saol. Olmasi lazim bir kac tane. Basket takiminda bir veli vardi fotografci, her mac bir suru resim cekip bir siteye koyuyordu siteyi bulmam lazim.

@not bad-buraco Spring break tatilim var suan, tatildeyim yani geziyorum ondan. Zaten cok bilgisayar kullanmiyorum ondan zaman oldukca yaziyorum. Oyle surekli seri seri yazacak durumum yok. Persembeden once 1 veya 2 bolum koyarim ama cunku sonra New York gidicem ordan hic yazamam.
  • Hadi haci yaz artik

Bursaya gelince tanisalim. Madem sosyalsin :)

• Ne zaman yazacan

• ya bakın bi, sadece ilk üç yılını anlattı ve "amerika kötü", "amerika bok gibi" türünden telkinler verdi.
    şuan ise bu adam amerikada ortamını kurdu ve karıdan kızdan kafasını kaldırıp buraya yazmıyo bile.
  • Hepsini okudum . Hayatımda bu kadar kitap okumamışımdır. Takipteyim Bekliyorum
  • Bence hikaye one tree hill e dönecek lucas scott gibi sonradan takıma girecek falan
  • okumaya başlayacağım ama 1 tane resim olsaydı keşke şimdi tereddüt ediyorum. hocam sana zahmet ekle gitsin 1 resim ne olacak

edit: hikaye hoşuma gidiyor ama baştan battı gibi geliyor bana hiç ingilizce bilmeyen birini alıp neden direk okula koysunlar sanki sadece beden eğitimi dersi varmış gibi hiç bir şey anlamıyorsan nasıl sınavlara falan giriyorsun tabi daha hikayenin başındayım bir şeyler çıkabilir ama bilemiyorum ilk yazdığım neden bana hikayenin biraz düzmece gibi olduğunu hissettirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 31 Mart 2014; 10:39:00 >
  • Yeni bolumler ne zaman hocam bayadir bekliyoruz

• Yazma bu saatten sonra, seni bekleyelim diye bi tarafimizda ciban cikti..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.