Şimdi Ara

6 yillik Amerika hikayem (parca parca anlatacagim)-27. bolum geldi. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
297
Favori
27.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16. bolumu koydum. Dun yine 3 e kadar mitingdeydim arkadaslarla ondan yazamadim kusura bakmayin yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

16. bolumu koydum. Dun yine 3 e kadar mitingdeydim arkadaslarla ondan yazamadim kusura bakmayin yine

Büyük heyecanla okuyorum,insanda imreniyor yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kıskanmaya başladım

• Devamı gelcekmi?

• devamını bekliyoruz
  • Yazicam bugun devamini.

• 17. bolumude koydum. 2. senenin sonuna dogru geliyoruz.

Edit: Turkcemde amma gerilemis arkadas. Yazip koydugum seyi bir daha okudum, o kadar hatali seyler yazmisimki birazini degistirdim kalanlariyla ugrasamadim biraktim. Sacma sapan cumleler olabilir takmayin onlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baronious -- 8 Haziran 2013; 2:41:15 >
  • Baya geç oldu sabaha okuyacam
    Noktalamalar önemli değil hocam
    Yenisini fazla geciktirme

• deewammmm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • Çok iyi gidiyor hocam devamını bekliyorum

• Kendini çok övüyosun fakat sürükleyici ve iyi bir anlatım tarzın var. Devamını bekliyorum merakla

• anlatım tarzı sürükleyicilik çok iyi hatta her gün 3-4 kez konuya bakıyorum ama biraz hızlı yazsan çok iyi olucak.hızlıdan kastım günde 1 bölüm falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlu234

Kendini çok övüyosun fakat sürükleyici ve iyi bir anlatım tarzın var. Devamını bekliyorum merakla

Valla kendimi ovmek gibi bir amacim yok aklima nasil gelirse oyle yaziyorum. Sonucta forum burasi ne ben burdakileri taniyorum nede burdakiler beni, dolayisiyla burda kendimi ovmenin bana hicbir faydasi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oheleme

anlatım tarzı sürükleyicilik çok iyi hatta her gün 3-4 kez konuya bakıyorum ama biraz hızlı yazsan çok iyi olucak.hızlıdan kastım günde 1 bölüm falan

Saol. Yani zaman bulabilsem yazarimda Turkiye'ye geleli 10 gun falan oldu ondan hep disardayim arkadaslarla vakit geciriyorum. Bugun uzun yazicam biraz, cunku yarin burun ameliyatina giricem. Surekli burna darbe almaktan yamulmusmu nolmus anlamadim bende pek. Yanlis anlamadiysam burun kemigi kikirdakla kesismeye baslamis oda nefes almama engel oluyormus sol delik tamamen tikali onu duzelttirmem gerekiyor. Iyilesmem ne kadar surer bilmiyorum ondan bir kac gun yazamayabilirim.

• quote:

quote:

Kendini çok övüyosun fakat sürükleyici ve iyi bir anlatım tarzın var. Devamını bekliyorum merakla

Valla kendimi ovmek gibi bir amacim yok aklima nasil gelirse oyle yaziyorum. Sonucta forum burasi ne ben burdakileri taniyorum nede burdakiler beni, dolayisiyla burda kendimi ovmenin bana hicbir faydasi yok.

Bu bir eleştiri değil bir tespitti sadece hocam. Merakla okuyorum yazdiklarini. Genelde yarisinda bikip birakirlar yazmayi. Umarim senin oyle olmaz.

• quote:

quote:

quote:

Bu bir eleştiri değil bir tespitti sadece hocam. Merakla okuyorum yazdiklarini. Genelde yarisinda bikip birakirlar yazmayi. Umarim senin oyle olmaz.

Yok elestirebilirsiniz onla ilgili bir problemim yok sadece amacimin hava atmak olmadigini soyledim ben. Yani tarafsiz gozle tekrar okuyunca dediginde haklisinda benimde yasamim boyle gelisti yani. Neyse ayni sekilde yaziyorum, kendimi yucelteyimde havali goruneyim gibi bir dusuncem yok.

--------------------------------------------------------------------------

18. Bolumu koyup yatiyorum simdi. Bir kac gun birsey gelmez sanirim bir kac saate ameliyata giricem.

• dewamm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • devamını bekliyoruz
  • En az persembe cumaya kadar yeni bolum gelmez. Sisliklerden morluklardan gozumu zor aciyorum.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.