Şimdi Ara

6 yillik Amerika hikayem (parca parca anlatacagim)-27. bolum geldi. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
297
Favori
27.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değdimi Değmedimi ? Amerikada yaşanırmı ? Amerikan Dream Deniyor Gerçekden Öylemi ? GErçekden Filmlerdeki Gibimi ? Kızları Nasıl ? .

4 Bölüme Kadar Okudum Pek Sarmadı .
  • çok iyi gidiyorsun . merakla bekliyorum. anlatmaya devam edersin umarım.
  • @Better Call Saul

Wisconsin eyalet. Ben wisconsin in madison sehrinde yasiyorum. Wisconsinin baskenti. Valla yesillik falan bol, trafik falan yok. Dedigim gibi kaldigim yer universite sehri. Nufusun cok buyuk bir kismi ogrenci onun icin cok zevkli bir sehir ama kucuk bir sehir oyle New York, Los Angeles falan gibi degil.

@Masquerade89

Yani cok uzunda yazilabilir ama o sekilde hem okuyanlar sikilabilir hemde bende yazmaktan bikarim. Suana kadar zaten baya uzun yazdim ama bundan sonra bu kadar detayli yazmam sanirim cunku kendimde yazmaktan sikilmaya basladim ama herhangi bir sorun olursa, merak ettigin birsey falan sordugun taktirde cevaplarim.

@WHISPERZ-

Emin olmamakla birlikte okuldan I-20 belgesini aldiktan sonra F1 vizesinin suresi bitmedigi surece sorun olmamasi lazim diye biliyorum.

@xBerk

Bir kac saate kadar yeni bolumu yazmis olurum sanirim.

@dicaprio96

Degdi. Bana katkilari cok buyuk. Amerikada yasanir dil bildikten sonra guzel gercekten. Yani american dream gibi denilebilir ama o birazda kisiye, durumuna ve bulundugu ortama bagli. Filmlerdeki gibi olan yerlerde var ama dedigim gibi o yine kisiye bagli. Ezik, asosyel falan bir insansan hicbir sekilde o filmlerdeki ortamlara giremezsin. Kizlar cok iyi. Hem guzeller hemde havalarda degiller, trip, kapris falan yok ve cok rahatlar.

@eahmet

Saol. Yani yazmaktan sikildim ama basladim bir kere onun icin bitiricem. Basladigim isi yarim birakmak olmaz.

• Teşşekkürler hocam.
    Kızlar hakkında bi sorum olucak
    Cevabını merak etmisimdir

Filmlerde izlediğimiz gibi mi kızlar yani kimin kiminle yattığı belli olmuyor filmlerde her haltı yapıyorlar yani düzgün evlenebilecegmiz namuslu kızlarda var mı... Gerçi turkiyedeki kızlarda pek farklı sayılmaz..

Meraktan soruyum saçma gelebilir belki.

• Hocam kitap okur gibi okudum gayet guzel ve farkli bir deneyim :) İsminin sana verdigi trajikomik durumada gulmedim degil

• Bugun yazamiyorum ondan pardon. Yarin son 2 finalim var uyuya kalmisim ondan sabaha kadar ders calismam lazim. Yarindan sonra okul bittigi icin daha hizli yazmaya baslarim. Bekleyen arkadaslar kusura bakmasin bugun icin.
  • guzel gidiyo patron devam. Bu arada bir sorum olcak gelecekde nerde calsmayi istiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminak1

guzel gidiyo patron devam. Bu arada bir sorum olcak gelecekde nerde calsmayi istiyorsun?

Bir yerde, baskasinin emri altinda calismak gibi bir dusuncem yok. Belki tecrube olmasi icin bir sure calisirim. Onun disinda Ceoluk, mudurluk falan gibi bir dusuncem yok. Gerekli tecrubeyi edindikten sonra babamin isine devam etmek istiyorum.

Ulke olarak soruyorsanda Amerika'da calismayi istemiyorum. Uni-master falan biter bitmez Turkiye'ye donecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baronious -- 15 Mayıs 2013; 22:05:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

Teşşekkürler hocam.
    Kızlar hakkında bi sorum olucak
    Cevabını merak etmisimdir

Filmlerde izlediğimiz gibi mi kızlar yani kimin kiminle yattığı belli olmuyor filmlerde her haltı yapıyorlar yani düzgün evlenebilecegmiz namuslu kızlarda var mı... Gerçi turkiyedeki kızlarda pek farklı sayılmaz..

Meraktan soruyum saçma gelebilir belki.

Filmlerde izledigin gibi kizlardan cok var ama namuslu diye tabir ettigin kizlarda var. Her turden kiz var.
  • Teşşekkürler hocam

• Guzel gidiyor, tebrikler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.
  • ee Hani 10.cu bölüm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skins

ee Hani 10.cu bölüm?

Spordan donunce yazicam. 2 gun uyumadim finallerden dolayi ondan dunde yazamadim. Okulla isim tamamen bitti bundan sonra daha hizli yazarim

• Mesajım bulunsun okurum bi ara
  • 10. Bolumu koydum. Okul bittigi icin bundan sonra daha seri yazarim.
  • Bekliyozz usta

• Neden bilmiyorum ama cok zevkli oluyo okumasi devamini merakla bekliyorum

• 11. ci parcayi koydum. Sonunda 9. sinif bitti artik daha hizli gidicem. Turkiye bolumunu direk atlicam. Kisaca bir kac cumle ile noldugu ile ilgili genel biseyler yazarim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.