Şimdi Ara

SAVUNUN AGE OF CONAN GELİYOR!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
10.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    funcom tarafindan gelistirilmekte olan we kis aylarinda piyasalara surulmesi planlanan MMORPG turundeki age of conan e3 fuarindaki ( fuara wowda katilmisti diye biliyorum) tanitiminin ardindan dunyanin onde gelen oyun oyun siteleri gamespy. ign we gamespot tarafindan fuarin en iyi mmo oyunu unvanina layik goruldu. gunumuzde mmo turunun gercekten cok hizli gelismekte oldugunu we sektordeki rekabetin iyiden iyiye kiztigini belirten funcom'um ceo su oyunlarin 3 buyuk web sitesi tarafindan da en iyi mmo odulune layik gorulmesinden buyuk mutluluk duyduklarini ifade etti
    henuz tasarim asamasinda olmasina yani daha eklenecek ve dusenlenecek pek cok unsura sahip olmasina ragmen age of conan 'in kalitesini gozler onune serdigini sozlerine eklemekte . age of conan-hyborian adventues robert e howerdin yarattigi karanlik wahsi provakator we azgin online aksiyon rpg oyunu. oyun temelde 2 bolume sahip olacak. oyuncular ilk 20 seviye boyunca tamami ile kisilestirilmis bir senaryo akisina sahip olabilicekler. egitim bolumu olarak yorumlanabilicek bu bolum bir anlamda hyborian'inizin hayatinin baslangici sayilabilir. 20. seviyeye ulastiktan sonraysa sizleri serbest bir hayat karsilayacak we bu noktadan itibaren diger oyuncu karakterlerle cok daha siki iliskiler icine girmeniz gerekecek

butun koseyi yazdim gercekten kayda deger bir oyun gibi gozukmekte we wowun tek duze islesini kiricak bir oyuna bir oyuna benziyo ss koyamiyorum koyabilsem tahmin ediyorum sizde begeniceksinis yani wowa artik cok daha fazla rakip war arkadaslar hosuma gitti sizide bilgilendiriyim istedim

• daima wow wowun yerini alamaz bosver sen
  • Wow Baydı Artık Gercekten Ama Kışın Cıkıyormuş Cook Var ya
    quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

pc net dergisinden alintidir
    funcom tarafindan gelistirilmekte olan we kis aylarinda piyasalara surulmesi planlanan MMORPG turundeki age of conan e3 fuarindaki ( fuara wowda katilmisti diye biliyorum) tanitiminin ardindan dunyanin onde gelen oyun oyun siteleri gamespy. ign we gamespot tarafindan fuarin en iyi mmo oyunu unvanina layik goruldu. gunumuzde mmo turunun gercekten cok hizli gelismekte oldugunu we sektordeki rekabetin iyiden iyiye kiztigini belirten funcom'um ceo su oyunlarin 3 buyuk web sitesi tarafindan da en iyi mmo odulune layik gorulmesinden buyuk mutluluk duyduklarini ifade etti
    henuz tasarim asamasinda olmasina yani daha eklenecek ve dusenlenecek pek cok unsura sahip olmasina ragmen age of conan 'in kalitesini gozler onune serdigini sozlerine eklemekte . age of conan-hyborian adventues robert e howerdin yarattigi karanlik wahsi provakator we azgin online aksiyon rpg oyunu. oyun temelde 2 bolume sahip olacak. oyuncular ilk 20 seviye boyunca tamami ile kisilestirilmis bir senaryo akisina sahip olabilicekler. egitim bolumu olarak yorumlanabilicek bu bolum bir anlamda hyborian'inizin hayatinin baslangici sayilabilir. 20. seviyeye ulastiktan sonraysa sizleri serbest bir hayat karsilayacak we bu noktadan itibaren diger oyuncu karakterlerle cok daha siki iliskiler icine girmeniz gerekecek

butun koseyi yazdim gercekten kayda deger bir oyun gibi gozukmekte we wowun tek duze islesini kiricak bir oyuna bir oyuna benziyo ss koyamiyorum koyabilsem tahmin ediyorum sizde begeniceksinis yani wowa artik cok daha fazla rakip war arkadaslar hosuma gitti sizide bilgilendiriyim istedim

• pfff o kadar emin konuşma sen dostum
    quote:

Orjinalden alıntı: badcatsero31

daima wow wowun yerini alamaz bosver sen
  • age of conan güsel olucak biliyorum bende takip ediyorum... birde warhammer online ı araştır derim...dark age of camelot var oda ii gibi ... ama abi wowun HİKAYESİ var diye seviyorum .. yani bir wc hastasıyım... wow tek düze bir oyun değil bunuda belirteyim senin kadar hatta senden fazla bilgim var oyun piyasaları hakkında ... o zaman diablo 4 ün geleceginide duymuşsundur e3 fuarında...e3 fuarında bi kere en mmo wow secildi die biliyorum daha dogrusu en cok ragbet goren ... sonra gta 4 , hitman 4 gibi oyunlar var mmo değil ama genel sıralaması dedigim gibi gidiyor... burning crusade wow satışlarını patlatacağa benziyor kabuto oyunu bırakmakla kotu ettin oyuna yeni bir renk yeni bir hava gelecek :) oyuna gelecek tüm dungeonların videolarını izledim ve acıkcası etkilendim e3 fuarından cekılıo bu videolar izleyenler ''wooaahh '' gibi sesler cıkartıyor hele hele ucan mountu gorenler kadın erkek herkes deli gibi bağırıyo :P en cok hoşuma giden bişi daha var (blood elfin dansı ) nihahaha ...abi bakın şuraya yazıyorum burning cıksın siz o zaman gorun wowu... abi gecen gun int cafede biras wow oynayım dedim ko oynayanlar oyunlarını bırakıp beni izlemeye başladılar abilityleri gorenler bunların hepsini kullanmıyosun dimi dediler biras havam olsun die kaplana fln bindim bebeler deli oldu abi bu oyunu nasıl oynarıs gibi sorular soraya başladılar neyse ben yine destan yazdım :P

• abi ben zaten diablocuyum dun gittim orjinal aldim diabloyu saten sudan ucus 20 mln orjinal diablo
    ama wow su anda ciddi sikmis durumda exp. pack gelince su anki epiclerin hic bir anlami kalmicak lvl kascak millet yine we wow gibi oyunlar insani yonetiyo bence milletin hayati param parca yas tatiline cikanlar wow oynacam diyo 3 ay durmadan sence o insanlar 3 ay sonra oyunun basindan kalkabiliceklermi bence hayir o yuzden online oyun oynarken biras daha dusunmek lasim
  • www.google.com dan age of conan diye aratın merakınızı yenmeye yetecek kadar ss bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScytheOfAzRaEL -- 8 Haziran 2006; 10:56:25 >
  • abi kabuto sana tavsiyem boyle dusunuyorsan mmo oynama derim...
    çünkü bütün mmo larda durum boyle merak etme conandada oyle olcak..
  • patch falan bir yere kadar zaten, jeff kaplan geçenlerde bir açıklama yapmıştı. max 5 yıl daha wowu geliştirmeye devam edip önümüze bakacağız diyor konuşmasında. Yani adamlar da durumun farkında her oyunun belli bir ömrü var. Yeni oyuncuyu oyuna bağlamak kolay asıl önemli olan mevcut oyuncu sayısını koruyabilmek. Geniş kitleye hitap edebilmesi için grafik açısından kısır bir oyun piyasaya sürdüler, düşük sayıda poligon içeren cisimlere iyi tasarlanmış layerlarla idare ediyorlar. zaten çok ahım şahım olmasına da gerek yoktu. ko gibi zayıf grafiklere sahip bir oyuna o kadar ilgi varsa wowa neden olmasın diyerek rekor sayıda oyun sattılar. yalnız şu da var ki warcraftın sağlam bir konu üstünlüğü var, bunu sürdürüp wow2 falan yapabilirler ki bence yapsınlar hoş olur, ama eğer blizzard burning crusade sonrasında grafik konusunda atılımlar yapmazsa wow yalan olur. Aynı bu forumda olduğu gibi (hani ko oynayanlar gelip sataşıyorlar ya bizim oyunumuz daha iyi wow yaramaz falan diye) wow oyuncuları XX oyunu (wowa nazaran daha yeni teknolojiyle yapılmış) kötü bizim ki daha iyi falan diye yazarlar.
    gün olur devran döner bu da böyle biline

• aynen oyle olur wow grafikler gelismezse 2 sene ye kadar yalan olur ... ama grafikler ayarlanırsa biras daha iyileştirilirse birasdaha keskin grafikler ortaya koyarlarsa yeni oyuncuaarı gectim bırakanlar bile yeniden başlar ... yani tekrar bomba gibi satışlar olur ve bu sayı bırak 10 m i 20 milyona ulaşır ...zaten 2 sene sonunda age of conan , warhammer gibi oyunlar boyle surerse wow u gecer ... oyunun icerigi diilde grafikleri biras daha geliştirilsin oyun bomba olur ... tabi eklentiler yeni classlar yeni ırklarla bu oyun tadından yenmez olur ... abi yinede ne olursa olsun wow hastası biri olarak bu oyunu bırakabileceğimi sanmıyorum ... tabi geliştirilmezse yerinde sayarsa ayrı ... abi oyunda bi kac sey dısında hersey kusursuz bence 1. sırada grafik geliyor oda o kadar kotu diil piyasadaki cogu oyundan üstün...(%95 inden)...
  • bu arada burning crusade ile hersey bambaşka olucak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Catacomb -- 8 Haziran 2006; 17:35:04 >
  • abi diabloyu 5 sene oynadim ben online degildi wowu ilk ciktiginda aldim ama woda eksik olan biseyler war surekli tek duzen bir oyun degil diyosunus fakat hekesin oyunu getirip dayadigi sey mclere bwlereer basla biras item al.
    wow da eksik olan oyunculuk para etmiyo
    add-onlar oyunda gereksiz bariz ustunluk sagliyor
    pvp sistemi cok zayif oyuncunun hakkini wermiyor
    oyun lvl 60 tan sonra baslamiyo aksine bitiyor cunki 60 tan sonra olay item uzerine donuyo
    ya ben 1 yildan cok daha fazla zaman oynadim bu oyunu bir bildigim warda soluyorum
  • abi sen 1 seneden fazla oynadında ben kac sene oynadım ?!??! wow cıkalı bi kere 1 sene olmadı sen sadece 1 sene oynamışsın ben wow cıktıktan 1 ay sonra başladım once arkadaşın charıyla başladım oyunu ilk gordugumde aşık oldum diiyebilirim ... ve hala oyunun hastasıyım cunku daha gormedigim o kadar cok yer varki ... ve hic bir oyunda bu kadar cesitliligi bulamazsın .... item , quest , spell , ability her bakımdan cok cesitli bir oyun ... neyse artık sen oyunu bırakmışsın sana oynayacagın xxx oyununda başarılar :)
  • mrhba beyler bisi sorcam warhammer online da aylık ucret olacakmı yoksa guild wars gibi oyunu bi kere orjinal alıp ömur boyu kullanabilecekmiyiz
  • mrhba beyler bisi sorcam warhammer online da aylık ucret olacakmı yoksa guild wars gibi oyunu bi kere orjinal alıp ömur boyu kullanabilecekmiyiz???
  • Haksız rekabet var wowda ve miladını doldurmuştur,bunun nesi eğlenceli ve rollplaying ruhuna yakışır olay şudurki adam sabah akşam meslek kasarken gold kasarken dungeon ve raidlere birer birer girerken zengin piçleri tık bi 30-400 dolara kredi kartıyla yok full t4 t5 arena setli char satın alıyo yok gold alıo yok arena takımına girio ordaki puanları kapıo ve bu işten tabiki blizzardda asıl büyük lokmayı alıyo ,böyle saçmalık olurmu düpedüz reelde paran varsa iş tamam sırf bu sebeplerden ama sadece bu sebeplerden soğudum wowdan yani wow is dead.....!
  • şimdi tam olarak ne zaman açılacağı bellimi!
  • Oyun su an Test baslangıcı hazırlıklarını sürdürüyor. 500 bine yakın beta testeri secceqini okumustum bi yerde ne kdr doqru bilmiyorum. Teste ne zmn baslanacaqına dair kımsenın kesın bir bilqisi yok. resmi sitesinin forumunda bulamadım yada vardı göremedim.

BETA basvurumu Formu: ( cok oldu baslayalı ama halen sürüyor )

http://beta.ageofconan.com/beta_application/

Çok detaylı bir info dan olusan basvuru formu bi yandan da sizden Pc nizin Tam sistem dosyasını istiyor. (baslat / çalıştır / dxdiag) Pc sisteminiz ne kdr yüksek ve iyiyse kabul edilme sansınızda o kdr yüksek
  • turkıye resmi fan sitesi var
    aocturk mu ne ordan beta ile ilgili gelısmelere bakabılırsınız
  • gelsin bakalım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.