Şimdi Ara

Görev Mars II: Bütçe 21000TL+ Amaç '2K Çözünürlükte akıcı Crysis 3 deneyimi' Rüya Oyun Sistemi Topluyoruz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
11
Favori
32.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parayı bol buldu Mesut Çevik, nereye harcayacağını şaşırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir video elinize sağlık çok teşekkürler Mesut Reyiz artık Mars 3'ü bekliyoruz ordada artık çift 7990 cf bekleriz artık tabi kasada değişmeli

• Çok güzel bir video elinize sağlık çok teşekkürler Mesut Reyiz artık Mars 3'ü bekliyoruz ordada artık çift 7990 cf bekleriz artık tabi kasada değişmeli

• 7990 incelemesi yakında çıkacak bence hafife almayın : D baya baya imba bi kart olmuş süprizlerle dolu bi kart şaşıracaksınız
  • AMD yapmıs arkadaşşş işte budur bence süperr olmus bu sefer sistem tebrik ediorum DH yönetimini..
  • :) ellerinize sağlık...

• Valla kimse bozulmasin ama 27 inch'lik bir ekranda 2K çözünürlükte oyun oynamak bana gereksiz geliyor. ayrica 50fps alti FPS oynanmaz ben mesela BF3te 60fps ve 120fps farkini rahatca goruyorum ,yani 60 fps ustu goz algilamaz diyenlere hitaben soyluyorum bunu,heleki insan surekli 100 fps uzeri online FPS oyunu oynuyorsa alistiktan sonra bunun alti kesmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 7 Mayıs 2013; 4:29:44 >
  • dargelirliliğin alemi yok 3way gtx titan kullanılmalıydı

Görev Mars II: Bütçe 21000TL+ Amaç '2K Çözünürlükte akıcı Crysis 3 deneyimi' Rüya Oyun Sistemi Topluyoruz

Görev Mars II: Bütçe 21000TL+ Amaç '2K Çözünürlükte akıcı Crysis 3 deneyimi' Rüya Oyun Sistemi Topluyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 7 Mayıs 2013; 6:14:23 >

• klavye mouse tamam artık ama, en önemli bileşen gesture kontroller yok. Hani o kadar para vermişken normal pcden performans harici farkı olsun derim

• sağlam sistem olmuş ama daha iyisi olur diye düşünüyorum..

Xeon işlemciye ustelık 2 tanesine gerek olmadıgını dusunuyorum 3970X yeterli gelecektir . ekran kartı kesinlikle cf ve sli olan sistem olmalıydı kasa cosmos II 10 numara olacaktır.
    saygılamla
  • Nerde şimdi ben GT630 dizüstümle her oyunu oynuyorum diyenler. :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Nerde şimdi ben GT630 dizüstümle her oyunu oynuyorum diyenler. :-)

2k olacağına 720p olur, 2x SMAA olacağına No AA olur oynar ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

kardeşim sağlam ayar vermişsin ama kimsenin dikkatini çekmemiş henüz

• sağlam makine. çoluk çocuk bir yıl oruç tutarsak alırız bunu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Nerde şimdi ben GT630 dizüstümle her oyunu oynuyorum diyenler. :-)

2k olacağına 720p olur, 2x SMAA olacağına No AA olur oynar ne olacak.

İşte burda anlatmak istediğim oyunu açabilmek tek başına yeterli değildir. Ben her oyunu oynuyorum demek yanlış. Ben her oyunu açabiliyorum denebilir ama işte aması var. ipoddaki RR3 bile çoğu düşük ayarda oynadığım oyundan çok daha kaliteli görüntü veriyor. Ben de ati 4670 dizüstümde crysis 2'yi bile bitirdim ama nasıl işte orası var. Bütün detaylar kapatınca oyun oluyor size karikatür veya çizgi film. O yüzden bazı arkadaşlar GT630-635 gibi giriş seviyesi kartları oyun bilgisayarı sanmasınlar diyorum. Şuan satın aldığım pek çok oyunu kurup açmadım bile. Yeni bilgisayar alıp düzgün bir şekilde oynamayı bekliyorum. Düzgünden kastım da malesef orta veya biraz üzeri ayarlarda.

Bu arada bu da benim külüstürün sonuçları. 2 kabak çekirdekli işlemcimle sonuç 1 buçuk puan bile değil. Ben şimdi oturup ağlayım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 7 Mayıs 2013; 9:41:42 >

• 21.000 tl mi bu paraya marsa gidilir ohh sisteme bak içimin yagları eridi
  • Konsollar 1920x1080 i açamıyor henüz bu ekran kartları 2k da 30 FPS ve inanılmaz detayla çalıştırıyor oyunları . HD8000 serisinde bunu çok daha ileriye alırlar şimdiden gaza gelip bu kartları almamak lazım . Eli kulağında nasıl olsa duyurulacak HD8000 serisi o tür kartları almak daha mantıklı . Ben ilk çıktığında GTX690 almıştım pişman değilim epeydir kullanıyorum kasma felan da yapmıyor oyunlarda . NVİDİA almamın nedeni AMD nin çok güçsüz olmasıydı fakat kendini toplamaya başladı şu yeni konsollarda satışa çıktığından AMD nin kasası dolmaya başlayınca çok çok daha iyi işler yapacaklarından eminim o zaman AMD ye kesin dönüş yapabilrim Helal olsun adamlara 2x TİTAN ın çalıştırıdığı oyunu tek başına HD7990 çalıştıryor rahat rahat bu sefer yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

quote:

kardeşim sağlam ayar vermişsin ama kimsenin dikkatini çekmemiş henüz

O Xenon cpu lara o kart hiç yakışmamış bak tek titan bile o kartın yaptığının daha fazlasını yapabiliyor Crysis 3 de üstelik tek gpu avantajı da var, şahsen titandan bu kadarını ummuyordum, sonuçlar beni şaşırttı.Bir önceki 16.000 liralık sistemde bulunan TİTAN SLI büyük ihtimal sürücü problemi nedeniyle verimli olmadı.Yoksa tek titan böyleyse SLI ne olmalıydı sen düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Konsollar 1920x1080 i açamıyor henüz bu ekran kartları 2k da 30 FPS ve inanılmaz detayla çalıştırıyor oyunları . HD8000 serisinde bunu çok daha ileriye alırlar şimdiden gaza gelip bu kartları almamak lazım . Eli kulağında nasıl olsa duyurulacak HD8000 serisi o tür kartları almak daha mantıklı . Ben ilk çıktığında GTX690 almıştım pişman değilim epeydir kullanıyorum kasma felan da yapmıyor oyunlarda . NVİDİA almamın nedeni AMD nin çok güçsüz olmasıydı fakat kendini toplamaya başladı şu yeni konsollarda satışa çıktığından AMD nin kasası dolmaya başlayınca çok çok daha iyi işler yapacaklarından eminim o zaman AMD ye kesin dönüş yapabilrim Helal olsun adamlara 2x TİTAN ın çalıştırıdığı oyunu tek başına HD7990 çalıştıryor rahat rahat bu sefer yapmışlar

bakınız yukarıda TEK TİTAN ile video çektim yani çift gpu lu 7990 ın yaptığının daha fazlasını TEK TİTAN yapabiliyor, o SLI li sistemde sürücü problemi olduğundan öyle bir performans sorunu oluşmuş.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.