Şimdi Ara

Dragon's Dogma: Dark Arisen Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bilgisayar Hesap Makinesi gibi.Özeniyorum izledikçe.
  • pc'ye çıkmazki böyle oyunlar.En azından zorluk yönünden,dark souls'ta olduğu gibi az da olsa eski hardcoreları hatırlattı.İyi bir build dizmek için en az bir hafta giderdi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her rpg oyununun bi parçası eksiki,Birinin senaryosu eksik, birinin grafiği , birinin zorluğu hepsi olsa harita küçük oluyor.Bu şirketler birleşseler adam gibi bi oyun çıkarsalar tadından yenmez valla.

• ''konsol sattırmak için bunlar hep'' diyecem konsolu olanlar basacak bana eksiyi.

• İnceleme süper teşekkürler.Oyunu oynamak nasip olmadı ,yakında oynayacağım inşallah.Şu oyun fps olsaydı ve orayı burayı bombalarla yakıp yıksaydık konu comment manyağı olurdu.
  • Şimdi bu oyunu alan, ilk dragon's dogma'yada mı sahip oluyor. Yani sadece bu oyunu alsak yeterli...??
  • Levent abi yine ince esprilerle düşündürdü :D Özellikle o Ha(Biiip) yeri çok iyiydi :D :D İnceleme güzel olmuş oyunda güzel bana bakış açısıyla Onimusha ya benzettim efsane oyundu..

• quote:

Orijinalden alıntı: haganeno

Şimdi bu oyunu alan, ilk dragon's dogma'yada mı sahip oluyor. Yani sadece bu oyunu alsak yeterli...??

evet yeterli. icerisinde asıl oyun olan dragon's dogma + daha önce çıkardıkları diğer küçük dlcler + dark arisen dlc si mevcut. ek olarak oyuna bazı küçük düzenlemeler de yapmışlar.
  • Shadow Of Collosus dedi aklim gitti
    Aklima Prince of Percia geldi Aklim gitti.
    Deep Down nasil olur merak ediyorum.
    Oyunu daha almamis biri olarak iyi olmus :)

• Dün 3 tane DLC aldım kardeşlik ile ama aktif edemedim...

Oyunu aldığım hesaptan download ettim ama oyuna kendi hesabımdan girince DLC yi göremedim....

Bir yardım!!!!!!!!

• Kesinlikle kaçırılmayacak bir paket. Dragon's Dogma zaten harikaydı, ekledikleri özelliklerle Dark Arisen da aynı başarıyı sürdürmüş. Ana oyunla beraber gelmesi de cabası.
  • Dark Arisın diye bir telaffuz valla bravo yani :DD

• quote:

Orijinalden alıntı: klaatu_86

Dark Arisın diye bir telaffuz valla bravo yani :DD

Şimdi o 3 gram ingilizcenle Google Translate'e gir, arisen yaz, telafuz tuşuna bas bakalım, nasıl söyleniyormuş. Bir konuda ahkam kesmeden önce bari biraz araştırma yapsanız, bol keseden işkembe kafanıza...
  • quote:

Orijinalden alıntı: klaatu_86

Dark Arisın diye bir telaffuz valla bravo yani :DD

Merhaba,

Şahsi görüşümü söylemem gerekirse, bu tarz telafuz uyarıları gerçekten can sıkıcı oluyor. Telafuz hatası gerçekten yapmış olabilirim, tüm İngilizce kelimeleri doğru bir şekilde ağzımdan çıkarabileceğim diye bir kaide yok. Sonuçta İngiltere'de falan yaşamıyoruz. Ancak Dark Arisen telafuzunda bir hata yok. Bari bu yorumu yapmadan önce internetten ufak bir deneme yapmış olsaydınız. Buyrun ->http://tr.forvo.com/word/arisen/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• beyler bu oyunda aynı konsol üzerinden co-op var mı yani ikinci kolu takınca oyanayabiliyomuyuz?

• Şimdi aslında fazla uzağa gitmeye gerek yok ; sizin verdiğiniz linkte "risen" kelimeside rızn olarak telaffuz ediliyor ama incelemenin başındaki oyun videosunda rayzın olarak telaffuz edilmiş (darknıs rayzın). Dolayısıyla oyunun bu telaffuzunda yola çıkarak arisen ında erayzın olarak telaffuz edilmesi gerekir ki verdiğiniz linkte risen ile uyuşur biçimde erızn olarak telaffuz edilmiş.
    İngiltere de yaşamıyoruz haklısınız o yüzden telaffuz doğru olmak zorunda da değil ama madem doğru telaffuz olmuyor ; Türkçe de ki gibi yazıldığı şekilde okuyun daha mantıklı olacaktır bence .
    Saygılar . İyi incelemeler .

• Arkadaşlar bu dlc olarak yok değilmi şuan ? Oyunu full bu şekilde almamız gerrkiyor. Dragons dogma Xbox da yüklü ama dlc olarak çıkmayacak ise bu dark ariseni full olarak edineceğim doğrumudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama pc'ye gelmiyo ki arayışımızı dindirsin :(
  • şu oyunun en düşük puanı kesinlikle ses efektleri olmalıydı..ses ve grafikler için 7 puan doğru olurdu! (şahsi fikrim/görüşüm)
    kötü bir oyun değil fakat çok daha iyi olabilirdi.. yinede mutlaka oynanması gereken güzel bir oyun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 13 Mayıs 2013; 2:18:25 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.