Şimdi Ara

Chrome Sürekli Çöküyor, Birşeyler Çalışmayı Durduruyor, Mavi Ekranlar Cabası. LÜTFEN YARDIM!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Son 4 gündür cidden başım belada!

Sorunların hepsi AYNI ANDA oluştu ve 4 kere farklı farklı işletim sistemlerine format attığım halde çözülmedi.
    Sırasyla sorunlar;

1- Chrome'da, Mozillada İE'de HİÇ FARKETMİYOR: Sürekli Pencereler Çöküyor, Kitleniyor, Shockwawe kitleniyor.
    2- Yaklaşık 5 Saniyelik bi MAVİ EKRAN hatası gösteriyor ve ardından sistem kendine restart çekiyor (Windows has detect a problem and shutting down.): Physical hafıza denetleniyyor 25,30,35 .... 85,90,95 VE RESTART.
    3- Windows pencere yöneticisi çalışmayı durdurdu, windows derecelendirmesi çalışmayı durdurdu, .NET Framework 4 Yüklemesi Başarısız Oldu. GİBİ BİR ÇOK PROGRAM VE YAZILIMDA ANİ ÇÖKMELER.
    4- İNTERNETTEN İNDİRDİĞİM (Örneğin metin2 oyunu) HİÇBİR şekilde bağlantı kesilmediği halde indirip açtığımda Arşiv hasarlı, çıkartma başarısız) [SIRF METİN2 DEĞİL NEREDEYSE İNDİRDİĞİM HERŞEY] Ayrıca Flash belleğimdeki sağlam dosyalar DAHİL BOZULMUŞ.
    5- Metin2 oyunundan örnek gene: Oyunda torrent (oyun dosyaları) Yükleniyor, tamamlanınca oyun açılmıyor ve oyunu açtığımda AYNI OYUN DOSYALARI TEKRAR Baştan indiriyor.

BÜTÜN BUNLARI TOPLAYINCA ORTAYA NE ÇIKACAK BİLMİYORUM.
    Yaklaşık 5 gün önce YENİ Ekran kartı (128bit 1gb) - Power supply ve yeni bios pili aldım. Hiçbir uyumluluk sorunu yok sanırım. ÇÜNKÜ BUNLARI ALMADAN ÖNCEDE VARDI BU SORUN.

ALLAH RIZASI İÇİN BANA Bİ YOL GÖSTERİN NEDİR BUNLARI NEDENİ. Win7 Ulti 32-64bit vista xp Herşeye 2-3'er kez format atıp denedim Herşeyi denedim BİOS'U default ettim.

AKLIMDA 1 ŞEY VAR; Sanırım harddisk öldü (6 yıllık) ve Yaklaşık 128 kere format atıldı.

TEŞEKKÜRLER :(

• Güncel arkadaşlar lütfen yardım edin :(
  • RAM ile alakası varmıdır?_ Gerçi 3 yıldır aynı :S
  • eklentileri kontrol edip gereksizleri kaldırın. tarayıcı geçmişini temizleyin(hepsini).bilgisayarım- c sağ tık- özellikler- diski temizle yi seçip temizleyin. son olarak antivirüs programı ile pc yi taratın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winneras

eklentileri kontrol edip gereksizleri kaldırın. tarayıcı geçmişini temizleyin(hepsini).bilgisayarım- c sağ tık- özellikler- diski temizle yi seçip temizleyin. son olarak antivirüs programı ile pc yi taratın.
    Bilgisayara 5 kere format attım ve bilgisayar tertemiz. ve hala düzelmedi.
    Yani virüs olacağını sanmıyorum
    HİBİR PROGRAM KURMADAN HİÇBİR FLASH BELLEK TAKMADAN
    DİREK Chromeyi indiriyorum ve hatalar zinciri başlıyor
    not: chrome sebep değil hatalara.
  • güncel arkadaşlar ltüfen yardım eden yokmu :(
  • güncel !
  • hocam anlattıklarının hepsi bence hdd ile alakalı bi sorun ama yinede parçaları tek tek test etmek lazım ama hd tune ile bi test etmeni öneriyorum
    bad sector ve okuma yazma testlerini yap bakalım
  • Harddisk durumu buymuş arkadaşlar;http://l1305.hizliresim.com/19/5/mswzb.png
    NOT: BU HARDDİSK 7 YILLIKTIR.

VE ŞUANDA HARDDİSK'İMİN 54 DERECE OLDUĞUNU FARKETTİM :D :D :D bu tehlikeli mi??

FULL OK! görünüyor. Ama sorun devam ediyor. 1 kere daha format attım c d ne varsa silip 0'dan biçimlendirme ile temiz bi format

SONUÇ: Aynı.
  • güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.