Şimdi Ara

Yeni Ekran Kartım [#yorumlarınız#]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam aldım kartımı ASUS GTX650 TI DIRECTCU II TOP 358 TL ye aldım umarım pişman etmez bu arada B.M.W ve kaan0101'e yardımları için çok teşekkür ederim kartı taktım ve şuana kadar bi sıkıntı çıkmadı önceden korkmuştum 420 power yetmez diye ama rahat yetti herşey stabil ve normal gözüküyor ..

Yeni Ekran Kartım [#yorumlarınız#]

• Bunun yerine 7850 önerilmiyor muydu ? Neden 650 ti ? Ve 7870xt nin full yükte 300 watt güç çektiğini görünce artık güç kaynaklarına pek takmıyorum, çok abartmamak lazım.
  • Guzel kart hayırlı olsun. Hıc ısınma sorunu yasamazsınız cok kalıtelı sogutucusu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence o fiyata rahatlıkla bir 7850 2GB alınırdı ve her açıdan daha iyi olurdu.

ama neyse, tercih meselesi, hayırlı uğurlu olsun.
  • 2 GB Modelleri indirimle 400 tl den aşağı inmiyor diye hatırlıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bence o fiyata rahatlıkla bir 7850 2GB alınırdı ve her açıdan daha iyi olurdu.

ama neyse, tercih meselesi, hayırlı uğurlu olsun.

aslında daha iyi olurdu 7850 ama hayırlı olsun :)
  • 7850 almamamdaki sebep montrm vga oldugu için dalgalanma olmasını istemedim yoksa bende bilirdim 7850 almayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sixpacksizadam

Guzel kart hayırlı olsun. Hıc ısınma sorunu yasamazsınız cok kalıtelı sogutucusu var.

asus ekran kartları sogutma baya basarılar
  • Herkes de olacak diye bir şey yoktu ama tabi seçim senin, ayrıca gerilmene gerek yok sadece bir soru bu.
  • Gerilme yok hocamda forumdaki şu olaya anlam veremiorum örnegın sen 7850 alsaydın iyi olurdu 7850 alsan bu sefer 7870 daha iyi olurdu 7970 bile alsak bu sefer titan alsaydın derler abi bütçem buna yetti ve bu bana daha uygun geldi ve amd almak istemedm açıkçası ve vga mntr kullandgm ıcın sorun yaratmasını istemedim vb birsürü şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeet Kune Do

Gerilme yok hocamda forumdaki şu olaya anlam veremiorum örnegın sen 7850 alsaydın iyi olurdu 7850 alsan bu sefer 7870 daha iyi olurdu 7970 bile alsak bu sefer titan alsaydın derler abi bütçem buna yetti ve bu bana daha uygun geldi ve amd almak istemedm açıkçası ve vga mntr kullandgm ıcın sorun yaratmasını istemedim vb birsürü şey

Haklısın forumdaki görüş bir garip. Ama en azından 650 ti boost alsaydın. Benim derdim amd al nvida al vga dvi hdmi falan değil. Daha iyi performansı hangisiyle alırsan onu alman.
  • Hayırlısı hocam
  • Hayırlı olsun.. asus kartlar gerçekten sağlam oluyor.. bende gtx 260 kullanmıştım asus referans soğutma bile olsa 5 sene stabil taş gibi çalıştı..
  • teşekkürler
  • asus candır
  • Herdaim
  • Sizin için yeterliyse gayet güzel bir seçim olmuş.Asus olmasıda ayrı güzel tabi
  • Alındıktan Sonra Laf Düşmez , Gayet Güzel Bir Cihaz.Asus Seçilmesi Doğru Bir Karar Olmuş İyi Günlerde Keyif Alarak Kullanmanız Dileğiyle.
  • hayırlı olsun güzel kart
  • Hayırlı olsun, sesini duymak için hoparlör bağlamanız lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.