Şimdi Ara

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
6
Favori
66.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozzlercan

Cevap verebilecek yok mu arkadaslar. Bir de kapatip sarja takinca aciliyor bu normal mi?

Sarja takinca açılır bu normal senin sorununda acaip bence değişim iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani o noktalar olu pixel mi diosunuz? Sanki ekrandaki dokunmatik tuslarin gostergesi gbi geldi. Ekrani dondurunce onlarda donuyo cunku ?

• arkadaşlar tablet 3tane filmi rahat cıkarıyorum internetten wifi acıkken tabi orta seviye ısıkta oyunlarda 4-5 saat arası sadece video ve internette 6-7 görür kesinlikle sarja takılınca acılma bendede var heralde romdan kaynaklanıyor zaten kullanma klavuzunda 5saat acık sekılde sarjınnı doldugunu gosterıyor bi sorun yok korkmayın acık sarj edin ürün güzel ekran cözünürlügü güzel oyunlardaki performansı güzel daha ne olcak 250ltllık tablette aranacak her urun var sorular cevaplanır iyi forumlar
  • quote:

Yani o noktalar olu pixel mi diosunuz? Sanki ekrandaki dokunmatik tuslarin gostergesi gbi geldi. Ekrani dondurunce onlarda donuyo cunku ?

Sen en iyisi ss at bakalım daha iyi anlariz

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhakan33

arkadaşlar tablet 3tane filmi rahat cıkarıyorum internetten wifi acıkken tabi orta seviye ısıkta oyunlarda 4-5 saat arası sadece video ve internette 6-7 görür kesinlikle sarja takılınca acılma bendede var heralde romdan kaynaklanıyor zaten kullanma klavuzunda 5saat acık sekılde sarjınnı doldugunu gosterıyor bi sorun yok korkmayın acık sarj edin ürün güzel ekran cözünürlügü güzel oyunlardaki performansı güzel daha ne olcak 250ltllık tablette aranacak her urun var sorular cevaplanır iyi forumlar

Bnm olu piksel sandigim sey sizde de war mi ? Bi de sarj aletine gicik oldum tablet gercekten super ama sarj aleti biraz dandik gbi :)

• Yok arkadaşım onlar ölü piksel değil, seninde tahmin ettiğin gibi butonların yerini gösteren noktalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Yok arkadaşım onlar ölü piksel değil, seninde tahmin ettiğin gibi butonların yerini gösteren noktalar.

Icim rahatladi gercekten cok saol :)

• Çanakkale de oturan bir arkadaşıma, 1.5 ay kadar evvel ultimix 88 tablet aldırtmıştım.
    İki tane 5-7 yaşlarında iki çocuğu var, akşama kadar aralıklarla oyun oynuyorlarmış. Batarya 5 saat rahat dayanıyormuş ve çok memnun kalmışlar..Uzak olmasa, tableti iyi bir inceleyip, yorum yazacaktım, olmadı...
    Bir tane bende alıp, bir inceleyeceğim sanırım.. Şu an f/p ürünü olmayı hak etti sanırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Çanakkale de oturan bir arkadaşıma, 1.5 ay kadar evvel ultimix 88 tablet aldırtmıştım.
    İki tane 5-7 yaşlarında iki çocuğu var, akşama kadar aralıklarla oyun oynuyorlarmış. Batarya 5 saat rahat dayanıyormuş ve çok memnun kalmışlar..Uzak olmasa, tableti iyi bir inceleyip, yorum yazacaktım, olmadı...
    Bir tane bende alıp, bir inceleyeceğim sanırım.. Şu an f/p ürünü olmayı hak etti sanırım...

Evet bataryasi gercekten mukemmel..

• Erdem misin nesin defol git diyeceğim artık. Resmen karalama kampanyası yapıyorsun. Kafamızı şişirdin.
  • Codegen Ultimix 88 kullanıcılarına sesleniyorum;

Çok önemli birkaç cevaba ihtiyacım var,

1) Bu cihaz tamamen boş iken kaç saatte full şarj oluyor ?

2) IPS ekran özelliği olması nedeniyle ( bu özellik var veya yok polemiğine girmek istemiyorum) çeşitli açılardan bakıldığında ekranda kararma oluyor mu?

3) Yoğun kullanımda örneğin oyun veya film kullanımında kaç şarjı kaç saat götürür ?

Benim elimde dark r8022 var; şarjı nerdeyse 4 saatte fulleniyor, IPS özelliği yok görüntüler net ancak yanımda oturan kişi bile kafasını uzatıp bakmadan ne yaptığımı anlamıyor, yani ekran karartılı görünüyor, bu durum oyunlarda çok önemli, şarjı da yoğun kullanımda 3,5 saat götürüyor, bu veriler çok kötü ise 7 gün dolmadan Ultimix ile değişim yapacağım. Bu yüzden bu sorulara cevap bulmam lazım. Bunların dışında cihazdan çok memnunum. Dizaynı ince ve çok hoş, arka kapak beyaz.
    Şimdiden teşekkürler...

• Ultimix 88`in orjini pipo marka.. Çin`in en iyi tablet üreticisi firmasıdır.
    Kullandıkları batarya çoğu 8 inç tabletin bataryasından daha kaliteli ve 5000 mAh
    Normal usb olması büyük avantaj.. kullandığım artes D821`i satarsam, bir tane ultimix 88 satın alacağım.. oyun tableti olarak kullandığım ultimix 77 ile aynı marka olsun bari..
    Özellikle standart boy usb çok işime yarayacak ve tabletin arkasının aliminyum olmaması wifi çekimi için büyük bir artı...

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem4

codegen gibi sahtekar bir markanın halen burada açık ve bariz bir şekilde pazarlamasını yapanlara dikkatinizi çekmek isterim. bende bunlara kanıp, pek araştırma yapmadan, balıklamasına daldım olaya. gidip aldım. bi de ne görsem. meğer IPS ekran olmamasına rağmen, yalan yanlış yere reklamlar yaparak satış yapıyorlar, kullanıcıyı kandırmacalar. kim bilir diğer modellerinde ne çakmalar vardır.

Diğer modelleri de çok kaliteli.. Benim kullandığim ultimix 77 de pipo marka orjinli ve çok memnunum..
    Gerçekten yaptığın karalama kampanyası kabak tadı verdi kardeş..
    Ultimix 88 satın almışsın ve ekran kalitesini beğenmeyip, iade etmişsin..
    Bu fiyata daha iyi 8 inç ips ekran bir tablet varsa, söyle bari millet onu satın alsın..
    Artes`in yeni tableti var Q812 quad core işlemci ve ips ekran ama bataryası 4400 mAh ve fiyatı 450 lira neredeyse iki katı.. onun da orjini onda V812
    Adamlar pipo orjinli tableti stand kılıf ve hdmı kablo ile makul bir fiyata satıyor diye sahtekar yaftalaması yapmak hoş değil..
    Servis olarak gereken hizmeti göstermezlerse, merak etme ben de gereken en sert eleştiriyi yaparım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 1 Temmuz 2013; 14:03:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akon

Erdem misin nesin defol git diyeceğim artık. Resmen karalama kampanyası yapıyorsun. Kafamızı şişirdin.

reklamını yaparcasına gece gündüz yazanlardan dolayı kafanız şişmiyor, benim yazdıklarımdan dolayı mı kafanız şişiyor. ? sahtekarlık yaparak yalan reklam yapan bir markayı eleştirmek, sana göre karalama olabilir. hem sen defol git cüretinde nasıl bulunabilirsin ? bu markanın ortağı mısın ? saçma sapan beni eleştiren oldukça bende her fırsatta yazmaya devam edeceğim. benim yazdıklarımı da okumak zorunda değilsin, .
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

codegen gibi sahtekar bir markanın halen burada açık ve bariz bir şekilde pazarlamasını yapanlara dikkatinizi çekmek isterim. bende bunlara kanıp, pek araştırma yapmadan, balıklamasına daldım olaya. gidip aldım. bi de ne görsem. meğer IPS ekran olmamasına rağmen, yalan yanlış yere reklamlar yaparak satış yapıyorlar, kullanıcıyı kandırmacalar. kim bilir diğer modellerinde ne çakmalar vardır.

Diğer modelleri de çok kaliteli.. Benim kullandığim ultimix 77 de pipo marka orjinli ve çok memnunum..
    Gerçekten yaptığın karalama kampanyası kabak tadı verdi kardeş..
    Ultimix 88 satın almışsın ve ekran kalitesini beğenmeyip, iade etmişsin..
    Bu fiyata daha iyi 8 inç ips ekran bir tablet varsa, söyle bari millet onu satın alsın..
    Artes`in yeni tableti var Q812 quad core işlemci ve ips ekran ama bataryası 4400 mAh ve fiyatı 450 lira neredeyse iki katı.. onun da orjini onda V812
    Adamlar pipo orjinli tableti stand kılıf ve hdmı kablo ile makul bir fiyata satıyor diye sahtekar yaftalaması yapmak hoş değil..
    Servis olarak gereken hizmeti göstermezlerse, merak etme ben de gereken en sert eleştiriyi yaparım..

öncelikle başından beri neye vurgu yaptığımı anlayın, sonra gelip bana akıl verin, olur mu ? ben fiyat / IPS oranı yapmıyorum. Ben marka/sahtekarlık/yalan reklam oranına dikkat çekiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akon

Erdem misin nesin defol git diyeceğim artık. Resmen karalama kampanyası yapıyorsun. Kafamızı şişirdin.

reklamını yaparcasına gece gündüz yazanlardan dolayı kafanız şişmiyor, benim yazdıklarımdan dolayı mı kafanız şişiyor. ? sahtekarlık yaparak yalan reklam yapan bir markayı eleştirmek, sana göre karalama olabilir. hem sen defol git cüretinde nasıl bulunabilirsin ? bu markanın ortağı mısın ? saçma sapan beni eleştiren oldukça bende her fırsatta yazmaya devam edeceğim. benim yazdıklarımı da okumak zorunda değilsin, .

Hı hı tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grave_Accept

Codegen Ultimix 88 kullanıcılarına sesleniyorum;

2) IPS ekran özelliği olması nedeniyle ( bu özellik var veya yok polemiğine girmek istemiyorum) çeşitli açılardan bakıldığında ekranda kararma oluyor mu?

3) Yoğun kullanımda örneğin oyun veya film kullanımında kaç şarjı kaç saat götürür ?

Benim elimde dark r8022 var; şarjı nerdeyse 4 saatte fulleniyor, IPS özelliği yok görüntüler net ancak yanımda oturan kişi bile kafasını uzatıp bakmadan ne yaptığımı anlamıyor, yani ekran karartılı görünüyor, bu durum oyunlarda çok önemli, şarjı da yoğun kullanımda 3,5 saat götürüyor, bu veriler çok kötü ise 7 gün dolmadan Ultimix ile değişim yapacağım. Bu yüzden bu sorulara cevap bulmam lazım. Bunların dışında cihazdan çok memnunum. Dizaynı ince ve çok hoş, arka kapak beyaz.
    Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar sorularıma cevap verebilecek kimse yok mu ?

• quote:

quote:

Codegen Ultimix 88 kullanıcılarına sesleniyorum;

Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar sorularıma cevap verebilecek kimse yok mu ?

Sadce sol taraftan kararma oluyo biraz dier taraflarda sıkıntı yok sarj ortalama 4 saatte fln fullenio sanrm tam saat tutmadim ama fazlasiyla gidiyo elimden dusmemesine ragmen 5saati gecio tahmini olarak. Walla urun super bekledigimdn cok daha cikti acikcasi :)

• Bu arada 1i geciyodu sarja taktim smdi fullenmis aldim

• quote:

Bu arada 1i geciyodu sarja taktim smdi fullenmis aldim

Bomboş halde mi taktın ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.