Şimdi Ara

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
6
Favori
66.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ettim mesajını bekliyorum son durumu sık sık bildirebilirsin konuya mesaj atan çok yok nasıl olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CİHAZ BUGUN ELİME ULAŞTI ANCAK ARKADAŞLARIN DEDİĞİ GİBİ AÇIK ŞARJ OLMUYOR VE HİÇ AÇILMIYOR. SERVİSİ ARADIM 5 SAAT ŞARJ ET AÇILIR DEDİLER. DOĞRU MUDUR???
  • bura_k_ kullanıcısına yanıt
    Inşallah açılır benim tablet şarjı dolu gelmişti zaten cihaz açık şarj olmuyor

• blackbird1996 kullanıcısına yanıt
    @geri isttediler gönderdim . umarım çabuk hallederler. bazılarına üst model yollamışlar sanırım umarım banada yollarlar :D
  • bura_k_ kullanıcısına yanıt
    Inşallah kardeşim bende göndermeyi düşünüyorum zaten

• bende codegen dream 77w var kamerasi vasat bu normal mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ßenle100les kullanıcısına yanıt
    Bu da vasat

• bilmiyorum bide 2 megapiksel kamera vardi model codegen dream 77w tek memnun olduklarim bikere gecisler super temple run 2 gayet iyi akici calistirdi kasma yok cok estetik verdiginiz paraya degiyor hdmi ile lcd tvler uzerinden 1080p filmizleyebiliyorsun bu model parasina gore oldukca basarili kamerasi asiri derece vasat bunu bilin bende galaxy y gt s5350 bile daha iyi fotograf cekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız hocam gönderdiniz mi tableti

• quote:

Orijinalden alıntı: blackbird1996

Ne yaptınız hocam gönderdiniz mi tableti

fırsat olmadı hocam. önümüzdeki hafta kesin göndericem
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    Tamamdır takipteyim :)

• Merhaba arkadaşlar benim tabletin şarj giriş yeri bozuldu bazen şarj oluyor bazen olmuyor servise gönderecem ama nasıl göndercem bilmiyorum önce arayayım mi yoksa direk göndereyim mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wade438 W kullanıcısına yanıt
    tabletin seri numarasını not alın ve sürat kargoyla gönderin fatura fotokopisini ve şikayeti yazmayı unutmayın. allahta sabır versin 1 aya ancak gelir.

• wade438 hocam o kadar korkmayın 1 haftada geliyor :)

şahsen 2 kez yolladım birinde 5 diğerinde 7 günde geri geldi
  • Çok teşekkürler kardeş bir de adres nedir :) hocam bende 1 ay diye tahmin ediyordum ama dedigin gibiyse çok iyi olur :)

• firma ismi sürat kargoda kayıtlı hocam. internet sayfalarınada bakabilirsin.

• Eyvallah hocam.

• yeterli depolama alsni yok diyor oysa 10 gb fazla bos alan var bu sorunu nasil halledebilirim

• Benim ultimix 88`i satın alali bir seneyi geçti.. Daha sonra iPad mini satın almama rağmen ultimix 88`i satmadım..
    Media player gibi tv`ye hdmi kablo ile bağlayıp film seyrediyorum.. iPad mini şarj olurken ultimix 88 ile net`e giriyorum..
    Bataryası gerçekten çok kaliteliymiş.. Hala 5 saati rahat çıkartıyor..
    Hepsiburada uzun zaman satmıyordu, yine satmaya başlamış 249 lira sanırım.. 250 liraya alınacak en iyi tablet bence..
    Ultimix 88`in wifi çekim gücü iPad mini`den daha güçlü.. Ama batarya da 10 saat ile iPad mini bayağı performanslı..

• frux kullanıcısına yanıt
    Aslında dediğiniz gibi tablet güzel fakat bence yazılım tarafında baya bi eksiği var donmalar kasmalar kapanıp açılmalar görülebiliyor bazı durumlarda. Bu arada forumda ilk ben aldım sanırım tableti fakat hala bunlar dışında bir sıkıntıya rastlamadım =)

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.