Şimdi Ara

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
6
Favori
66.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklasik 3 aydir kullaniyorum , bir kere sorun cikardi servise gonderdim bayrama denk geldiginden dolayi uzun surdu ama wifi ve performans bakimindan 10 numara diyebilirim int.de cok seri, abimde galaxy tab 2 var performans ve wifi cekimi bakimindan ultimix88 daha iyi tek eksisi ekraninin 8 inc olmasi ve renklerinim soluklugu fiyatini fazlasiyla hakettigini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tergen T kullanıcısına yanıt
    Peki sorun çözüldü mü bendede sık donma oluyor piponun romunda bile oluyor

• blackbird1996 kullanıcısına yanıt
    Birşey değişmedi Sıkıntı devam ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce bu sebepten değişim yaparlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackbird1996

Sizce bu sebepten değişim yaparlar mı?

Servise telefon edip sorun..
    Ben sorunsuz kullanıyorum, ayda bir fabrika ayarlarına dönüyorum ve fazla gereksiz uygulama yüklemiyorum..
    Diğer kullandığım ipad mini gibi tam stabil olmasa da stabilitesi fena sayılmaz. kasma donma çok seyrek yapıyor..

• Şarjproblemi başladı alalı epey oldu muhteşem tablet. 7-24 hd film dizi izliyorum. neyse soruma gelecek olursak şarja takmasam tablet kararıyor. şarja takınca açılıyor ekran. ürünü hepsiburadadan aldım faturam kayıp ama kutu duruyor garanti belgesi vs. faturasız ürün garanti kapsamına girer mi arkadaşlar? yollayayım mı ürünü
  • quote:

Garantiye göndersek sıfır cihaz gönderirler mi acaba?

Bu tur firmalar garanti konusunda çok çektirirler insana. Cihazi alirken ucuzlugundan dolayi bu riski bilerek goze aldik gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frux kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• kugutex kullanıcısına yanıt
    Maalesef haklısınız bunu kabul ederek aldık

• Yeni surum falan var mi bu cihaza? 5 ay once almistim, gelen giden yok mu yazilim olarak

• Şarj problemi bende de var. Başlangıçta gayet iyiyken şimdilerde çok çabuk tükenmeye başladı. Hiç kullanmadan bile hızlı bir şekilde azalıyor. Gösterge doğru çalışmıyor. %60'tan birden %20'ye düşüyor, sonra birden kapanıyor. Servisle falan uğraşmak istemiyorum. Bu da bana bir ders oldu. Bir daha f/p hikayelerine kanıp ucuz diye teknolojik ürün almam .
  • Ben ilk satın alanlardanım.. Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyorum ve sürekli batarya seviyesi %15`e düşünce şarja takıyorum.. Ayrıca işim icabı sim kart takılan ipad mini de kullanıyorum..
    Ultimix88`i android oyun ve uygulama test etmek amacı ile satmadım.. şu an batarya 5.5 saati rahat çıkartıyor..
    İpad mini`nin bataryası bir şarjla 9-9.5 saat kadar kullanılabiliyor..
    Ultimix kullananlar arada sırada tableti fabrika ayarına döndürün, tabletin işletim sistemi rahatlıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 12 Ocak 2014; 23:36:34 >
  • 06.12.2013 tarihinde tableti ve sorunlarını kağıda yazıp yolladım 18 ine kadar sürekli siteden takip etmeme rağmen problem yeri boştu ve 18 inde servisi aradım.Benden tabletin problemleri istendi ve söyledim o gün siteye de girilmiş oldu.10.01.2014 tarihinde aradım tablet tamir edilmiş bugün kargoya verildi denildi.Cumartesi ve pazartesi günü sürat kargoya sordum kargo yok dendi.Bende servisi aradım kargoda problem olmuş tekrar yollayalım dendi ve 16.01.2014 te tablet elime geçti.Tabletteki tüm sorunlar gitmiş şuan gayet iyi.Tüm aramalarımda bana 4 defa sizi arayıp bilgi vereceğim denilmesine rağmen aranmadım.

• Abime hediye olarak bu tableti almayi düşünüyorum. 250tl şuan fiyati. Hediye paketiyle beraber.

Teknolojiyle arasinin iyi oldugunu soyleyemem, oyun oynar, nete takilir vs.

Beni mahcup eder mi? Tavsiye eder misiniz?

• Merhaba arkadaşlar tableti 5 ay önce aldım sorunsuz kullanıyordum fakat son günlerde şarja takınca şarj olmuyordu kabloyla oynayınca düzeliyordu yani şarj aletinden zannettim ve yeni şarj aleti aldım fakat onda da aynı oldu yani sorun şarj girişinden kaynaklanıyormuş servisi arıyorum cevap vermiyorlar acaba göndersem degişim yaparlar mı

• wade438 W kullanıcısına yanıt
    Değişim yapacaklarını sanmam ancak onarımını yaparlar.
  • Arkadaşlar alalı 1 yıl oldu sorunsuz kullanıyordum fakat birgün kapattım geri açmak istediğimde Codegen Ultimix 88 yazan yerde kalıyor :/ önerisi olan varmı?
  • Rom at. Rom atmayı bilmiyorsan garantiye gönder.

• 15 sn. boyunca açma/kapama düğmesine basılı tutup kapatmayı deneyin olmazsa yine açma/kapama düğmesine basılı tutarken reset düğmesine basın (delikten içeri ataş vb. bir cisimle ittirin)
  • quote:

Rom at. Rom atmayı bilmiyorsan garantiye gönder.

Rom atmadan kurtarabilsem harika olur içinde ilerlemiş oyunlar fln vardı :)
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.