Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hfk27 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.845
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: invisible

Kumho düşünebilirsin fiyat olarak. Yada internette kampanya yakalayıp misal dün 500 e 50 tl indirim vardı 2-2 alıp 100 tl ucuza halledebilirsin.

Kumho'yu gördüm en uygun onlar gibi, araştırıyorum bakalım. Petlas hakkında da güzel yorumlar var. Şöyle güzel bir kampanya denk getirip tanesini 200 liraya mal etmeye çalışacağım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxMESA

Ben de yazlık goodyear efficient grip performance alacağım. Ancak renault sağolsun arabaya 205/60/r16 lastik uygun görmüş. bu lastik 260 lira. 205/55/r16 ise 170 lira. arada uçurum var. lastikçi birisine sordum forumdan o da az üretilen lastik daha pahalı olur dedi. Bundan sonra araba alırken lastik ölçülerine de bakacağız anlaşılan.

Aracınız megane 3 olmalı. Ben de aynı durumda kaldım. Mecburen 205-60-16 aldım. Pirelli cinturato P7 aldım. Tanesi 180 liraya geldi n11'den. 9 taksit. İndirimlerle ucuza Geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

quote:

Ben de yazlık goodyear efficient grip performance alacağım. Ancak renault sağolsun arabaya 205/60/r16 lastik uygun görmüş. bu lastik 260 lira. 205/55/r16 ise 170 lira. arada uçurum var. lastikçi birisine sordum forumdan o da az üretilen lastik daha pahalı olur dedi. Bundan sonra araba alırken lastik ölçülerine de bakacağız anlaşılan.

Aracınız megane 3 olmalı. Ben de aynı durumda kaldım. Mecburen 205-60-16 aldım. Pirelli cinturato P7 aldım. Tanesi 180 liraya geldi n11'den. 9 taksit. İndirimlerle ucuza Geliyor.

Değil hocam fluence

bu indirimleri takip edip ben de siz gibi bir fiyata alabilirsem iyi olacak.

aklımda 2 lastik var. goodyear efficient grip performance ya da pirelli cinturato p7 blue.

• Bende de Fluence var, 205/60 r16 lastikler bayağı pahalı, önümüzdeki ay muhtemelen lastikleri değiştireceğim
    Forumu okurken Levent Lastik te ucuz lastik bulunabilir gibi birşeyler okudum, çok ciddi bir lastik satışı varmış, burayı arayıp sormakta bir fayda var,

http://www.leventlastik.com/index.html

Bir de bu habere rastladım, çok ciddi miktarda lastik satışları varmış
    http://www.sehriistanbul.com.tr/vergi-rekortmeni-lastikci-838h.htm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Arkadaşlar yazlık lastik almam lazım. Aracın süspansiyonları biraz sert, ayrıca yol sesini de çok alıyor. 195-65-15.

Aracta kışlık nokian var, memnunum. Yazlıklarda nasıldır yorumlara bakınca kışlıkları önerdiler ama yazlık lastiklerini önerene rastlamadım

Kampanya vs ve de lastik önerileriniz varsa paylaşalım arkadslar

http://www.n11.com/michelin-19565-r15-91t-energy-saver-yaz-lastigiuretim-2014-P12859913

http://www.n11.com/nokian-19565-r15-91v-line-yaz-lastigi-2013-P26891426

Bu nokian efsane fiyat. Ve yabancı sitelerde çok övülüyor. Şuan energy saver kullanıyorum bir dahakine bunu denicem.

hocam çok iyiymiş ama lastiklerin biri 2013 diğeri 2014 ün. hazır 2015 e girmişken bu yılın lastiklerini almak daha mantıklı değil mi?

• Şagop kullanıcısına yanıt
    2014 fazla sıkıntı değil. 2013 içinde kötü diyemem :) +13 lira farkla 2015 üretimide mevcut nokian ın
  • bulutto kullanıcısına yanıt
    fiyatlar yazmiyor.neyin fiyatini kimden sakliyorlarsa.bu arada n11 deki fiyat cok iyiymis

• bizim araba cordoba.bulamafim 60 yada 55 yanagini su ebatin.195 e 15..elimdeki yazliklar 2010 uretimi aslinda bu yazda gideri var dis derinligi fln sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 2 Mart 2015; 13:30:55 >
  • quote:

205*55*16 yi tercih edebilirsiniz. İsterseniz bazi lastik sitelerinde karsilastirma uygunluk hesaplamalari var. +- %3 olmasi lazim. Goodyear 195*65*15 kullaniyorum, tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

quote:

205*55*16 yi tercih edebilirsiniz. İsterseniz bazi lastik sitelerinde karsilastirma uygunluk hesaplamalari var. +- %3 olmasi lazim. Goodyear 195*65*15 kullaniyorum, tavsiye ederim.

Hesapladım da bir sitede %3.2 diğerinde %4.8 çıktı. çok güvenemedim açıkçası.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Arkadaşlar yazlık lastik almam lazım. Aracın süspansiyonları biraz sert, ayrıca yol sesini de çok alıyor. 195-65-15.

Aracta kışlık nokian var, memnunum. Yazlıklarda nasıldır yorumlara bakınca kışlıkları önerdiler ama yazlık lastiklerini önerene rastlamadım

Kampanya vs ve de lastik önerileriniz varsa paylaşalım arkadslar

http://www.n11.com/michelin-19565-r15-91t-energy-saver-yaz-lastigiuretim-2014-P12859913

http://www.n11.com/nokian-19565-r15-91v-line-yaz-lastigi-2013-P26891426

Bu nokian efsane fiyat. Ve yabancı sitelerde çok övülüyor. Şuan energy saver kullanıyorum bir dahakine bunu denicem.

2013 üretimi ama ...

• helsloot kullanıcısına yanıt
    leonidas26 kullanıcısına yanıt
    2015 +23 tl farkla. alınabiliyor. 2013 diye kötü demek yanlış olur. Bu kış arkadaşa 2013 achiles aldık sıkıntısı yoktu.

leonidas26 daha dün vardı be bro :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 2 Mart 2015; 15:32:29 >
  • yaz geliyor. araçta 4 lastikte kışlık. ne yapacaz bakalım? doğdu düzgün indirim kampanya da olmuyor. kışın 2 tane petlas kış lastiğini 150tlye kampanyayla n11'den almıştım. şimdi bakıyorum da kampanyasız yaz lastiği fiyatları tanesi 100tlden aşağı yok
  • Kur artisindan dolayi ithallerin fiyati artti. Yerliler de onlara uydu.

• invisible kullanıcısına yanıt
    500tlye 50tl indirimi mi diyorsun limiti yüksek olunca bana yaramıyor da ondan dedim. 100tlye 15-20tl gibi indirim olsa iyi olur. teker teker alınca daha ucuza geliyor. hem banka kampanyaları ile combo oluyor pusuda beklemedeyim. havalar ısındıkça aracın çok yakması gözüme batmaya başladı...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

quote:

Hesapladım da bir sitede %3.2 diğerinde %4.8 çıktı. çok güvenemedim açıkçası.

Benim aracimda 185*70*14 vardi 4 adet siyah jant alip 195*65*15 yaptim. Depo kapaginda yazan uygun olculer var. Suphe duymadim.

• Valla 3 yıldır aynı lastikleri yaz kış kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. KışlıkA lastikmiş yazlık lastikmiş geç hepsi para tuzağı mıayeneden de geçtim sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Valla 3 yıldır aynı lastikleri yaz kış kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. KışlıkA lastikmiş yazlık lastikmiş geç hepsi para tuzağı mıayeneden de geçtim sorun yok

Şans işi, ama 1 kere işe yarasa yetiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Valla 3 yıldır aynı lastikleri yaz kış kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. KışlıkA lastikmiş yazlık lastikmiş geç hepsi para tuzağı mıayeneden de geçtim sorun yok

İmzamda ki Focusta da 3 yıllık(100.000kmlik) michelin primacy hp var, bu sene karın yağdığı zamanlarda babam yokuş aşağı duramayıp az kalsın kadınla çocuğunu eziyordu, son anda kurtarıp yoldaki dubalara vurarak durabildi, yılda belki bir iki kere lazım olabilir ama işi şansa bırakmamak lazım, bu da tecrübe oldu lastikleri değiştirdik

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.