Şimdi Ara

Codegen Ultimix 94 (Rk3066 Dual Core 16gb 9.4 '' Ips ekran 5mp) kullanıcılar kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
4.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gerçekten kaliteli bir tablet..2 hafta önce nt'den aldım.499 tl..

Çift çekirdek performansı gayet başarılı.5mp kamerası çoğu 5mp cep telefonundan iyi..Çok çok iyi denemez.Oyun performansı gayet iyi.16 gb hafızası yeterli.Zaten micro sd yuvası sayesinde 32 gb'a kadar yükseltilebiliyor.9.4 inç ekran ıps lcd..1280*800 çözünürlüğü var.Parlak ve net görüntü veriyor.Ekranın üstünde 2 yanda stereo hoparlörleri var.Ses iyi fena değil.Kulaklıkla çok net ve yüksek ses veriyor..

Oyun performansını biraz açarsak;

Modern Combat 3 oyununda gayet akıcı kasma sıfır..
    Real Racing 3 performansı benim için önemliydi.Açıkçası fena değil..Arada çok hafif kasmalar oluyor ki oyun çok kaliteli..Bendeki eski S2 de bayağı kasıyordu oyun.
    Real Boxing yükledim..Kasma var biraz fakat oynanabilirliği etkileyecek kadar değil..
    NFS Most Wanted süper akıcı oynanıyor.
    Özetlemek gerekirse oyun performansı tatmin edici..

Şarj süresine gelince 7000 mah batarya var.Fakat ekran 9.4 inç vede parlak ıps ...Şarjı sömürüyor uzun süreli oyun oynamalarda,video izlemelerde..Ama kötü değil..Bekleme süresi idare eder.Çoğu telefondan ve tabletten iyi geldi bana...

500 lira pahalı gelebilir belki ama ıpad kalitesine yakın bi cihaz..ıpad fiyatlarını ve özelliklerini biliyorsunuz..

Şimdilik bu kadar.İyi forumlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neophron -- 4 Mayıs 2013; 22:23:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Neophron

ultimix 94

Çift çekirdek performansı gayet başarılı.5mp kamerası çoğu 5mp cep telefonundan iyi..Çok çok iyi denemez.Oyun performansı gayet iyi.16 gb hafızası yeterli.Zaten micro sd yuvası sayesinde 32 gb'a kadar yükseltilebiliyor.9.4 inç ekran ıps lcd..1280*800 çözünürlüğü var.Parlak ve net görüntü veriyor.Ekranın üstünde 2 yanda stereo hoparlörleri var.Ses iyi fena değil.Kulaklıkla çok net ve yüksek ses veriyor..

Real Racing 3 performansı benim için önemliydi.Açıkçası fena değil..Arada çok hafif kasmalar oluyor ki oyun çok kaliteli..Bendeki eski S2 de bayağı kasıyordu oyun.
    Real Boxing yükledim..Kasma var biraz fakat oynanabilirliği etkileyecek kadar değil..

Şarj süresine gelince 7000 mah batarya var.Fakat ekran 9.4 inç vede parlak ıps ...Şarjı sömürüyor uzun süreli oyun oynamalarda,video izlemelerde..Ama kötü değil..Bekleme süresi idare eder.Çoğu telefondan ve tabletten iyi geldi bana...

500 lira pahalı gelebilir belki ama ıpad kalitesine yakın bi cihaz..ıpad fiyatlarını ve özelliklerini biliyorsunuz..

Objektif ve samimi bir inceleme olmuş..
    Ben de aynı işlemcili ultimix 77 modelini nt`den almıştım, belirttiğiniz oyunları oynayabiliyorum. Oldukça memnunum.
    Ultimix 94`ün bataryası, net ve biraz oyun oynayarak ortalama kaç saat dayanıyor?
    Bir de kılıf hediye yazıyordu, kılıf suni deri kapaklı kılıf mı?
    Ekran koruyucusu bulabildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Neophron

ultimix 94

edit > iki defa aynı mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 5 Mayıs 2013; 11:08:19 >

• Teşekkürler.
    Yaklaşık 1 saat Modern Combat 3 oynadım..Şarj full idi %75'e indi.Kısacası 4 saat oyun oynadığımızda şarj bitiyor..1 saat oyun sonrası ısınma çok hafif.s3 te olsaydı yanardı..Gerçi tabletle telefonu kıyaslamak yanlış.Ölçü değil bu..

Verilen kılıf bezden fermuarlı tip:)Forumda çok söylenir bu cümle;yoklukta gideri var:).Ama 50 tl etmez abartmışlar.En fazla 20 tl.Ekran koruyucusu aramadım.Kendi üstündeki şeffaf jelatini çıkarmadım.çok bi görüntüye etkisi yok..Sıkıntı vermiyor...
  • MERHABA ARKADAŞLAR BENDE 2 AY ÖNCE ULTIMIX 94 ALDIM ÇOKTA MEMNUNUM. FAKAT SON BİR HAFTADIR TABLETİ AÇTIĞIMDA, AYARLARA GİRDİĞİMDE, MARKETE BAĞLANIP UYGUŞLAMA SİLİP İNDİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA LAUNCHER DURDU HATASI VERİYOR. TAMAM DEMEME RAĞMEN DEVAMLI AYNI UYARI ÇIKIYOR VE TABLETİ RESETLEMEK ZORUNDA KALIYORUM. TEKRAR AÇTIĞIMDA BAHSETTİĞİM YERLERE GİRMEDEN İÇİNDE YÜKLÜ OLAN UYGULAMALARI AÇIYOR VE ÇALIŞTIRIYOR. BU PROBLEMİ YAŞAYAN ARKADAŞLAR VARMI ?. NASIL ÇÖZÜLECEĞİNİ BİLEN ARKADAŞ VARSA YARDIM RİCA. TEŞEKKÜRLER.
  • dostum bendede bazen donuyor resetlemek zorunda kalıyorum..yazılımsal kaynaklı olabilir.bazende sd card beklenmedik şekilde çıkarıldı diyor..ama önemsiz kullanımı etkileyecek kadar yoğun sıkıntılar değil kanımca...
  • ustat

Codegen Ultimix 94 işlemcisi nedir?

Rockchip 3066 Cortex A9 (hepsiburada)
    Rockchip 3188 midir?

Pipo m8pro ile aynı cihaz ise
    Rockchip 3188 olması lazım.
    http://www.buyincoins.com/item/29263.html

Ancak
    Codegen Ultimix 94 kendi sitesinde bile
    Rockchip 3066 Cortex A9 yazıyor..
    http://codegen.com.tr/ultimix/Ultimix94.html

• Rockchip 3066 Cortex A9 budur....
  • İYİ GÜNLER BEYLER BENDE CODEGEN ULTİMİX 94 MODELİ VAR BENİM TABLETTE RECOVERY MODA GEÇERKEN YATIK ANDROİD İÇİNDE ÜNLEM İŞARETİ ÇIKIYOR NASIL RECOVERY MODA GİREBİLİRİM ACİL YARDIM EDİN KONU GÜNCEL
  • arkadaşlar n111.com dan temmuz 22 de codegen ultimix95 tablet aldım. Çoğuma doğum günü hediyesi olarak söz vermiştim.
    Ama bu tablet konusunda ne kadar acemi olduğumu anladım ve büyük bir hata yaptım.
    Şöyleki ben internete vınn ile giriyorum (Vınnım yenilerden 3 aylık falan)
    internete girebilimek için önce gittim bi yerden 12 liraya otg kablo aldım, tablete giriş yeri olmadı
    bir gün sonra Otg kablosunu değiştirdim bu sefer tablete girebilidim ama vınn'ı tanımadı...
    Kullanma klavuzundaki tablete uyumlu vınn sürümlerine baktım E176 E182 E 185 (belki numaralarda yanılabilirim) gibi vınnlara uyumlu olduğu yazıyodu.
    Turkceli aradım sizin vınn daha yeni bir sürüm tabletten internete giremezsiniz dedi. Şimdi ürünümü değiştirmek istiyorum acaba bu quantum 94 hangi vınn sürümü ile çalışıyo bilen varsa yardımcı olsun lütfen. Codegen in sitesinden çağrı merkezini aradım tel kapalı. Çıldırmak üzereyim

• Sanırım ben de alacağım

• Arkadaşlar merhaba benim tabletin şifresine yanlış girildi ve haliyle artık işlem yapamıyorum ona ait rom buldum RKBatchTool programıyla rom yükledim sonra tablete usb taktım programda renk değişti gayet güzel ancak hata veriyor bir türlü rom atamıyorum Bu şekilde hata veriyor...!

This operation didn't do,because of not supporting!
    Upgrade Done Success<0> Fail<1> Time<0>ms

Ne yapmalıyım Lütfen yardım edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: virus13

Arkadaşlar merhaba benim tabletin şifresine yanlış girildi ve haliyle artık işlem yapamıyorum ona ait rom buldum RKBatchTool programıyla rom yükledim sonra tablete usb taktım programda renk değişti gayet güzel ancak hata veriyor bir türlü rom atamıyorum Bu şekilde hata veriyor...!

This operation didn't do,because of not supporting!
    Upgrade Done Success<0> Fail<1> Time<0>ms

Ne yapmalıyım Lütfen yardım edin.

Bende de oldu aynı sorun reset atılıyor youtube dan bul ya da en sağlıklısı bilgisayarcı yapsın. Benim de ekran görüntüsü gidip geliyor ekrana bastırınca geliyo bu şekilde 1 ay kadar kullandım sorun nedir bilemedim

• renk yeşile döndü mü. dönmediyse olmaz. döndüyse. uygun rom gösterince yüklenmesi lazım.
    yeşilden başka renkteyse, driver yanlış demektir. driver yüklemeye çalış. aygıt yöneticisinde rockchip yazacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahsen2 -- 24 Eylül 2014; 6:36:32 >
  • Tabletin güncellemelerine baktım, Jelly Bean 4.1. Pipo M8 için Jelly Bean 4.2 var ama beta. 4.2 için notunda stabl çalışmıyor deniliyor. Artık android sürümü eski. Yeni sürüm çıkmayacak mı acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.