Şimdi Ara

İdman tv - NTV Spor Smart Şifresiz izle\\ İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtaly Seria A

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
8.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İdman tv - NTV Spor Smart \\ d-smart yayınladığı ve İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtaly Seria A liglerini şifresiz izle

İdman tv - NTV Spor Smart  Şifresiz izle\\ İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtaly Seria A
     İdman tv - NTV Spor Smart  Şifresiz izle\\ İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtaly Seria A

Tanıtım Fragmanı Premier League , Serie A , LA Liga 2013 = IDMAN TV
    http://www.youtube.com/watch?v=-kMbxQkTlLU

Tanıtım Fragmanı UEFA Champions League & Europa League
    http://www.youtube.com/watch?v=d7deaUuLbGk

İdman Azerbaycan TV
    Vikipedi, özgür ansiklopedi

İdman Azerbaycan TV

Tam adı İdman Azərbaycan Televiziyası
    Kuruluş 2009
    Sahibi Azərbaycan Televiziya və Radio Verilişləri Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti
    Resim formatı 4:3 Maçlarda 16:9 SDTV
    Ülke Azerbaycan
    Dili Azerbaycan Türkçesi
    Genel merkez Bakü
    Websitesi idmantv.az
    İzlenebilirlik
    Uydu yayını
    Türksat 3A 10965 H 12800 5/6

İdman Azerbaycan TV, dünyanın en prestijli spor aktivitelerini ekrana getiren uluslararası spor kanalıdır. Azerbaycan'ın kamu yayıncısı AZTV'nin spor kanalıdır. 1 Ağustos 2009 tarihinde yayına başlamıştır. İlk süreçte yayınlarını karasalda ekrana getirmiştir. 15 Ocak 2010 tarihinden itibaren Türksat uydusunda yayın yapmaktadır. Futbol, motospor, basketbol, atletizm ve diğer spor branşlarına yönelik yayınlarıyla hizmet vermektedir. Goallisimo ve KOTV gibi televizyon programları ve yayınlarında renkli içeriği vardır...

Futbol
    Şampiyonlar Ligi
    UEFA Avrupa Ligi
    Barclays Premier League
    La Liga
    Serie A
    Ukrayna Ligi
    FA Cup
    FA Community Shield
    Azerbaycan Premier Ligi
    İspanya Kral Kupası
    Azerbaycan Lig Kupası

Basketbol
    NBA

Motor Sporları
    Formula 1

Voleybol
    Voleybol Şampiyonlar Ligi

Güreş
    Azerbaycan ligi

Boks
    Azerbaycan ligi
    WSB(World Series of Boxing)

Diğer Sporlar
    Salon futbolu(Futsal)
    At Yarışları
    Judo
    Jimnastik

Ve daha birçok spor karşılaşmasını ekranlara getirmektedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ULUĞBEY_ -- 7 Mayıs 2013; 19:53:46 >

• Gerçekten Çok Ama Çok Değerli Bir Kanal Hem Anladığımız Dilde =Türkçe
  • hepsi kendi uydularına taşındı bu kanalların.
    türksatta yok artık yani.
  • kendi uydularında yakında HD kanalda kuracakmış bunlar ücretsiz
  • Azerbaycan'da ne güzel insanlar ücretsiz izliyor yayınları biz tonlarca para dökmemiz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

Azerbaycan'da ne güzel insanlar ücretsiz izliyor yayınları biz tonlarca para dökmemiz lazım.

aga sende azerbaycan kanallarından izle
  • Türksat'ta İdman ve Azeri kanallar 'sinyalde azalma var' uyarısı ile çıkmıyor. Diğer kanallarda sorun yok. Farkeden oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Türksat'ta İdman ve Azeri kanallar 'sinyalde azalma var' uyarısı ile çıkmıyor. Diğer kanallarda sorun yok. Farkeden oldu mu?

maalesef onlar azerspace uydusundan yayın hayatına devam etmekteler Azerspace uydusunu ayarlamak ise çok olay alacağınız bir lnb ile bunu yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZekaFışkıttıranİnsan

quote:

Türksat'ta İdman ve Azeri kanallar 'sinyalde azalma var' uyarısı ile çıkmıyor. Diğer kanallarda sorun yok. Farkeden oldu mu?

maalesef onlar azerspace uydusundan yayın hayatına devam etmekteler Azerspace uydusunu ayarlamak ise çok olay alacağınız bir lnb ile bunu yapabilirsiniz

Nasıl yani abi? Türksat listesinde (Digitürk'ünde) halâ var görünüyorlar?
  • quote:

quote:

quote:

Sinyal O yüzden yok ama
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sinyal O yüzden yok ama

Evet bencede, ve Digitürk halâ listeden çıkarmamış.
  • Bugün bir tane lnb takviyesi ile azerspace uydusunu da izleyebiliyorum. Şampiyonlar ligi için hazırlıklar tamam
  • adriano123 nasıl yapıldığını biraz açıklayabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: adriano123

Bugün bir tane lnb takviyesi ile azerspace uydusunu da izleyebiliyorum. Şampiyonlar ligi için hazırlıklar tamam

adriano123 nasıl yapıldığını biraz açıklayabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper-09

quote:

Bugün bir tane lnb takviyesi ile azerspace uydusunu da izleyebiliyorum. Şampiyonlar ligi için hazırlıklar tamam

Ben yapmadım Anlatayım, benim çatıda digitürk ve türkstat uydusu vardı, onlarla ilgili bir sıkıntıdan dolayı uyducu çağırdım. Şampiyonlar ligi maçlarını nasıl izleriz diye sordum. AzTv nin artık türksattan çıktığını kendi uydularından yayın yaptığını söyledi. Çanak koymadan tek bir lnb ile hallederiz dedi. Türksat 42 derecede bu Azerspace1 uydusu ise 46 derecede o yüzden yeni çanağa gerek duymadı. Benim Türksattaki LNB nin yanına bir LNB daha ekledi.
    http://www.uyduca.net/p/azerbaycan-tv-kanallari.html
    bu sitedende kanalları ekledi artık idman tv ve aztv açık
  • quote:

quote:

Turksat çanağının arkasından bakınca Turksat Lnb sağ tarafına bir 10 tl Lnb al kolı bandı ile yapıştır olmazsa aparat tak daha sağlam yapabilir. 11135h27500 frekansı azerspace1 uydusuna gir tarat kanalların hepsi gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 29 Eylül 2013; 14:09:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frigyalı

quote:

quote:

Turksat çanağının arkasından bakınca Turksat Lnb sağ tarafına bir 10 tl Lnb al kolı bandı ile yapıştır olmazsa aparat tak daha sağlam yapabilir. 11135h27500 frekansı azerspace1 uydusuna gir tarat kanalların hepsi gelir.

bina ortak kullanım bizdeki,, başklarını etkilermi bu lnb olayı
    etkilemezse yarım birtane uyducu çağırıcam
  • ------edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 17 Ekim 2013; 18:26:48 >
  • Bir İdman Tv zevkimiz vardı oda gitti.
    Bu ülke halkı neden yıllarca soyulmaya devam eder bir türlü anlamış değilim!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.