Şimdi Ara

DREMBOX 500S TURKSAT AYARLARI..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
13.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihazın turksat ayarlarını nasıl yapabilirim amacım normal uydu alıcısı gibi sadece turksattan yerel kanalları izlemek yardımcı olurmusunuz?bircok şey denedim araştırdım ama olmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Arkadaşlar bu cihazın turksat ayarlarını nasıl yapabilirim amacım normal uydu alıcısı gibi sadece turksattan yerel kanalları izlemek yardımcı olurmusunuz?bircok şey denedim araştırdım ama olmadı..

Merhaba cihaza bilgisayardan yazılım yüklemeyi biliyorsanaız, size openpli turko v30 yazılımını tavsiye ederim.Hem türkçe dil seçeneği var hem NTV, NTV spor, İdmna tv gibi biss şifresi girilerek maç izlenen kanalları otomatik hiç bir ayar yapmadan açıyor.Bende de DM 500 S var ve bu programı yükleyerek sadece Türksat uydusunda kullanıyorum ve çok memnunum. Yazılımı da bilgisayar aracılığı ile kendim yaptım. Türksatla ilgili ayarlarda uyduyu seçtiğinizde otomatik geliyor.
  • Malesef yazılım yuklemeyı bılmıyorum cıhaz ayarlarından turksat ı secıyorum otamatık taratıyorum fakat hata verıyor...
  • linkteki dosyayı indirip dbedit programı ile cihaza gönderin çalışır.

LİNK
  • Setuptan cihaz ayarlarında uydu ayarla olması gerekiyor,bu bölümde transporter düzenleye gel,türksat üzerinde iken,kanal ekleye el ve 12015 H 27500 ekle 11844 V 27500 de ekle,ordan çık,kanal aramaya gel,aşağıdaki kutucuklardan sol üsttekini tıkla içi dolu olsun,aramaya bas,kanallar bulununca okeyle,kumandadan cihazı kapa aç,afızaya alsın..Hatırladığım bunlar,uzun zamandır kullanmıyorum.Ayrıca cihazla ilgili ayarlar diye goole aratırsanız çok sayıda bilgi bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

linkteki dosyayı indirip dbedit programı ile cihaza gönderin çalışır.

LİNK

dosyayı ındırdım fakat cıhazı pc ye nasıl baglıyacagım ara kablosumu almam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

Setuptan cihaz ayarlarında uydu ayarla olması gerekiyor,bu bölümde transporter düzenleye gel,türksat üzerinde iken,kanal ekleye el ve 12015 H 27500 ekle 11844 V 27500 de ekle,ordan çık,kanal aramaya gel,aşağıdaki kutucuklardan sol üsttekini tıkla içi dolu olsun,aramaya bas,kanallar bulununca okeyle,kumandadan cihazı kapa aç,afızaya alsın..Hatırladığım bunlar,uzun zamandır kullanmıyorum.Ayrıca cihazla ilgili ayarlar diye goole aratırsanız çok sayıda bilgi bulabilirsiniz.

butun ayarları denedım malesef olmadı yınede sagolun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

quote:

Orijinalden alıntı: k35

linkteki dosyayı indirip dbedit programı ile cihaza gönderin çalışır.

LİNK

dosyayı ındırdım fakat cıhazı pc ye nasıl baglıyacagım ara kablosumu almam gerek?

sanırım bu konuda fazla bilginiz yok,google da 500s e setting yükleme diye aratın ayrıntılı bilgi bulacaksınız.yükleme işi için de eternet kablo yeterli olur.

• evet baya yabancıyım bu konuya bıde o sekılde denıcem sagolun..yanlız bahsettıgınız programı ınternette ındıremedım lınk varmı acaba bıldıgınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 5 Mayıs 2013; 18:30:52 >
  • eternet kablonun bir ucunu pcye diğer ucunu dm500s e taktım yanlız pc de herhangi bir uyarı flan gelmedi görmedi sanırım cihaz fişe takılımı olacak acaba?
  • pm attım bir göz at
  • bende merak ediyorum nasıl yapıldıgını kullanmadıgım cihazı standart uydu alıcısı gibi nasıl kurabilirim
  • slm drembox 500s uydu alıcısını türksat 4 a yayınlarına nasıl ayarlayacam
  • dreambox editle kuracan dostum gigablue.com.tr sitesine gir orada türksat 4A hespidjital yazan dosya var onu indir
    dreambox editle yükleme yapıcan buda sana kıyagım olsun
    http://www.****.com/guncel-yazilimlar-ve-kanal-girisleri/5583205-hazir-kanal-listesi-yukleme-islemi-dreambox-edit-resimli-anlatim.html

NOT= DREAMBOXUN İP ADRESİNİ YAZICAKSIN

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.