Şimdi Ara

2si1: 'Teknolojiyi Sevdiren' Bilim ve Eğlence programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde GTA 5 hakkındaki son detaylardan yeni nesil insansı robotlara, yakıt tasarruf teknolojilerinden en hızlı ekran kartlarına kadar geniş bir yelpazede bilim, eğlence, oyun dolu dakikalar sizleri bekliyor.

• cuma akşamlarının vazgeçilmezi geldi...

• İzlemeye başladım. Michael'ın evde yakaladığı kişi kızının sevgilisi değil karısı Amanda'nın sevgilisi. Yani Michael karısı tarafından aldatılıyor.

• TALHHAAAAAAA REİZZ

• Gta Vicecity'den beri seri tam olarak müthiş olamadı ama en iyisiydi.Ancak Gta5 öyle bir geliyor ki bomba gibi!

• Ne gözlükmüş arkadaş haftalardır düşmedi gündemden.

• çekimi montajı yapardık ya...

• Optimus G incelemesi ne zaman gelir acaba?
  • Sayın Mesut Çevik sizden ricam gereksiz yorumları görmezden gelmenizdir.Çünkü yüksek teknolojiye dair bilgisi olanlar bu toplumda anlaşılmamaktadır.Birde yönetim gereksiz yorumları silse çok güzel olacak.şu ülkede duyarlı insanların sayısı malesef çok az.Not:bu yorumu yalakalık olarak değerlendirenler olacaktır umrumda değil.empati sahibi önyargılarından arınmış insanlar alıntı yaparsa sevinirim.onun dışındaki kalanlar hiç yorum yapmasın.
  • Bir çocuğun oyuncağını bekler gibi bekliyorum her hafta bu programı !!!

• Talha reyizi göremeyince üzülür gibi oldum :( İyi bir programdı.Yeni nesil konsollar hakkında çok olumlu düşünmüyorum açıkçası.Çünkü pc'ye her yıl yeni nesil neredeyse.Ancak konsollarda oyuncuları mest eden exc.leri ile,Sony ve Ms'nin yenilikçi fikirleriyle iyi yerlere geleceklerdir.

• Mesut abi adam lazımsa bi mesajına bakar her türlü işi yaparım :D

Ciddiyim !!!!!!1

• Ersin Reyiz'e katılıyorum Left 4 Dead ve Half Life serisini hala bir devam oyunu çıkmamasına bizde anlam veremiyoruz

• Sevgili Mesut Çevik kapanışı yaparken bir an duraksayınca kulaklarımızı çınlatıcak zannettim :)) ama bu seferki kapanış videosu güzel olmuş emeğinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 3 Mayıs 2013; 22:48:00 >
  • Yine her zamanki gibi güzel bir program olmuş teşekkürler
  • Talha abi bütün bölümlerde olacak sanırım programın isminde ve logosunda ona göre bir revizyona gidilse iyi olmaz mı?
    Edit: Bu bölümde yokmuş gerçi izlemeden atmıştım yorumu genel olarak sormuş olayım soruyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat_60 -- 3 Mayıs 2013; 23:37:40 >
  • Bir tek bizim bizden haberimiz yok...

• kapanış videolarını oynatmadan önce yapımcılarınada değinirseniz çok güzel olacak
    video yu aynı internetten bulmam baya zamanımı aldı

• Watch Dogs ı bir tek ben mi Person Of Interest dizisine benzetiyorum ?

• Merhablar herkese.Kaç tane oyun haberi verdiniz, acaba bu oyunların kaç tanesi TÜRKÇE olacak.Artık oyunlarda dil şeçeneklerinde (en altta bile olsa) türkçeyi görmek istiyoruz.Eğer bu konuya biraz duyarlı olursanız artık teknoloji dünyasında bizlerinde adam yerine konulacağımız günlerin başlangıcı olacağına inanıyorum. Sevgiler,saygılar,selamlar....

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.