Şimdi Ara

EN İYİ FREE ANTİVİRUS PROGRAMI HANGİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
120.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EN İYİ FREE ANTİVİRUS PROGRAMI HANGİSİ?

• quote:

Orijinalden alıntı: frkn327

EN İYİ FREE ANTİVİRUS PROGRAMI HANGİSİ?

ücretsizlerin hepsi aynı salla

para ver adam gibi kullan
  • Bence gerek reklam popupları çıkarmaması, gerekse sistemi yormaması nedeniyle Ms Security Essentials.
    Ayrıca tamamı büyük harften oluşan mesajlar, bağırmak anlamıa gelmektedir. Bağırmanıza gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyi virüs programı bilgisayarı akıllıca kullanan insandır illa cevap istiyosan kaspersky
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewdewdwe

En iyi virüs programı bilgisayarı akıllıca kullanan insandır illa cevap istiyosan kaspersky

Free?

• avast ve panda cloud

• quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Bence gerek reklam popupları çıkarmaması, gerekse sistemi yormaması nedeniyle Ms Security Essentials.
    Ayrıca tamamı büyük harften oluşan mesajlar, bağırmak anlamıa gelmektedir. Bağırmanıza gerek yok

bağırma amaçlı yapmadım :D
  • avastı bi keresinde denemiştim pc yi çok kastırıyor bu sebeple pandayı deniyicem eğer oda olmasza
    mhcd'nin dediği gibi bi tane paralı alıcam
  • Avast iyidir, çok düşük donanımlarda bile kasma yapmaz hocam aslında da neden öyle olmuş anlamadım. Windows 7 kullanıyorsan Avira Free de iyi. Tabi bunlardan herhangi birinin yanına Comodo Firewall kurman iyi olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfrt

Avast iyidir, çok düşük donanımlarda bile kasma yapmaz hocam aslında da neden öyle olmuş anlamadım. Windows 7 kullanıyorsan Avira Free de iyi. Tabi bunlardan herhangi birinin yanına Comodo Firewall kurman iyi olacaktır.

hocam avast çok dehşet kasıyor yalnız
  • avira veya comodo
  • ücretsiz olarak avast 8
  • O zaman Avira iyi bir tercih olacaktır hocam. Windows 8 ile uyumsuz diye hatırlıyorum ama Windows 8 kullanıyorsan Microsoft Security Essential kullanabilirsin. Tabi Firewall mutlaka kurmalısın.
  • quote:

O zaman Avira iyi bir tercih olacaktır hocam. Windows 8 ile uyumsuz diye hatırlıyorum ama Windows 8 kullanıyorsan Microsoft Security Essential kullanabilirsin. Tabi Firewall mutlaka kurmalısın.

Avira denicem hocam teşekkürler w7 kullanıyrum
  • Buraya bak. Kendin karar ver.

Test sonuçları için tıklayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

Buraya bak. Kendin karar ver.

Ben bu sonuçlara itibar edemiyorum ya. Yani AVG Free - AVG IS'den önde tamam performans bakımından olan farklardan dolayı olmuş ama ikisinin de yakalama oranları aynı. Bana çok mantıksız geliyor bu sonuçlar. Tabi kişisel görüşüm.

• quote:

quote:

Ben bu sonuçlara itibar edemiyorum ya. Yani AVG Free - AVG IS'den önde tamam performans bakımından olan farklardan dolayı olmuş ama ikisinin de yakalama oranları aynı. Bana çok mantıksız geliyor bu sonuçlar. Tabi kişisel görüşüm.

Algılama açısından zaten aynı puanı almışlar. Fark performans puanlarından kaynaklanıyor. O da çok doğal.

• quote:

quote:

quote:

Algılama açısından zaten aynı puanı almışlar. Fark performans puanlarından kaynaklanıyor. O da çok doğal.

İtibar etmediğim nokta da o ya zaten. Aynı firmanın Free ürünü ücretli ürünüyle aynı algılama oranına sahip. Neden alalım ki o zaman ücretli ürününü. Güvenlik duvarı içinse onun da free olanları çok başarılı zaten.

• freelere bakılırsa ben en iyi olarak avast sanıyordum ama avg imiş.
    bi deneyeyim bakalım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İtibar etmediğim nokta da o ya zaten. Aynı firmanın Free ürünü ücretli ürünüyle aynı algılama oranına sahip. Neden alalım ki o zaman ücretli ürününü. Güvenlik duvarı içinse onun da free olanları çok başarılı zaten.

aynen eğer oranlar aynıysa neden kalkıp okadar para verilsin ki?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.