Şimdi Ara

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
6
Favori
812.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 saat idare etti beni sora komple hata veriyor net chrome kabul etmedi ayarlari :S:S kesin cozum lutfennnn :S
  • Kesinlikle çözümü biliyorum sabah pc geçince yazarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KerekMikailv3

Kesinlikle çözümü biliyorum sabah pc geçince yazarım.

Bekliyoruz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

quote:

Bekliyoruz hocam

http://forum.donanimhaber.com/m_76983733/tm.htm

Eğer sizde aşağıdaki gibi bir sorun yaşıyorsanız çözümünü buldunuz.
     Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA)

İlk olarak chrome'mu açıyoruz.
    Daha sonra ayarlara giriyoruz.

Daha sonra en aşağıya inerek gelişmiş ayarlara tıklıyoruz.

Sonra ise alt tarafta gelişmiş ayarlar geliyor ve buradan gizlilik başığı altında bulunan içerik ayarlarına tıklıyoruz ve herşeyi aşağıdaki resimdeki gibi yapıyoruz.

Sonra burdan istisnaları yönet'e tıklıyoruz ve oraya ''www.youtube.com''u ekliyoruz.Tıpkı aşağıda ki resimdeki gibi oluyor.

Son olarak chrome'u açıp kapatıyoruz ve youtube sorunu ortadan kalkıyor.
    Not:Facebook çerez hatası verirse çerez ayarlarını şu şekilde yapıyoruz.

Not 2:Bunları yapmadan önce java,flash player ve chrome'u güncelleyin.
    Emeğe saygı,resimlerden tutun anlatıma kadar herşeyi ben kendim hazırladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YäV HεHε -- 26 Haziran 2013; 19:52:40 >

• ÇÖZEMEYEN ARKADAŞ VAR İSE;
    arkadaşlar benim de youtube videolarım açılmıyordu. sorunu çözdüm. deneyen arkadaşlar da inşallah çözmüş olacaktır.
    explorer penceresinde sağ üst köşede araçlar simgesine tıklayın. güvenlik sekmesinin içindeki ActiveX Filtreleme seçeneği işaretli olmalıdır, kontrol edin. işaretli olmayan arkadaşlar seçilmiş olacak şekilde işaretlesinler. yani sol tarafında seçilmiş anlamında okey işareti olmalıdır. deneyin açılacaktır.

araçlar/güvenlik/ActiveX Filtreleme işaretli olmalıdır...

Not: Alıntıdır.
  • proxy değiştirerek seyrettim ama ertesi günü hiç bir siteye giremez oldum.
    başka bir öneriden bunu denedim oldu.

program bir firefox eklentisidir. sağ üst köşeye atıyor kendini
    yeşil yandığı sürece her videoyu açıyor. ayarlardan otamatik yaptım.

yeşil kare içinde uçak resmi olan.
    şimdilik giriyorum sorun yok.

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Créw

quote:

Bekliyoruz hocam

http://forum.donanimhaber.com/m_76983733/tm.htm

Eğer sizde aşağıdaki gibi bir sorun yaşıyorsanız çözümünü buldunuz.

İlk olarak chrome'mu açıyoruz.
    Daha sonra ayarlara giriyoruz.

Daha sonra en aşağıya inerek gelişmiş ayarlara tıklıyoruz.

Sonra ise alt tarafta gelişmiş ayarlar geliyor ve buradan gizlilik başığı altında bulunan içerik ayarlarına tıklıyoruz ve herşeyi aşağıdaki resimdeki gibi yapıyoruz.

Sonra burdan istisnaları yönet'e tıklıyoruz ve oraya ''www.youtube.com''u ekliyoruz.Tıpkı aşağıda ki resimdeki gibi oluyor.

Son olarak chrome'u açıp kapatıyoruz ve youtube sorunu ortadan kalkıyor.
    Not:Facebook çerez hatası verirse çerez ayarlarını şu şekilde yapıyoruz.

Not 2:Bunları yapmadan önce java,flash player ve chrome'u güncelleyin.
    Emeğe saygı,resimlerden tutun anlatıma kadar herşeyi ben kendim hazırladım.

kardeşim gel sarılıcam valla,çok saol ya. O kadar yabancı kaynak falan baktım çözüm burdaymış meğer

Videolar sorunsuz oldu,internet bile hızlandı gibi

ayrıca çerez ayarlarını 2.sıradakini seçmek gerekiyor yoksa facebook açılmıyor yazdığın gibi.

• 1 ay sonra youtube'u düzelttik dediğiniz ayarları yapınca. Bu kez facebook çerez ayarlarının yapılmasını istiyor sonra çerez ayarlarını yapınca youtube yine açılmaz oluyor. Yani birinden birini seçmek zorunda mıyız? Ya facebook ya da youtube mu? Nasıl olacak, bir yardım edin.
  • klesisy K kullanıcısına yanıt
    kardeşim yandex browser indir. yandex'te google chrome gibi.. yandexi indirdikten sonra aynı adımları tekrar yap.. youtube'a chrome'den, facebook'ada choreme'den gir. ;)
  • sağol, varol hafız yetim doyurmuş kadar oldun yemin ediyorum
  • chrome un html 5 tarayıcısından mıdır nedir bilmiyorum ama hd video izlerken kasma yapıyor bu yüzden yandexten hd video izliyordum ama facebook gibi sitelere de chrome dan giriyordum mecbur yandexi dönüşümlü olarak kullanıyorum
  • youtube da hiç sorun yaşamıyorken 1 ay önce pc me giren virus yüzünden pc ye format atıp XP yi yeniden yükledim. ilk başlarda facebook daki videolarda da hata alıyordum lakin flash playerı güncelleyince sorun ortadan kalktı ama ne var ki lanet olası youtube hala düzelmedi. arkadaşın başta uygulattığı yöntemi deneyince videoları izleyebildim. ama bu seferde diğer sitelere girince bazı problemler yaşıyorum. yani bu ayarla ancak youtube da video izlersiniz. diğer sitelere girince sorun yaşarsınız . kaldıki ben chome kullanıcısı değilim Geneli Firefox veya nadiren Maxthon kullanıyorum.

Bu işin kesin firefox ve maxthon da çözümü var mı. ama yapılan ayarlar diğer sitelere girince zarar vermeyecek şekil de .

ya da anlaşılan youtube bu sorunu düzeltene kadar diğer sitelere firefox la, youtube u da sadece chome da izleyecez gibime geliyor.
  • benim sorunum da aynı ancak gdata internet security kaynaklı. yüklediğimde youtube videoları yukardaki hatayı tüm tarayıcılarda veriyor. kaldırdığımda sorun yok oynatıyor. lisanslı olması ve memnun olmam beni şu durumda kararsız bıraktı.
  • sorunumu çözdü teşekkür ederim...
  • beyler bu yöntemde işe yaramamaya başladı ?
  • konunun başlığı değişmeli. çünkü sorun düzelmiyor. youtube sorunu halloluyor ancak bu kez de diğer sitelerden atıyor ve erişim engelleniyor.
  • birini düzeltirken diğerini bozuyoruz ya hiçbir şifreyi vb. veriyi kaydetmiyor
  • An itibariyle bu hata bi bilgisayarı canından etmiştir. Bilgisayar Mutfak duvarına çapılarak iki parcaya ayrılmıştır.
  • - Teşekkürler.
  • Arkadaslar bir kere bu sorun ne bizlerin bilgisayarlarinda ne de youtube'da. Sanirim devletin engelledigi bazi IP adreslerinden kaynaklaniyor. Bu yuzden yurt disinda hic bir yerde boyle bir sorun gorunmuyor. Turkiyede var sadece. Ben 2 degisik bilgisayara 3 ayri linux distribution ile ve her cesit browserla deniyorum sorun ayni.

proxy'yi ve cerezleri kapamayi iceren cozumler cozum degil arkadaslar. bunlar gecici cozum olabilir ancak.

proxy kullaniminin bir suru yan etkisi var. farkli ulkeden cikis yapiyor gozukmek, ve yavaslik bunlardan bazilari.

cerezleri kapatmak da cerez gerektiren siteleri kullanmamizi engeller. onlar bosuna oraya konmamis.

bunun disinda bir iki ayar degisikligi deneyip de cozum buldugunu sanan arkadaslar, size soyluyorum: zaten bu sorun her an cikmiyor. youtube bir iki kere veya bir gun acildi diye sorunu cozdugunuzu sanmayin. mesela bu acamadigi sey bir reklam ise o an icin daha farkli bir reklami gosteriyor bize, ve reklamin bulundugu IP bu kez turkiyeden yasakli bir IP olmadigindan hersey calisiyor gozukuyor. arada bir calismasi benim de basima geliyor.

yani network bilgisi kuvvetli birisinin cikip tam olarak hangi IP'lere erismeye calisirken erisemeyip de bu takilmaya sebep oldugunu bulmasi analiz etmesi ve sonuc olarak da BTK'ya bunu soylememeiz gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.