Şimdi Ara

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
6
Favori
812.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chrome da pek sorun olmuyor gibi siz ie ile mi izliyorsunuz youtube yi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yaptıysam çözemedim arkadaş
  • bende de var sorun html5 ler de açılmıyor artık,tor dan denedim onda da bir oluyor bir olmuyor!
  • çözünürlük çok önemli değil diyen
    http://hidemyass.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

Şuan için bu sorunun tek çözümü Hotspot Shield programı. yukarda da belirtmiştim "bi takla attırmadığım kaldı pc ye" diye
    Yükleyin Hotspot Shield'i şimdilik bu sorundan kurtulun.
    Ha varsa bi bilen yazsın hepimiz ögrenelim faydalanalım.

dostum hotspot bende yüklü fakat sürekli o program açık olarak internete bağlanmak zorunda kalmak sıkıntı oluyor. yavaş oluyor bazen çünkü. hosts dosyasını değiştirenler sıkıntı yaşıyor yazıyordu bi sitede doğru olabilir mi? bu phorm olayları yüzünden gezinti.comu filan engellemiştim

Allah Gezinti.com TTnetin Yeni Çıkardığı şey

• quote:

Orijinalden alıntı: hamitb3

Umaım herkesin problemi çözülür Microsoft Fix It:

http://download.microsoft.com/download/9/8/E/98E41ACF-6AE6-40A4-AAB0-73C21998B7B6/MicrosoftFixit50267.msi

yok hocam bu da çözüm olmadı.

ne yaptıysak bir türlü youtube videoları açılmıyor chrome da. kafayı yiyeceğim artık. hayatımda bu kadar çözümünü bulamadğım başka bir şey olmamıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

http://download.microsoft.com/download/9/8/E/98E41ACF-6AE6-40A4-AAB0-73C21998B7B6/MicrosoftFixit50267.msi

ne yaptıysak bir türlü youtube videoları açılmıyor chrome da. kafayı yiyeceğim artık. hayatımda bu kadar çözümünü bulamadğım başka bir şey olmamıştı

işlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatsaydınız

• sorun kesin olarak youtube dan kaynaklanıyor bilginize veri akışı tutarlı değil anlık duraklamalar meydana geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omegahb -- 10 Haziran 2013; 18:08:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

işlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatsaydınız

baslattim direkt hocam ama bir ise yaramadi ve su an ie de de açılmamaya basladi videolar

• 1 Haftadır açılmıyor videolar her yöntemi denedim yinede videolar açılmıyor anlamadığım bazı yerlerde açılıp bazı yerlerde açılmaması ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mostpsx -- 10 Haziran 2013; 22:42:18 >
  • mozilladan izleyemiyorsanız eğer. stealthy 2.5 eklentisini indirin kurun mozilladan. sağ üst köşeye kırmızı ucak şeklinde simge gelecek. istediğiniz siteye açmayan video.yu açar ve girer tıkladığınızda yeşil renge döner o zaman isteklerinizi karşılar.
  • Yav herşeyi yaptık olmuyor olmuyor olmuyor farklı tarayıcılar indirdim güncelemeler yaptım reset attım interneti kapatıp açtım sonra hızımı alamayıp bir tanede takla attım olmadı yinede.....
  • Ben de youtube videoları yükleniyor ama oynamıyor. O ekranda biraz bekleyince direk mavi ekran driver not equal bilmem ne yazıyor. Anlamadm gtti.
  • ÇÖZÜM M M

HAFTALAT SONRA PROBLEMİN ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM

FLASH PLAYERİN 12 HAZİRAN 2013 ( BUGÜN ) YAYINLANAN GÜNCELLEMESİ SORUNU KÖKTEN ÇÖZDÜ

ALLAH RAZI OLSUN DEMENİZİ BEKLİYORUM SAYGILAR SEVGİLER.. TRABZONDAN

SORUN NE YOUTUBEDE NE TELEKOMDA NE PC İŞLETİM SİSTEMLERİMİZDE ÇIKTI HAFTALARCA UĞRAŞTIRDI

VE BİR GÜNCELLEME OLAYI GÖRECEĞİNİZ GİBİ ÇÖZÜME ULAŞTIRDI. :)
  • DENETİM MASASINDAKİ FLASH PLAYER SİMGESİNE ÇİFT TIKLAYIN - GELİŞMİŞ SEKMESİNİ AÇIN

GÜNCELLEMELERİ YAPTIĞINIZDA ( FİREFOX GÜNCELLEME DOSYASI AYRIDIR EXPLORER DOSYASI AYRIDIR BEN SAĞLAM OLSUN DİE HER İKİ FLASH PLAYER GÜNCELLEME DOSYASINI KURUYORUM )

BU ŞEKİLDE GÖZÜKECEKTİR.

VE YOUTUBE PROBLEMSİZ AÇACAKTIR

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA)

• @ersenparlak Teşekkürler , İlk mesajı ve konunun başlığını değiştirdim.
  • Adobe Flash Player 11.7.700.224 güncellemesini Akınsoft V7.04.7 veya 8 versiyonu kurulu olan internet kafe sahipleri " Kesinlikle bu güncellemeyi yüklemesin.

Bu güncelleme "Müşteri bilgisayarları ana masada gözükmeme hatası vermesine sebep olacaktır "

Çözüm : öncelikle 12 haziran güncellemesi olan Adobe Flash Player 11.7.700.224 güncelleme paketini kaldırmaları ve sonrasında flash player control panel kısmından ( denetim masasındaki simgesine çift tıklayınca açılan ) gelişmiş sekmesi altında güncellemeleri hiçbir zaman denetlemeyi seçip pencereyi kapatın.

2. adım
    başlat / çalıştır / " msconfig " yazıp enterleyelim
    açılan pencerede başlangıç sekmesinine gelelim antivirüs - kafe log kayıt programı - filtre - muhasebe programınız usb koruma programınız ( olmazsa olmaz dediklerinizi işaretleyin geri kalan ne varsa boş bırakın.

pc yi yeniden başlatın

internet arama kısmına ben google sonuçlarını söylüyorum " flash player 11.7.700.202 " yazınca çıkan sonuçlardan 6 veya 7. sonuçlardan birisinden offline olarak pcnine kaydedip yüklemenizi gerçekleştirin
    pc yi yeniden başlattığınızda müşteri pc leri ile ana masanız arasındaki bağlantı probleminiz çözüldüğünü göreceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.