Şimdi Ara

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
268
Cevap
6
Favori
812.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana 1 sokak mesafede oturan arkadaşıma sordum sorun olmadığını söyledi. video linki yolladım sorunsuz izleyebiliyor. aynı ttnet kullanıyor o arkadaşımda. sorun ne acaba ya?
  • yalnız dikkat ederseniz başka bir sitedeki youtube içeriğini izleyebiliyoruz..

link:http://forum.donanimhaber.com/m_66876603/tm.htm donanımhaber üzerinde video çalışıyor ama youtube.com a gidince
  • Arkadaşlar şuan ben çözdüm

sorun DNS ayarlarında

bu ayarlarla videolar açılıyor

DNS Kısmına

8.8.8.8
    8.8.4.4

yazıyoruz

deneyip cevap yazarsanız memnun olurum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gece.serkan -- 4 Haziran 2013; 14:13:36 >
  • Aynı sorun bende de var. Sanırım youtube kaynaklı bir sorun, videolar kimi zaman açılıyor kimi zaman açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece.serkan

Arkadaşlar şuan ben çözdüm

sorun DNS ayarlarında

DNS Kısmına

8.8.8.8
    8.8.4.4

yazıyoruz

dns zaten google dns ayarlı 8.8.8.8 8.8.4.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece.serkan

Arkadaşlar şuan ben çözdüm

sorun DNS ayarlarında

DNS Kısmına

8.8.8.8
    8.8.4.4

yazıyoruz

olmadı dostum
  • evet arkadaşlar ara ara gelip gidiyor

sorun youtube kaynaklı...
  • Ara sıra bende de oluyor basit iki çözümü var:
    1) chorome ve firefox. Birinde çalışmazsa diğerinde çalışıyor.
    2) flash ve html5.http://www.youtube.com/html5?hl=tr&gl=TR buradan seçimi yapın hangisi daha iyi çalışırsa onu seçin.

Dipnot: tarayıcılarda ask, yandex vb virus gibi kurulan gereksiz eklentiler kullanmıyorum sadece **block ve firefoxda "anonymoX" yüklü çok işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foz54 -- 4 Haziran 2013; 16:36:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben az önce bilgisayarı resetledim ve düzeldi bir deneyin derim
  • valla ben anlayamadım. iyice sıktı bu sorun. reset filan çözmedi problemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: G-Byte

quote:

Orijinalden alıntı: Marinexx

Arkadaşlar kesin çözümü buldum. deneme yanılma yöntemiyle kendim buldum ve işe yaradı. bunu yaptığımdan beri açılmayan tek bir video bile olmadı..

Eğer google chrome kullanıyorsanız yapmanız gerekenler:

sağ üst köşedeki 3 çizgiye tıklayıp ayarları seçip ayarlar sayfasını açın, daha sonra alttan gelişmiş ayarlara tıklayıp "Ağ" başlığının hemen altındaki "proxy ayarlarını değiştir" sekmesine tıklayın alttan yerel ağ ayarlarını seçin (yerel ağınız için bir proxy kullanın yazan yere tık işareti koyun böylece gelişmiş sekmesini açabilirsiniz,)gelişmiş sekmesine girip orada HTTP yazan yerin yanındaki kullanılacak proxy adresi kısmına şunu girin 107.23.180.148 hemen yanındaki b.nok. yazan yere ise 8080 girip tamam diyerek çıkın, artık tüm videolarınız açılacaktır... en azından bende işe yaradı

Allah Razı Olsun İşe Yaradı

Aynen bendede oldu eline sağlık

• proxy denedim açılıyor ama int yavaşlıyor.
  • youtube html5 geçiş yapıyor şu aralar bazı videolar html5 ile açılıyor. sorun ondan kaynaklanıyor olabilir. bide html5 hiç beğenmedim flas şuan için daha iyi gibi geldi bana. html5 kapatmak için ne yapmamız gerekiyor bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • proxy den çözebilirsiniz chrome da ama hızınız düşer ipler patlar fln sinir bozar chrome da ip hariç bir çözüm bulamadım. firefox yükledim hiç açılmıyor :D farklı sitelerdeki youtube videolarını açıyo ama ilginç yani bu topik efsane olur yakında bu gidişle.
  • Aynı sorun bendede var youtubeden kaynaklı bir sorun
  • Sorunun bilgisayarınız ile ilgili olduğunu düşünmeyin.YouTube kaynaklı bir sıkıntı olabilir.
  • aynen bende tüm java flashları güncelledim yeniledim. denemediğim dns proxy kalmadı. youtube html5 mi ne deniyo. firefox ve chrome ile uyumsuz şimdilik. çözüm bulan yokmu? (arkadaşların diğer çözümleri başarısız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Code Master -- 4 Haziran 2013; 22:47:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamitb3

quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

Bu durumla karşılaşıpta problemi çözen var mı ?

Dün akşamdan beri aynı problemle uğraşıyorum bir türlünçözemedim modeme reset atıyorum bir video açıyor ikincisini açmıyor

Youtube u 3 farklı PC , Telefon ve Ipad den denedim hiç birinde de açmıyor. Aynı hatayı alıyorum.

• Aynı sorundan ben de muzdaribim. Sebebi nedir anlayabilmiş değilim fakat kısa sürede düzeltirler inşallah.
  • Kaç gün oldu çözülmedi sorun yav.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.