Şimdi Ara

Asus VN247H 1ms 23.6' İnceleme (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
11
Favori
66.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frknkoca2

ghosting sorunu ne oluyor bir kac video izledim anlayamadım .senin ışık sızması testi yaptıgında fotograf atmıssın simsiyah gorunuyor ısık sızması yok mu sımdı sende sorunsuz almak ıstıyorum o yuzden bıraz ugrastırıyorum senı kusurabakma

ışık sızması hemen hemen her monitörde var, hele ince çerçeveli oldu mu daha çok, benim paylaştığım fotoğrafta da, sağ taraf ve alt tarafta mevcut zaten dikkat edersen net olarak görebilirsin, sadece siyah yani koyu anlarda göze çarpan bir detay, oyunlarda bişey anlamazsın. zaten oyuncu monitörü özellikli diyebilirim, performansıyla alet. Başka model de alsan onda da sızma var, kiminde daha az kiminde daha çok, fazla takılmayın derim.
  • Bikaç gün önce bu monitörü aldım da kenarlarında böyle siyah çizgi olması normal mi?
     Asus VN247H 1ms 23.6' İnceleme
  • kaLpazan kullanıcısına yanıt
    normal
  • Merhabalar bende dün itibari ile bu monitöre sahip oldum.İçinden çıkan hdmi to dvi ile bagladım.Sizce hdmi kablosu almama gerek varmı?

Çok farkedermi?Şimdiden cevap için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackmetall

Merhabalar bende dün itibari ile bu monitöre sahip oldum.İçinden çıkan hdmi to dvi ile bagladım.Sizce hdmi kablosu almama gerek varmı?

Çok farkedermi?Şimdiden cevap için teşekkür ederim

gerekmez, bende onu kullanıyorum
  • Az önce vatana ugradım aoc ile asus yanyanaydı 2sinide salladım 2side sallanıyor ordaki elemanda şaşırdı fark etmemişmi dedi. 2lemde kaldık iyice 2side sallanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Az önce vatana ugradım aoc ile asus yanyanaydı 2sinide salladım 2side sallanıyor ordaki elemanda şaşırdı fark etmemişmi dedi. 2lemde kaldık iyice 2side sallanıyor

sallanma testi yaptım, hala sallanıyor demeyin, yani iterseniz sallanır orası ayrı ama masaya dokunmakla, klavye tuşlarken sallanmıyor tabi kide. yıktım ortalığı sallama testinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Az önce vatana ugradım aoc ile asus yanyanaydı 2sinide salladım 2side sallanıyor ordaki elemanda şaşırdı fark etmemişmi dedi. 2lemde kaldık iyice 2side sallanıyor

sallanma testi yaptım, hala sallanıyor demeyin, yani iterseniz sallanır orası ayrı ama masaya dokunmakla, klavye tuşlarken sallanmıyor tabi kide. yıktım ortalığı sallama testinde

Demeyin diye birşey yok abi ona kimse karısamaz. simdi senin yaptıgın test dünyadaki tek dogru olarak kabul edilcek hali yok her alanda sallanıyor diyor.Ben gittim 1saat önce kendim yaptım 2side sallanıyor. ama yazı yazarken oyun oynarken sallanırmı orası bilinmiyor.Onu denemek lazım sen diyorsunki ben denedim yok sallanma bende en az 20 30kişinin mesajını okudum var diyor ne olcak şlmdi?

• quote:

quote:

quote:

Demeyin diye birşey yok abi ona kimse karısamaz. simdi senin yaptıgın test dünyadaki tek dogru olarak kabul edilcek hali yok her alanda sallanıyor diyor.Ben gittim 1saat önce kendim yaptım 2side sallanıyor. ama yazı yazarken oyun oynarken sallanırmı orası bilinmiyor.Onu denemek lazım sen diyorsunki ben denedim yok sallanma bende en az 20 30kişinin mesajını okudum var diyor ne olcak şlmdi?

Yani vidasını doğru sıkmadılarsa bişey diyemem, tabi kide tek noktaya bağlı olduğu için ve o nokta ince olduğu için sallanma potansiyeli çoğu monitöre kıyasala yüksek orası öyle. Aslında ben sallanamayabileceğini gösterdim, yada bi ben şanslıyım.

• quote:

normal

Emin misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaLpazan

quote:

normal

Emin misin?

Hepimizde mevcut. Youtube dan videoda inceleyebilrisin, eğer seninki abartı ölçüde ise durum farklı tabi, ama çerçeve harici 0,5cm gibi bi bölüm siyah.
  • millet 2 ay önce 440 tl ye almış , şimdiki fiyatı 514 tl yani insanın cebinde nakit parası hazır olsa bile alası gelmiyor
  • PS4 ile kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

PS4 ile kullanan var mı?

@bozcan kullanıyor ps4 ile
  • quote:

PS4 ile kullanan var mı?

evet, buyur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

PS4 ile kullanan var mı?

evet, buyur

Hehe hah tamam. Nasıl iyi mi?

AOC 2461 kullanıyorum ve çok memnunum fakat ofise götürecem. Bitane daha AOC mi alsam yoksa Asus mu denesem bilemedim.

Napayım
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    AOC ile devam et hocam :) Bizim modelin çerçevesi ince ışık sızması daha çok. Ben hem ses almak için aldım bu monitörü hoparlör + 3,5 jak çıkışı var. Dediğin tam model AOC E2461Fwh bu sanırım ben buna modele göre konuştum.
  • quote:

AOC ile devam et hocam :) Bizim modelin çerçevesi ince ışık sızması daha çok. Ben hem ses almak için aldım bu monitörü hoparlör + 3,5 jak çıkışı var. Dediğin tam model AOC E2461Fwh bu sanırım ben buna modele göre konuştum.

Peki direk monitör hoparlöründen PS4 sesini rahat alabiliyormusunuz?
  • quote:

quote:

Peki direk monitör hoparlöründen PS4 sesini rahat alabiliyormusunuz?

Evet o konuda sıkıntı yok hoparlör bence doyurucu ayrıca 3.5 jak çıkına da 2+1 falan da bağlarsın sesi doyurucu bulmazsan. 3.5 jak giriş ve çıkışı var.
  • Arkadaşlar alacagım önerir misiniz ? kalitelimidir? oyun ve film amaçlı alacagım daha çok fps ve moba oynuyorum ve monitörün içindeki hoparlörün kaltesi nasıl bi 1+1 gibi kaliteli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 4 Mayıs 2014; 17:48:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.