Şimdi Ara

Avea, HTC One'ı satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Avea, HTC One'ı satışa sundu

Avea, HTC'nin şubat ayında tanıtımını gerçekleştirdiği yeni amiral gemisi HTC One'ı ülkemizde satışa sundu. HTC One'ı peşin fiyatına KDV dahil 1999 TL'den müşterileriyle buluşturan operatör, yakın bir zaman içerisinde birbirinden avantajlı tekliflerle karşımıza çıkacağını da belirtti. 

4.7 inç'lik Full HD ekrana sahip olan HTC One 1.7 GHz saat hızında çalışan Snadragon 600 APQ8064T işlemcisinden güç alıyor. Cihazın dikkat çeken diğer teknik detayları ise şu şekilde sıralanıyor; hızlandırılmış Andreno 320 grafik birimi, 2 GB RAM, 32/64 GB depolama kapasitesi ve 2300 mAh'lik. Siyah ve gümüş olmak üzere, iki farklı renk seçeneğine sahip olan cihaz, kutusundan Sense 5 arayüzü ile gelen Android 4.2.1 Jelly Bean işletim sistemiyle çıkıyor. HTC One, hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

• Hadi artık yaa kaç kişi bekliyoruz

• Avea dan alınca boncuk mu verecek anlamadım.
    Tamam ilk mağazada sen satıyorsun da neden senden alayım. Turkcell ön siparişte hediye veriyor du...
    Var mı bir hediyen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 2 Mayıs 2013; 2:53:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 mayıs denmemişmiydi ? Ön sipariş mi bu

• Bu gsm firmalarının verdiği hediye kadar göz boyayan bişey görmedim ben arkadaş birde fiyatlarını abartmazlarmı 50 liralık şeyi 250 lira diye gösterip kitlemeye çalışırlar ve bunu anlayan çok az sayıda bilinçli tüketici var diğerlerini uyarın lütfen yazık günah

• quote:

yakın bir zaman içerisinde birbirinden avantajlı tekliflerle karşımıza çıkacağını da belirtti.

Avantajdan geçilmiyor zaten piyasa.
  • Gsm firmalarindan telefon alinmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün aveaya giittim ayın 3unde gelecek dediler. Nasıl satısa sunulmus . anlamıs degilim

• Güzel telefon fakat ne kadar satar orası meçhul.
  • Dun doğu bankta spot una 1900 tl dedi Herif !

• quote:

Orijinalden alıntı: efe7182

Dun doğu bankta spot una 1900 tl dedi Herif !

Ellerin de patlar insallah

• satışa sunuldu demek mağazaların hepsinde olacağı anlamına gelmez...öğrenin şu işleri artık... 1 haftayı bulur tüm mağazalara gelmesi...

• bugun aldim istinye park avea da pesin 1999 tl ye :) versiyonu 1.29.401.7 yeni sürüm yani :) fazla yok elinizi cabuk tutun :P

• 10 tane bayi gezdim dünden beri heside büyük bayiler veya forumistanbul tarzı yerler adamlardan aldığım yanıt yok bilmiyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Gsm firmalarindan telefon alinmaz

neden ?
  • satin alan oldumu hic

• Bu iş Tam bir fiyasko....Bu işin arkasını ben bırakmıcam ama istinye parktan alan aarkadasta nasıl aldıysan artık...Bak yaptıklarımı soyluyorum

-Mobiltel Resmi distrbör maili duruyor hala 15inde resmi satış diyor.
    -Avea böyle bi cihazdan haberimiz yok diyor.
    -HTC istanbul yöneticilerinden Özgür bey satışa çıktı diyor.
    -Avea mersin bölgede yönetici evet satışta diyor.
    -Bugun mobilteli aradım tüm avealara dağıtıldı ürün bizde stoklarımızda kalmadı diyor ortada bir iş dönüyor ya anlamadım ben bu işi..

• bu 1999 tl ise minisi 1400 tl den aşağı gelmez.
  • Bu iş Tam bir fiyasko....Bu işin arkasını ben bırakmıcam ama istinye parktan alan aarkadasta nasıl aldıysan artık...Bak yaptıklarımı soyluyorum

-Mobiltel Resmi distrbör maili duruyor hala 15inde resmi satış diyor.
    -Avea böyle bi cihazdan haberimiz yok diyor.
    -HTC istanbul yöneticilerinden Özgür bey satışa çıktı diyor.
    -Avea mersin bölgede yönetici evet satışta diyor.
    -Bugun mobilteli aradım tüm avealara dağıtıldı ürün bizde stoklarımızda kalmadı diyor ortada bir iş dönüyor ya anlamadım ben bu işi..

• quote:

Orijinalden alıntı: komşu çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Gsm firmalarindan telefon alinmaz

neden ?

Pahalli satiyorlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.