Şimdi Ara

Teleservice Birebir Değişim Hakkında? [39 Günlük Süreç] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
7
Favori
38.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizin cihaznınız geldi mi geldi ise kutu iceriğinde ne var ve sony eurasia garantisi etiketi kutunun altın da varmı bilgilendirme yaparsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReQueM_87

quote:

Orijinalden alıntı: musti_ashk

cihaz aksesuarları ve diğer parçaları nfc etiketi falan tam kutu içerikli geldi değilmi kardeş gönderdiğin faturan falanda gelmiş mi ürünün yanında cihaz aldıgını yeremı gonderılıyor adrese degılde

Aynen eksiksiz geldi. TİM'den gönderdiğim için oraya gönderdiler. Faturayı gönderdiler, aynı fatura değişmemiş ama teleservisin gönderdiği irsaliyede değişim yapıldığı belirtiliyor, eski imei ve yeni imei yazıyor.

Teleservice Birebir Değişim Hakkında? [39 Günlük Süreç]

arkadasım burada faturana baktıgımda cıhazın seri numarası benım gonderdiğim cihazın seri numarasının baslagıcıyla aynı sonu 74 ilemi bitiyor yoksa imei numaran benım cıhazı sana vermıs olmasınlar ?

• yok sonu 91 benim
    imei'lerin hepsi bu şekilde başlar 355**** - 356***** gibi
  • iyi o zaman icime bi şüphe düştü yoksa senin cihazıda bana göndermesinler ha bu arada stuck piksel düzeldimi senin duruyomu
  • Eski cihazın imei numarası PM attım.
  • Telefonu bugün öğlen aldım.Kapalı kutu,Sony Eurasia Paz.Aş.
    13W20 AAE serisidir.Ekranda ölü veya sıkışmış piksel bulunmamaktadır.
    Darısı tüm bekleyen arkadaşlara
  • Ben daha yolun başındayım bu teleservice muhabbetinde. inş. fazla uğraştırmazlar. benim telde de ölü piksel var marka htc one. yani her markada var bu sorun 4 gün dür forumları okuyorum ölü piksel sorunu olmayan cihaz yok. telefonu 03.06.2013 te aldım 06.06.2013 te ölü piksel olduğunu fark ettim ( ölü piksel grubu, yani 20-30 ölü piksel bir araya gelmiş)

Sorunun çözümü için 'telefonu garantiye göndereceğim, ölü piksel var deyip "değişim iade belgesi"yle bana geri gönderecekler, ben de aldığım yere göndereceğim. onlar da bana yenisini gönderecekler bu kadar basit olacağını, inşallah 20 gün falan sürmeyeceğini söyledi mağazadan.com'....

07.06.2013 te teleservice'ye yolladım. 10.06.2013 te ellerine ulaşmış. Beyefendilerin ellerine ulaştıktan sonra 3 gün kutuyu açma süreleri varmış, sonra 2 gün inceleyeceklermiş cuma günü arayacakmışım, teleservice'deki bayan öyle söyledi.

30 KÜSÜR GÜNLÜK SÜRECİM BAŞLADI desenize....

• quote:

Orijinalden alıntı: dandini

Telefonu bugün öğlen aldım.Kapalı kutu,Sony Eurasia Paz.Aş.

Amin.
  • beklemeye devam, yurt dışından bu kadar geç mi geliyor cihazlar... yoksa zaman mı doldurmak amaçları
  • quote:

Telefonu bugün öğlen aldım.Kapalı kutu,Sony Eurasia Paz.Aş.

AMİİNN AMİİNNN inşallah benimkide sorunsuz gelir o seri ne oluyo arkadasım ben bilmiyorum kalite olarak fark edıyor mu kutuyu cihaz testi icin acmamıslar mı birde adresınızemı yolladılar yoksa aldıgınız yeremı gonderdıler cıhazı

GÜLE GÜLE KULLANIN SOUNSUZ Bİ SEKİLDE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti_ashk -- 11 Haziran 2013; 20:54:14 >
  • XZ konusunda,13W20 AAE açılımını 2013 ün 20.haftası olduğunu yazılmıştı.
    Sanırım test vs. işler için cihazın kutusu açılmış.Telefonu servise ben bırakmıştım.Almayada kendim gittim.
  • quote:

XZ konusunda,13W20 AAE açılımını 2013 ün 20.haftası olduğunu yazılmıştı.
    Sanırım test vs. işler için cihazın kutusu açılmış.Telefonu servise ben bırakmıştım.Almayada kendim gittim.

Benim telefonun altında imei no'sunun yanında 13W19 AAE yazıyor. 2013'ün 19. haftası mı oluyor yani
    Donanım farklılığı yoktur heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mSilver -- 12 Haziran 2013; 1:04:55 >
  • Xz konsunda tarih olduğu söylenmişti.Sizinkide o tarih oluyor sanırım.
  • Cıhaz degısım kararı cıktıgından ıtıbaren kac gunde geldı acaba benım servıse kayıt altına alındıgı gune bakack olursam cuma gunu 20 gun olacak sızce ne zaman gelır yenı telefonum doa kapsmında ıncelenıyıor sızınkı gıbı kapalı kutu mu gelır benımkıde arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de aldığım gün 3 tane ölü piksel fark ettiğim xperia z'yi 15.05.2013'te maltepe teleservice'e bıraktım. 20 iş günü bugün itibariyle doluyor ama hala cihazınız işlem sırasındadır diyor. Teleservice'in telefon numarası nedir kimseye ulaşamıyorum... Bana da yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahtatir

Arkadaşlar ben de aldığım gün 3 tane ölü piksel fark ettiğim xperia z'yi 15.05.2013'te maltepe teleservice'e bıraktım. 20 iş günü bugün itibariyle doluyor ama hala cihazınız işlem sırasındadır diyor. Teleservice'in telefon numarası nedir kimseye ulaşamıyorum... Bana da yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.teleservice.com.tr/tr/our-locations.html

0 216 458 97 97
    Santrale bağlanınca 5, 5 tuşlayarak bağlanabilirsin.

• quote:

quote:

Arkadaşlar ben de aldığım gün 3 tane ölü piksel fark ettiğim xperia z'yi 15.05.2013'te maltepe teleservice'e bıraktım. 20 iş günü bugün itibariyle doluyor ama hala cihazınız işlem sırasındadır diyor. Teleservice'in telefon numarası nedir kimseye ulaşamıyorum... Bana da yardımcı olursanız sevinirim.

0 216 458 97 97

Çok teşekkür ederim... Bu cihazın onarım süresi 20 günü geçerse ne oluyor tam olarak veya ne olması gerekiyor?

• quote:

quote:

quote:

0 216 458 97 97

Çok teşekkür ederim... Bu cihazın onarım süresi 20 günü geçerse ne oluyor tam olarak veya ne olması gerekiyor?

Beklemeye devam ediyorsun. 20 iş günü sonunda ücret iadesi talep ettiğimi söyledim. "Yasal yollara başburabilirsiniz" dediler

• quote:

quote:

quote:

quote:

0 216 458 97 97

Beklemeye devam ediyorsun. 20 iş günü sonunda ücret iadesi talep ettiğimi söyledim. "Yasal yollara başburabilirsiniz" dediler

Valla aynı şeyi biraz önce ben de söyledim operatör bana da aynı cevabı verdi...
    neyse benim cihaza değişim kararı çıkmış 21.05.2013'te Sony'den cihaz bekliyorlarmış...
    Bu cihaz ortalama kaç günde geliyor, sizin cihaz kaç günde gelmişti?

• quote:

Valla aynı şeyi biraz önce ben de söyledim operatör bana da aynı cevabı verdi...
    neyse benim cihaza değişim kararı çıkmış 21.05.2013'te Sony'den cihaz bekliyorlarmış...
    Bu cihaz ortalama kaç günde geliyor, sizin cihaz kaç günde gelmişti?

20 Mayıs'ta değişim kararı çıktı, 28 Mayıs'ta değişim oldu, 31 Mayıs'ta Turkcell'den teslim aldım.
    Ama öncesi çok uzun sürmüştü, 23 Nisan'da yolladım servise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mSilver -- 12 Haziran 2013; 15:32:43 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.