Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.214
Cevap
253
Favori
673.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: positroN

uydunetin en buyuk avantaji ping ve mantikli tarifeler. ben daha cok oyun oynarim ve ihtiyacim olmayan hizlara fazla odemek istemiyorum diyorsan hic dusunme. hizmet kalitesi bolgelere bagli olarak degisiyor deniyor. ben uzun yillardir kullanmadigim icin yorum yapamiyorum ama fiber ve kabloda vaat edilen hiz neyse o verilir. adsl gibi kayipli calismaz.

ping olayı nedir hocam :) birde hız önemli bir video izlerken ki çok yaparım yada bir dosya yollarken vs hız işime yarıyor ama uydunet te 20 mbps sağlar diyorsunuz anladığım kadarı ile oda eski tarifem ile aynı sadece akk 50 gb mış ama oda yeter gibi fatura sabit 49 mu acaba bir kaç yerde 60 vs geliyor denmiş
  • benim de ağustosta bitiyor taahhüt. 20mbit kullanıyorum sanırım akk falan diye bir dalga yok. 49 lira ödüyorum. büyük ihtimal aynı tarifeden devam ettirmezler. 70 lira falan da veremem internet için. hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Orijinalden alıntı: an_k_ist

Ben 2009 fan beri kullanıyordum şimdi iptal ettım 49 tl oduyodum tahut bitince 69 çıkarttılar yeniden tahut yaparsanız 49 deydiler bende kabul etmedım 2 ay 69 ödmedim sonra iptal ettim ve cabası olarakda 2009 da verdıklerı modemi geri istediler simdi internetim yok kara kara düşünüyorum onerebilceginiz kampanya tarife varmı ?

Hocam 49 tl den 2 yıl sözleşme ile tekrardan önerdiler mi aslında bende öyle istiyorum bir sorayım , bana da turkcell t11 telefon aylık 64 tl yada viewpad10e önerdiler ayda 71 tl ama 49 devam etse daha iyi tabi aynı özellikle

Ewt 49 yeniden tahut yaparsanız kullanabiliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bu uydunet nasıl acaba ?
    Superonline alternatif bir öneriniz varmı fiber olarak en az supetonline kadar hızlı yoksa tekrar superonline açtıracam böyle internetsiz olmuyor
    Bu uydunet fiber kullananlar bilgi verirseniz cok sevinirim evde zaten teledunya kullanıyorum bu arada semt istanbul Beylikdüzü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gcd

quote:

arkadaşlar verdiği tableti önerir misiniz hangi tarife yi seçelim sizce yada taşıyalım mı

tablet çok kötü, baya kötü, kullanılamayacak kadar kötü

film dizi vs. izlemek için kullanırım derseniz bi ihtimal işe yarayabilir. internette dolanmak işkence. bu özelliklere rağmen bu kadar yavaş olmasına anlam veremedim

ama zaten internet fiyatına ekstra bir fiyat eklemesi yapılmıyor. yani tablet hakikaten bedavaya geliyor(gerçi bu alete para verip alan yoktur sanırım). video oynatma harici başka hayalleriniz varsa hiç ümitlenmeyin

hocam siz ne önerirsiniz veya bilgisi olan diğer arkadaşlar
    1) Tabletin 2 yıllık sözleşme ile 71,5 tl ye ( ilk yıl 64 2.yıl 79 tl ) geliyor ama hızda 50 mbps 100 gb akk
    2) Telefon alırsam hız 25 mbps 100 gb akk 64 tl
    3) Hediyesiz ise hız 25 mbps 50 gb akk 54 tl önerdiler.

sizce ne yapayım yarın karar vermem lazım uydunet te ise hd teledünya paketli sınırsız fiber net 50 tl

yada aynı şartlarda teklif etsem mi ?

hız çok önemli değil 25 mbps de yeterli olur telefonda işe yarar mı ? tablet gibi mi ? acaba :)

ses yoksa fiyat olarak en uygun tarife gene tabletli oluyor
    şu an 50 mbit için bence alınabilecek 2 tarife var. biri tablet, diğeri gece kuşu
    eğer 100 gb adil kullanım yeter diyorsanız en uygun tarife tablet oluyor. 25 mbite 59 vermektense 50 mbit e 12 ay 64 verip tablet almak daha mantıklı bence

çok download yapıyorsanız bu sefer gece kuşu öne çıkar gibi oluyor ancak onunda fiyatı daha pahallı

tablet her halukarda bedavaya geliyor mevcut kampanyalar incelendiğinde. zaten dediğim gibi ancak bedava verilirse kullanılabilecek bir tablet

gerçi rootlayıp rom yükledim fena olmadı, ilk haline göre çok daha iyi diyebilirim. internete girilebiliyor en azından :)

yolculukta vs. film dizi izlemek için kullanılabilir. hiç olmadı fotograf çerçevesi yaparsınız. hdmi çıkışı lazım olabilir belki

diğer firmaların internet seçeneklerini bilemiyorum, bizim sitede sadece superonline var

• uydunet nasıl acaba kullanan var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

Ben 2009 fan beri kullanıyordum şimdi iptal ettım 49 tl oduyodum tahut bitince 69 çıkarttılar yeniden tahut yaparsanız 49 deydiler bende kabul etmedım 2 ay 69 ödmedim sonra iptal ettim ve cabası olarakda 2009 da verdıklerı modemi geri istediler simdi internetim yok kara kara düşünüyorum onerebilceginiz kampanya tarife varmı ?

Hocam 49 tl den 2 yıl sözleşme ile tekrardan önerdiler mi aslında bende öyle istiyorum bir sorayım , bana da turkcell t11 telefon aylık 64 tl yada viewpad10e önerdiler ayda 71 tl ama 49 devam etse daha iyi tabi aynı özellikle

Kesin bilgi midir bu? Ben de 20mb sınırsız için 49 TL ödüyordum, bu ay bitiyor taahhüdüm. Yeniden 2 sene taahhüt versem aynı şartları (20mb download 5mb upload 100gb AKK) devam ettirebiliyor muyum yani? Yanlış mı anladım yoksa?

EDIT: Evet muhtemelen ben yanlış anladım sanırım. Çünkü MH ni aradım ve aynen bu soruyu sordum. O şekilde tahhüt veremezsiniz, ancak mevcuttaki kampanyalardan biri üzerinden taahhüt verebilirsiniz dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 16 Temmuz 2013; 14:13:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

quote:

quote:

Kesin bilgi midir bu? Ben de 20mb sınırsız için 49 TL ödüyordum, bu ay bitiyor taahhüdüm. Yeniden 2 sene taahhüt versem aynı şartları (20mb download 5mb upload 100gb AKK) devam ettirebiliyor muyum yani? Yanlış mı anladım yoksa?

EDIT: Evet muhtemelen ben yanlış anladım sanırım. Çünkü MH ni aradım ve aynen bu soruyu sordum. O şekilde tahhüt veremezsiniz, ancak mevcuttaki kampanyalardan biri üzerinden taahhüt verebilirsiniz dediler.

Eski kampanyalar sona erdi.. 49 TL'ye 25 mbit 50 gb AKK var, o da telefonla birlikte sanirim. Ben 2 aydan beri arastiriyorum, suan en mantikli kampanya gece kusu.. +20 TL fazla vermenin hakkini aliyorsun en azindan.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Evet bu GeceKuşu olayını da yukardaki mesajımı yazdıktan sonra gördüm. 69 TL ye eski şartlarla devam etmektense bu kampanyaya geçmek çok daha mantıklı. Mevcut kampanyaların tartışmasız en iyisi. En azından gerçekten artıları var. Yalnız aklımda hep şu soru var, bunlar her sene aynı şeyi yapıyor, Sonbahar ve sonrasında yeni abonelere yönelik inanılmaz cazip kampanyalar patlatıyor (hatırlayın bu senenin başındaki 1 senelik digitürk paketli çok daha ucuz kampanyayı) . Şimdi bu GeceKuşuna geçer 2-3 ay sonra bu dediğim şekilde yeni kampanyaları çıkartırlarsa cidden sıyırırım. O yüzden acaba birkaç ay beklesem mi diyorum? GeceKuşu Eylül sonuna kadar devam edecekmiş. Dur bakalım Ağustos'ta taahhüt bitsin, hayırlısı ile buluruz bir şeyler.
  • Bana da gece kuşu mantıklı gelmiyor 69 tl ye tablet hediyeli alsam 100 gb akk 50 mbps de hız var aylık ortalama kullanmam 50 gb download 20 gb upload mış baktım yetmez mi acaba yada telefonlu seçenekte 100 gb akk var hız 20 mbps tabletli mantıklı olmazsa gece kuşu ama aslında en iyisi eski tarifem keşke devam ettirebilsem
  • beyler Gece Kusu ile ilgili sorularim var.....
    1-) simdi 12-06:00 ya kadar olan kampanyada; mesela ayin 3. gunu 100GB kotayi doldurduk. 4. gunde gece 12den sonra hizimiz, 3mbps mi oluyor, yoksa 12den 6 ya kadar 50mbps olup. 6 dan sonra kotaya mi takiliyor?
    2-) upload hizi 1mbps ye dusuyor diye yaziyordu... o ne oldu? m.h. aradigimda adam bana upload hizi ile ilgili bir bilgi yok dedi. yani kac olacagini soylemedi. 1 olur 10 olur 100 olur vs... bu konu hakkinda bilginiz var mi?
    3-) bende 20mbps var. Internet takilirken santraldan benim eve ethernet kablosu cektiler. 20mbps de bu sorun olmuyorda. 50 mbpsde sorun olabilir diye dusunuyorum. sanirim degisitirirler o kabloyu dusunuyorum...

bu sorularimi cevaplayabilir misiniz?... suanda 20mbps akksiz paketim var. bu paketten daha iyi degil sanirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

beyler Gece Kusu ile ilgili sorularim var.....
    1-) simdi 12-06:00 ya kadar olan kampanyada; mesela ayin 3. gunu 100GB kotayi doldurduk. 4. gunde gece 12den sonra hizimiz, 3mbps mi oluyor, yoksa 12den 6 ya kadar 50mbps olup. 6 dan sonra kotaya mi takiliyor?
    2-) upload hizi 1mbps ye dusuyor diye yaziyordu... o ne oldu? m.h. aradigimda adam bana upload hizi ile ilgili bir bilgi yok dedi. yani kac olacagini soylemedi. 1 olur 10 olur 100 olur vs... bu konu hakkinda bilginiz var mi?
    3-) bende 20mbps var. Internet takilirken santraldan benim eve ethernet kablosu cektiler. 20mbps de bu sorun olmuyorda. 50 mbpsde sorun olabilir diye dusunuyorum. sanirim degisitirirler o kabloyu dusunuyorum...

bu sorularimi cevaplayabilir misiniz?... suanda 20mbps akksiz paketim var. bu paketten daha iyi degil sanirim?

1) anladığım kadarıyla 12-06:00 arasında yaptığınız download kotadan sayılmıyor. bu saatler haricinde eğer 100 gb ı geçerseniz muhtemelen bu saatler arasında da hızınız 3mbit olacaktır diye düşünüyorum
    2) akk de hız 1 mbit e düşüyor. bende hep 1 mbit e düştü
    3) bendede aynı durum var. hiçbir sorun olmaz, rahatlıkla 50 mbit i görürsünüz

• dedehakan D kullanıcısına yanıt
    kardesim o kadar guzel bir tespit yapmıssın ki helal dogrusu tebrik ettim
  • Selam arkadaslar bende 8mbit limitsiz 15gb den sonra yavasliyodu. 60-65 oduyodum tahhutum bitti. Fiber internet kullanmak istiyorum veya fiberden baska iyi varsa paket olarak. Ne gibi paketler onerirsiniz

• Yokmu bir gelişme kampanyalarda arkadaşlar aramıyorlar da artık iptal ettireceğim tatilden dönünce
  • İlk zamanlar çok çok çok iyi bir firmaydı herkese tavsiye ediyordum komşularıma ve 2 arkadaşıma da tavsiye ettim , aldırdım ama son zamanlarda iyice tuhaflaştılar hizmet kötüleşti bir firma neden uzun süreli iyi olamıyor müşteriyi bağlayana kadar zihniyeti mi ?
  • az önce aradılar yine. 20 mbit fiber kullanıyorum, ağustosta bitecek taahhüt. 49 lira ödüyorum. şimdi 25mbit 50gb akn ile 54 lira dedi arayan adam. ilk 3 ay 50mbit internet. iyi midir beyler? yoksa uydunet'e mi geçeyim? açıkçası benim şikayetim yok superonline'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiluetAntares

az önce aradılar yine. 20 mbit fiber kullanıyorum, ağustosta bitecek taahhüt. 49 lira ödüyorum. şimdi 25mbit 50gb akn ile 54 lira dedi arayan adam. ilk 3 ay 50mbit internet. iyi midir beyler? yoksa uydunet'e mi geçeyim? açıkçası benim şikayetim yok superonline'dan.

aramıza hoşgeldin :) güzel kampanyası yok şu an ben bekleyeceğim ama uydunet e geçecek gibiyim
  • arkadaşlar huawei mediapad s7 veriyorlar 50 mbps 100gb hız alanı ama 79 tl nedersiniz ? yoksa 64 tl ye t11 telefon var 25 mbps 100 gb hız alanlı alacağım.Bu tableti yeni önerdiler bana sizce nasıldır ? birde 54 tl ye 50 gb hız alanlı 25 mbps var ama yetmez netten dizi vs yetmez gibi geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.