Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.876
Cevap
30
Favori
124.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4.2.2 gelmeyecek.
    bu saatten sonra gelirse 4.4.2 gelir.
    Ama ne zaman???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan78

4.1.2 sürümünü Framaroot yöntemi ile çok kolay bir şekilde rootlayabilirsiniz.
    Root yaptıktan sonra güncelleme alamazsınız.

Üstadım en son sürüm yüklü ama hangi versiyon tam bilmiyorum akşam gidince gidince deneyelim inş. Tekrar root yetkisi kaldırılabilir mi kolay bir şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozd87 kullanıcısına yanıt
    4.1.2 ise framaroot içinde unroot var.(denemedim ama çalışması lazım)
    4.2.2 ise root yöntemi farklı, konuda daha önce paylaşmıştım.
    yeni çıkan şu yöntemide deneyebilirsiniz.
    towelroot
  • Merhaba arkadaşlar benim 2. telefona ihtiyacım oldu bende tablete tel ozelliği kazandırmak istiyorum ancak daha önce yapılanları denediğimde olmadı Android sürümü değişince acaba bu son sürümle yapılamıyormu bu. Baska nasıl yükleyebiliriz yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: berne15

Merhaba arkadaşlar benim 2. telefona ihtiyacım oldu bende tablete tel ozelliği kazandırmak istiyorum ancak daha önce yapılanları denediğimde olmadı Android sürümü değişince acaba bu son sürümle yapılamıyormu bu. Baska nasıl yükleyebiliriz yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

Diğer konuda anlatılanlara yaparsanız olmaması imkansız.
    Nerede takıldınız?
  • quote:

4.1.2 ise framaroot içinde unroot var.(denemedim ama çalışması lazım)
    4.2.2 ise root yöntemi farklı, konuda daha önce paylaşmıştım.
    yeni çıkan şu yöntemide deneyebilirsiniz.
    towelroot

Üstadın şimdi yaptım odin ile. Paragon ntfs programını yükledim marketten şimdi hdd yi gördü. İşimi hallettim cok tesekkurler...

• quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar benim 2. telefona ihtiyacım oldu bende tablete tel ozelliği kazandırmak istiyorum ancak daha önce yapılanları denediğimde olmadı Android sürümü değişince acaba bu son sürümle yapılamıyormu bu. Baska nasıl yükleyebiliriz yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

Diğer konuda anlatılanlara yaparsanız olmaması imkansız.
    Nerede takıldınız?

Benim tablet 4.2.2 bu konularda cahilim :) herhalde root edemeden telefon ozelliğini acmaya calısıyorum oda olmuyor cunku anlatılanlar hep eski surum uzerine once root etmem lagzım ama framaroot bu versiyonda root yapamıyor Biliyorsanız yardımlarınızı bekliyorum son 4.2.2. yi nasıl yapacagımızı anlatan link varsa onu versenizde olur tesekkurler

• berne15 B kullanıcısına yanıt
    towelroot yukarıda verdim.
    onu denediniz mi?
  • ilhan78 kullanıcısına yanıt
    towelroot u denedim yukldim cihaz acılıncaSupersu yu yukluyorum yuklenmiş su kodlaması yok yazıyor bir problem var yazıyor. superuser prog yukledim oda yetkili kullanıcı ikili kodu su guncellenmeli yazıyor altta kur var ona tıklıyorum superuser kurulurken hata yazıyor ilginize bu arada gercekten tesekkurler
  • berne15 B kullanıcısına yanıt
    o uyarından sonra yüklensin mi seçeneği çıkan standartı seçip yükleyin.
    Bence şuan cihaz rootlandı.
    su binary yüklenince işleminiz tamamdır.
    Şu programla rootu kontrol edebilirsiniz.
    root checker
  • quote:

towelroot u denedim yukldim cihaz acılıncaSupersu yu yukluyorum yuklenmiş su kodlaması yok yazıyor bir problem var yazıyor. superuser prog yukledim oda yetkili kullanıcı ikili kodu su guncellenmeli yazıyor altta kur var ona tıklıyorum superuser kurulurken hata yazıyor ilginize bu arada gercekten tesekkurler

CF Autoroot denediniz mi ?http://autoroot.chainfire.eu/ N5100 için olan versiyonu işinize yarar sanırım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VedoVedo

quote:

CF Autoroot denediniz mi ?http://autoroot.chainfire.eu/ N5100 için olan versiyonu işinize yarar sanırım ?

Root master ile hallettim ilginize çok tesekkur ederim

• quote:

root checker

Root master ile hallettim ilginize çok tesekkur ederim gercekten ilgilendiniz. root yapamıyormusum meğer root master halletti şimdi tel ozelliği acıldı
  • quote:

quote:

root checker

Root master ile hallettim ilginize çok tesekkur ederim gercekten ilgilendiniz. root yapamıyormusum meğer root master halletti şimdi tel ozelliği acıldı

hayırlı olsun.

• N5105 için telefon özelliği olan en güncel rom nedir? Dil farketmez., çalışsın yeter. 4.4.2 olabilir.

Baktımda bulamadım :(
  • kamaka kullanıcısına yanıt
    Bu konudaki 5100 romunu deneyin.
    TR dil desteği yok maalesef.
    Custom romdur. CWM ile kurmalısınız.
    4.4.2

5110 kullanıcıları da sammobiledan orjinal 4.4.2 romunu indirip kurabilirler.
    Odin ile kurmalısınız.
    Ben en yakın zamanda kuracağım. Tr dil desteğinin bu romda olması gerekiyor.

5110 germany 4.4.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan78 -- 23 Temmuz 2014; 17:27:29 >

• quote:

Bu konudaki 5100 romunu deneyin.
    TR dil desteği yok maalesef.
    Custom romdur. CWM ile kurmalısınız.
    4.4.2

5110 kullanıcıları da sammobiledan orjinal 4.4.2 romunu indirip kurabilirler.
    Odin ile kurmalısınız.
    Ben en yakın zamanda kuracağım. Tr dil desteğinin bu romda olması gerekiyor.

5110 germany 4.4.2

xda daki 5100 romları işime yarar mı?

• kamaka kullanıcısına yanıt
    verdiğim link xda daki 5100 konusu zaten.
  • Teşekkürler
  • Not alırken s pen aktif durumda iken, alttaki tuşların aktif olmamasını nasıl sağlarız. Yani bu geri tuşu falan elim basıyor ve kapanıyor. Ekranda elimi algılamıyor ama. Acaba 4.1.2 de de böylemiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menelauss -- 24 Temmuz 2014; 15:54:29 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.