Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.875
Cevap
30
Favori
124.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu tablete whats app nasıl kurulıyor.
    cihazınız uygun değil yaıyor google play de.

daha önce sorulmuştur belki ama arama işlevini çalıştırmadım.
  • Whatsappin sitesinden indirip denedin mi?infirdikten sonra kullanmak idtedigin telin numarasini yaziyorsun
    Kod o numaraya geliyor o kodu girerek aktiflestiriyorsun.ben oyle yaptim diye hatirliyorum.burdan bakmistim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: roux

Whatsappin sitesinden indirip denedin mi?infirdikten sonra kullanmak idtedigin telin numarasini yaziyorsun
    Kod o numaraya geliyor o kodu girerek aktiflestiriyorsun.ben oyle yaptim diye hatirliyorum.burdan bakmistim zaten

siteden indir butonuna basınca google play açılıyor.o da cihaz desteklemiyor yazıyor..
    zaten 3g li tablet böyle olmaması lazım.
    yanlış bir şey var..
  • kadirirkin kullanıcısına yanıt
    Bu adresten dener misiniz?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp
    Eğer yine olmaz ise android kurulu bir telden apk dosyasini kopyalayip deneyiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VedoVedo

Bu adresten dener misiniz?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp
    Eğer yine olmaz ise android kurulu bir telden apk dosyasini kopyalayip deneyiniz.

google playı bilgisayarımda açıp whatsup yükle dedim yine uyumlu değil diyor.
    3G cihaz nasıl uyumlu olmaz :(
  • kadirirkin kullanıcısına yanıt
    Google play den indirme internetten APK sını bul tablete yükle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Google play den indirme internetten APK sını bul tablete yükle

teşekkürler. bu sefer oldu
  • Beyler diger konuda ilk sayfada nasil root yapilir kismini denedim framaroot apksini yukledim calistirdim ustte insta
    ll supersu altta aragorn kismi secili geliyor fakat ilerleme yok o sekilde kaliyor..neyi eksik yapiyorum yada artik ise yaramiyor mu bu?..1.6.1 ve daha sonraki surumleride denedim.yardimci olacaklara tesekkurler
  • ben wifi cihaza whatsapı yükledim telefona yüklüyorsun ardından tabletten rehber bölümünü açıp arkaplana alıyorsun telefondakini aktifleştiriyorsun tabletten numaraya girme izni veriyo telefondakini sil ve numaranı onaylattımı olay biter

• arkadaşlar kısık aydınlatması ekranda güç tasarruf modunda 1 saatten kısa plants and zombie oyunu oynama sonucu(ses kapalı) başkaca açık uygulama yokken pil tam
    dolu iken sıfıra indi. ve pil harcama ekran %92 gösteriyorsa sizce pil de sorun var mıdır. sürüm 4.1.2 . servise göndereyimmi. alet kliksa dan 40 gün önce alındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ilkeli

arkadaşlar kısık aydınlatması ekranda güç tasarruf modunda 1 saatten kısa plants and zombie oyunu oynama sonucu(ses kapalı) başkaca açık uygulama yokken pil tam
    dolu iken sıfıra indi. ve pil harcama ekran %92 gösteriyorsa sizce pil de sorun var mıdır. sürüm 4.1.2 . servise göndereyimmi. alet kliksa dan 40 gün önce alındı

her türlü pilde yada göstericisinde sorun var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy0611

quote:

arkadaşlar kısık aydınlatması ekranda güç tasarruf modunda 1 saatten kısa plants and zombie oyunu oynama sonucu(ses kapalı) başkaca açık uygulama yokken pil tam

arkadaşım cevap için tok ederim servise göndereceğim aleti. samsun servislerin kötü ünü meşhur ama şansımız deneyim
  • N5110 için resmi 4.2.2 güncellemesi halen Yayınlanmadı mi arkadaşlar , benim tablet 4.1.2 yüklü ve en guncel yazılım yüklü diye gösteriyor ayarlar kisminda

• quote:

Orijinalden alıntı: r.evil

N5110 için resmi 4.2.2 güncellemesi halen Yayınlanmadı mi arkadaşlar , benim tablet 4.1.2 yüklü ve en guncel yazılım yüklü diye gösteriyor ayarlar kisminda

arkadaşım yükleme derim , bende 4.1.2 vardı serviste 4.2.2 yüklemişler. hiç beğenmemiştim. burda da 4.2.2 yi beğenmeyen çok olmuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazy0611

quote:

arkadaşım cevap için tok ederim servise göndereceğim aleti. samsun servislerin kötü ünü meşhur ama şansımız deneyim

Benim cihazda da pil sorunu varmış. varmış diyorum çünkü ben tableti fazla kullanmadığımdan farkına varmadım. Kullanmayınca satılığa çıkartmıştım. Alan arkadaş bir gün sonra tablette pil sorunu var diye tableti geri getirdi. Garantisi devam ettiğinden ben de servise verdim pil sorunu var diye. 1 hafta sonra cihazınız hazır alın diye SMS geldi. Cihazı aldığımda bir de ne göreyim "herhangi bir sorun tespıt edilemedi şarj aletinizi kontrol edin" diye not düşmüşler. Ben de elim mahkum teslim aldım.Yaklaşık bir hafta kadar kullandım ama pil sorunu iyice artmıştı. Biranda şarjı %80 den %15e düşüyordu. Ben de tekrar servise verdim. Bu sefer pili değiştirmişler. 1 haftada teslim aldım şu anda herhangi bir sorun gözükmüyor.

• Merhaba
    İş yerimdeki bilgisayarımdan , evdeki Note 8 tablete ulaşabileceğim + tabletteki her hangi bir uygulama ve dosyalar üzerinde işlem yapabileceğim bir uygulama varmı?
    Slm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalkaya19

Merhaba
    İş yerimdeki bilgisayarımdan , evdeki Note 8 tablete ulaşabileceğim + tabletteki her hangi bir uygulama ve dosyalar üzerinde işlem yapabileceğim bir uygulama varmı?
    Slm.

Ayni network de kullanım için vnc viewer, isten eve bağlantı için ise wyse (dell satin aldi) pocket cloud yada team viwer olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: VedoVedo

quote:

Orijinalden alıntı: kartalkaya19

Merhaba
    Slm.

Ayni network de kullanım için vnc viewer, isten eve bağlantı için ise wyse (dell satin aldi) pocket cloud yada team viwer olabilir.

Teşekkür ederim henen denemeye başlayacağım

• Arkadşlarım mrb tabletimi otods şarj etmek için orjinal samsung şarj cihazı aldım sma otoda şarj rtmiyor trl taktığımda şarj ediyor sorun nedir..bu ürünün aynısı

• ahmet19791979 A kullanıcısına yanıt
    Yazdığınız anlaşılmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.