Şimdi Ara

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
10
Favori
49.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Afyon-Antalya yolu yeni köprülü kavşak çalışması tamamlanmış, yok aktiftir arkadaşlar. Bildirim yapıldı; kontrolünü rica ederim.

Lokasyon: 38.796690,30.388626

Saygılarımla
  • Öncelikle Merhaba.

Resme not olarak yazdım fakat tekrar yazayım.
    Hata: İstanbul/Güngören ilgi hastanesinin tam önü.
    Burada eskiden karşıya bir geçiş vardı fakat bir kaç yıl önce o geçiş kapatıldı. Fakat garmin hartalarında hala kapatılmadı:)
    Ve oralarda iken bir rota çizdirdiğimde karşıya geçiş olduğu için oraya yönlendiriyor düzeltilirse sevinirim.

Kolay Gelsin.
     HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

• Android işletim sistemine sahip bir telefonum var. Üzerinde navteq datası bulunan offline navigasyon yazılımı önerebilir misiniz? Navigon'u denedim ancak yandex navigasyona oranla harita kapsamı daha az. Haritalar hiç detaylı değil. Yandex navigasyon çok güzel ancak internet paketim yok. Iyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kastamonu ili, Bozkurt ilçesine bağlı 40°58’11.41” K - 33°54’57.89” D koordinatlarındaki "Beldeğirmeni" köyü, haritanızda Ğirmeni olarak görünmektedir. Düzeltilmesi dileklerim ve saygılarımla.

ufak bir de not: Türkçe'de yumuşak g (Ğ) ile başlayan hiçbir sözcük yoktur.
  • Piskopatzencefil kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Manavgat Otobüs Terminali datamızda bulunmaktadır.Aşağıda ilgili resimde görebilirsiniz.

Otogar diye aratıyorsanız bulamamış olabilirsiniz.

Saygılarımızla

Heremaps Takımı

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.
  • Mesutbey1 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba Mesut bey,

Bildiriminiz üzerine geçiş araç trafiğine kapatıldı ve sadece yaya geçişi olarak kullanıma açılmıştır.

İlginize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Heremaps Takımı
  • Yüzde80 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Öncelikle gerçekten çok iyi yakalamışsınız.Belirttiğiniz gibi köy adı Beldeğirmeni olarak güncellenmiştir.

İlginize teşekkürler...

Saygılarımızla,

Heremaps Takımı
  • Mapmaker M kullanıcısına yanıt
    Önemli değil. Bilakis ben tşk. ederim. İmece usülüyle size yardımcı olmalıyız değil mi ama ?

Ayrıca, İhsangazi (Kastamonu) 'ye bağlı Sarıpınar köyü cihazlarımızdaki haritanızda görünmemektedir.

Söz konusu köyün koordinatları: 41°05’40.87” K - 33°39’14.19” D

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aryuye

Android işletim sistemine sahip bir telefonum var. Üzerinde navteq datası bulunan offline navigasyon yazılımı önerebilir misiniz? Navigon'u denedim ancak yandex navigasyona oranla harita kapsamı daha az. Haritalar hiç detaylı değil. Yandex navigasyon çok güzel ancak internet paketim yok. Iyi günler...

Navigon navteq harita kullanir. deneyip harita kapsamasını beğenmediyseniz, navteq li başka yazılım bakmayın bence,sonuçta aynı harita, farklı formatta karşınıza çıkacak. Başka bir başlıkta, basarsoft haritasini da begenmediğinizi belirtmişsiniz. Sizin için teleatlas, osm vs kaliyor geriye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kesinlikle...Sizden gelen uyarılar haritamızı geliştirmekte çok faydalı oluyor.

Malum; Türkiye'nin her yerine ulaşmak hiç kolay olmuyor.

Sarıpınar köyü haritamıza eklenmiştir.

Teşekkürler...

Heremaps Takımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercpn

Arkadaşlar garmin nuvi42 lm cihazı aldım ve garmin express programıyla son güncellemeleri yükledim fakat 141 gün önce açılan odtü yolu hala haritada gözükmüyor ne zaman güncelleme gelecek bilgisi olan varmı? Başarsoft haritası bu güncellemeyi yapalı aylar oldu

Bu gün dahada beterini yaşadım Eskişehir de Kızılcıklı M.Pehlivan Caddesinden tahmini 10 yıl önce kapanan İsmet İnönü (Doktorlar) Caddesine navigasyon dönüş verdi şaştım kaldım. bu nedir ya.
    İsmet İnönü Caddesinin devamında Espark AVM istikametinde yıkılan köprü ve yeni yapılan kavşak muhabbetine hiç girmiyorum daha yapılalı 4 ay oldu çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercpn -- 25 Temmuz 2014; 10:07:11 >
  • ercpn kullanıcısına yanıt
    Merhaba ercpn,

Şu an Eskişehir update projesi üzerinde kapsamlı bir şekilde çalışıyoruz.

Mümkün olan en kısa sürede tüm belirttiğiniz eksiklikler giderilecektir.

Teşekkürler...

Heremaps Takımı
  • En son Navteq harita kapsamı ile ilgili bilgiyi nereden alabiliriz? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mapmaker

Kesinlikle...Sizden gelen uyarılar haritamızı geliştirmekte çok faydalı oluyor.

Malum; Türkiye'nin her yerine ulaşmak hiç kolay olmuyor.

Sarıpınar köyü haritamıza eklenmiştir.

Teşekkürler...

Heremaps Takımı

Tşk'ler, iyi bayramlar!
  • Selam,
    Lüleburgaz Alacaoğlu köyü haritada gözükmüyor.

41.286797 27.315887

Kolay gelsin.
  • Selam,
    Ekteki resimde işaretli olan kısımlar o yerleşim yerlerinin mahalle isimleridir.
    Kemalpaşa olarak gözüken bölge İnece Belediyesi
    Fevziçakmak olarak gözüken bölge ise Karahalil belediyesidir.

Şehir Kırklareli

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makbuz -- 29 Temmuz 2014; 13:25:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Hatırlatayım

MAPCREATOR ile en güncel harita sizin yanınızda; düzeltmenizi yapın. Yola çıkın

MAPCREATOR [TIKLA]

İyi bayramlar!

Buraya kaydolmak için nokia cihaz sahibi olmamız şart mı? Bende nokia yok da...

Hayır gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makbuz

Hayır gerek yok.

Peki nasıl üye olacağım? Kaydolmaya kalktığımda nokia şifresi istiyor meret.. Kısaca izah edebilir misiniz?

Sağol çalışkan arkadaşım
  • Sn. Here maps ilgilisine: Kastamonu'nun Çatalzeytin ilçesi haritanızda Sinop'a bağlı görünmektedir. Çatalzeytin'in tam Sinop il sınırında olması nedeniyle yanıldınız galiba. Çatalzeytin Kastamonu'ya bağlıdır arkadaşlar. Kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.