Şimdi Ara

'___' Muhasebe Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Donanım haber ailesine teşekkürler.___

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greatturk -- 11 Mart 2016; 9:47:31 >

• verilerimizi kullanmayacağını veya satmayacağınız kisaca online olduğuna göre sizdeki bilgileri nasıl kullanacakğınız veya kullanmayacağınız hususunda bir sözleşmeniz var mı? Normlade google bile reklam verirken alınan kişi bilgilerini ne yapacağımıza dair kullanıcı sözleşmesini istiyor
  • Bu program kendi sunucunuza kuruluyor dolayısıyla veri paylaşımı söz konusu değil de,
    Bulut bilişim adı altında koca koca firmalar en mahrem verilerini 3. parti sunuculara taşıyorlar ya aklım almıyor.
    Veri casusluğu söz konusu olduğunda babama bile güvenmem, hele muhasebe kayıtlarımı şirketimdeki yetkili personel dışında hiç kimseye açmam diyenlerdenim.

Hatta muhasebe programımın db serverini internet ten izole ederim.

Size de aynısını tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

verilerimizi kullanmayacağını veya satmayacağınız kisaca online olduğuna göre sizdeki bilgileri nasıl kullanacakğınız veya kullanmayacağınız hususunda bir sözleşmeniz var mı? Normlade google bile reklam verirken alınan kişi bilgilerini ne yapacağımıza dair kullanıcı sözleşmesini istiyor
    _

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greatturk -- 11 Mart 2016; 9:47:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: greatturk

quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

verilerimizi kullanmayacağını veya satmayacağınız kisaca online olduğuna göre sizdeki bilgileri nasıl kullanacakğınız veya kullanmayacağınız hususunda bir sözleşmeniz var mı? Normlade google bile reklam verirken alınan kişi bilgilerini ne yapacağımıza dair kullanıcı sözleşmesini istiyor

Programlayan da cevap vermiş Açık açıkta yazmıştım halbuki

PROGRAM VERİLERİ SİZİN BİLGİSAYARINIZDA TUTAR
    SİZİN BELİRLEDİĞİNİZ SİZE AİT OLAN BİR BİLGİSAYAR (MİN 8 GB RAM)
    İİS KURULUMU YAPILIR PROGRAM İNTERNETE BAĞLI ÇALIŞMAZ

MODEMDEN 80 SERVERIN 80 PORTU İNTERNETE AÇILIRSA PROGRAM
    SERVERİNİZİN İP Sİ /ORGANIZMA ŞEKLİNDE DUNYANIN HER YERINDEN ULAŞILABİLİR HALE GELİR.

AYRICA DATALARINIZA
    MÜŞTERİ BİLGİLERİNİZE
    CARİ DURUMUNUZA
    BİZİM ULAŞMAMIZ GÖRMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL

SİZİN SERVER INIZDA ÇALIŞIYOR PROGRAM MSSQL E VERİLERİ SİZİN BİLGİSAYARINIZDA TUTUYOR

BULUT FLN DA SÖZ KONUSU DEĞİL

ŞUAN AYLIK CİROSU 25 MİLYON TL Yİ BULAN MÜŞTERİMİZ VAR

18 GB YE KADAR TEST EDİLDİ MSSQL DATA BOYUTU

Cevap için tsk ederim mantığı anladım. inceleyim. 25 milyon cirolu şirketleri bilmem de 10 tana eczanenin ilaç satıs raporu için bile bir muasebe programı parası ödeyecek firmalar var. oyüzdne merak konusu idi benim için.

• Anladığım kadarıyla bizim belirlediğimiz şirketimizdeki bir makineyi sunucu olarak kullanıp verileri depolayacak bir program satışı yapıyorsunuz.
  • Yıl olmuş 2013, hala sitenizdeki ürün tanıtım sayfasında bir sürü imla hatası var. Yazılımı bilmem ama "Herşey sizin kontrolünüzde" cümlesini gördükten sonra şirketinizin ne kadar profesyonel olduğu anlaşılıyor.
  • Başlığı bir ben mi yanlış okudum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.