Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba telefonu alalı henüz 5 gün kadar oldu, telefon şarjda iken dokunmatik ekranı ile sorun yaşayanınız varmı? Örneğin bende, şarjda iken bir öğeyi alıp başka yere taşırken öğeyi tutuyorsunuz fakat kendiliğinden bırakıyor veya oyunda gaz pedalına sürekli olarak basamıyorum, yani bir noktaya sürekli olarak dokunmak mümkün olmuyor, böyle bir sorun yaşayanınız var mı?
  • Arkadaşlar'bendede rehberde kasmalar oluyor,isimleri aşağı sürüklersen aralarda takılıyor,çözüm ve önerisi olan varmı,ya da yeni ve ücretsiz oyun tavsiyesi olan..
  • salihnuri kullanıcısına yanıt
    tek elle daha rahat kullanılıyo hacı. bn iki elle kullanmaya alışmamadım hala klasik nokia dan geçiş yaptım ondaki alışkanlık işte:)
  • Güncelleme yapmadıysanız yapmanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgengin -- 16 Ağustos 2013; 14:00:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vgengin

Güncelleme yapmadıysanız yapmanızı öneririm

ne gibi değişimler oldu yapınca

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

quote:

root yaptım ama silmek istediklerimizi system app den mi sileceğiz acaba şimdiden çok teşekkürler

Hocam kusura bakma soruna cevap vermedim fakat bir sorum olacak root yaptıktan sonra telefonda bir rahatlama veya bir dğeişiklik hissettinmi ?

Daha root yapmadım ama Link2SD tavsiye ederim

Akıllı telefon daha yeni kullandığımdan cahilliğime verin hocam ne işe yarıyor ?

Telefon biraz daha rahatladı sanki ama psikolojikte olabilir forumda arkadaşların verdiği konudan yaptım ayrıca buradan ona çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

quote:

Güncelleme yapmadıysanız yapmanızı öneririm

ne gibi değişimler oldu yapınca

Telefon biraz daha hızlandı Batarya ömrü arttı farkedilir derecede kasma falan hiç yaşamadım aldığımdan beri

• Axy_ kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağol hacı. Tek elle rahat kullanılıyorsa güzel. İpod touch kullanıyorum tek elle kullanmak güzel oluyor. gerçi arada 0.8 inçlik bi fark var ama olsun :))
  • vgengin kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağolasın bir deneyim bakalım
  • Arkadaşlar bizim bu cihazda bulunan A-GPS midir yoksa normal internet ihtiyacı olmadan çalışan gps çipi de varmıdır?
    kesin bilgisi olan arkadaşlar söyleyebilirler mi acaba?

internete girmeden gps i navigasyon yazılımları ile kullanabiliyor muyuz yani öğrenmek istediğim bu.
    örneğin eskiden Galaxy s2 de igo vardı ve tam sürümde internet olmasada navigasyon düzgün olarak çalışıyordu gps aktif ettiğimizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Arkadaşlar bizim bu cihazda bulunan A-GPS midir yoksa normal internet ihtiyacı olmadan çalışan gps çipi de varmıdır?
    kesin bilgisi olan arkadaşlar söyleyebilirler mi acaba?

internete girmeden gps i navigasyon yazılımları ile kullanabiliyor muyuz yani öğrenmek istediğim bu.
    örneğin eskiden Galaxy s2 de igo vardı ve tam sürümde internet olmasada navigasyon düzgün olarak çalışıyordu gps aktif ettiğimizde.

şimdi hemen baktım yazıyorum
    dün evde wifi açıkken yerimi gösteriyordu. telefon şimdi senin yazını okuyunca (internet bağlantım yok ve burdan hiç bağlanmadım) hemen gps i açtım girdim maps e direk buldu beni hatta telefonu sağa sola çevirdim yönümü de gösteriyor (pusula işaretçisiyle). dağ bayır yürümeye falan gidiyorum arada bu pusula işaretçisinin dönmesi olayı baya işime yarayacak

bu arada dün subway surfer da arada kasma yaptığını söylemiştim
    bugün real racing 3 kurdum 3-5 yarış yaptım 1 defa kuma girdiğimde çok belirsiz bi kasma demeyeyimde ekran atlaması yaptı onun haricinde oldukça tatminkar bi performans sundu. ama real racing 3 iyi şarj tüketiyor söyleleyeyim. kullandıkça yazıcam. bu arada bayarya programı kurmadım dün sabah 7.30 da almıştım şarjdan önceki mesajımda da dünkü kullanımlarımı söylemişim. bugünde 15 dk subway surfer, real racing 3 indirdim kaç gb bilmiyorum, 8 tel görüşmesi, 3-5 yarış real racing, 30 dk kurcuklama yaptım şuan şarj %24 te. gece sabaha kadar %2 şarj çekti boşta. birazdan yola çıkıcam başka bi şehre gidicem tel bana 1.5 günde şarj güvenini verdi yarın sabahı rahat çıkarır gözüyle bakıyorum şarja takmayacağım.

• AYSST kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkürler bilgilendirmeniz için. cihaz validede ve bi arkadaşta gps
    özelliğine göre s4 yada s4 mini alcak oluyordu artık s4 minidede gps netsiz çalışıyorsa arkadaş karar versin. diğer hiç bir özelliği önemsemiyor arkadaş bu arada
  • S4 mini beyaz aldım herşey çok güzel ama Subway surf kasiyor diger oyunlar ornegin asphalt 7 de kasarmı s3 mini de kawmiyor

• işe yarayabilir. s4 mini

türkçe kullanım klavuzu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

hocam çok teşekkürler bilgilendirmeniz için. cihaz validede ve bi arkadaşta gps
    özelliğine göre s4 yada s4 mini alcak oluyordu artık s4 minidede gps netsiz çalışıyorsa arkadaş karar versin. diğer hiç bir özelliği önemsemiyor arkadaş bu arada

Ben şuan şehir değiştiriyorum yolda mobil veriyi kapatip tekrar bi deneyeyim garanti olsun yanliş bilgi verip masrafa sokmayalım insanları

• Hocam oyunla alakalı olabilir subway surfer arada bende de kasiyor ama real racing 3 gibi daha üst seviye bi oyunda sıkıntı yaşatmıyor
    Telefon daha çok yeni zamanla geçecektir bu sorunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

Hocam oyunla alakalı olabilir subway surfer arada bende de kasiyor ama real racing 3 gibi daha üst seviye bi oyunda sıkıntı yaşatmıyor
    Telefon daha çok yeni zamanla geçecektir bu sorunlar

Eyw. Oyunla alakalı yani

• AYSST kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam cevap bekliyorum sizden ona göre arkadaşı arayacam bilgi vermek için sağolsunlar samsung çağrı merkezide telefonları açmıyor ordan da teyit alcaktım.
  • Hocam indikten sonra minibuse bindim onda denedim biraz ücra bi yerdi ve hareket halindeydik sürekli yeniledi ama tespit edemedi. Simdi eve geldim balkonda denedim anında buldu arkadaşına soyleyebilirsin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYSST -- 16 Ağustos 2013; 21:16:43 >
  • Arkadaşlar benim telefonumun ışıpı belli aralıklarla açılmaktadır bu da haliyle telefonun şarjını boşuna tüketiyor. ışık açıldıktan sonra benim kapamam gerekiyor yoksa kapanmıyor ne yapmam lazım yardım lütfennnnn
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.