Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sev7nn

quote:

Orijinalden alıntı: mebust

quote:

Orijinalden alıntı: Cityreyiz

quote:

Orijinalden alıntı: domper

Bu telefonun temiz 2. elini 700 tlye almak mantıklı mıdır? kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben nerdeyse hiç kullanılmamış teknosadan alınma üstüne birde 150 tlik kaskolu telefonu aldığımda kutusun içindeki şarź aleti jelatinliydi kukaklık başlıkları bile açılmamıştı içinde yüklü hiçbişey yoktu 0 gibiydi yani 750 tlye pazarlıksız aldım bu kriterlere dikkat et.

BALLI ADAM BAŞKA YAA

Hemde ne bal garantide falan sorunu olmaz inş.

BENDE FORUMDAN ALDIM. 750 TL 18 GÜNLÜK TEKNOSA. KILIF EKRAN KORUYUCU. SARJ ALETI DE JELATINLI CANIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebust -- 24 Nisan 2014; 17:17:53 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu telefonun temiz 2. elini 700 tlye almak mantıklı mıdır? kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben nerdeyse hiç kullanılmamış teknosadan alınma üstüne birde 150 tlik kaskolu telefonu aldığımda kutusun içindeki şarź aleti jelatinliydi kukaklık başlıkları bile açılmamıştı içinde yüklü hiçbişey yoktu 0 gibiydi yani 750 tlye pazarlıksız aldım bu kriterlere dikkat et.

BALLI ADAM BAŞKA YAA

BENDE FORUMDAN ALDIM. 750 TL 18 GÜNLÜK TEKNOSA. KILIF EKRAN KORUYUCU. SARJ ALETI DE JELATINLI CANIM

Rengi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

BALLI ADAM BAŞKA YAA

Rengi ?

BEYAZ

• Arkadaşlar kullandığınız prog ve oyunlarınızı bu mesajı alıntalayıp yazarmısınız ?

• quote:

Arkadaşlar kullandığınız prog ve oyunlarınızı bu mesajı alıntalayıp yazarmısınız ?

Dead space wqlkig dead moderncombat4 oyunlarm programlarım antutu benchmark es dosya yöneticisi

• quote:

Orijinalden alıntı: ExcellentJob

quote:

Arkadaşlar kullandığınız prog ve oyunlarınızı bu mesajı alıntalayıp yazarmısınız ?

Dead space wqlkig dead moderncombat4 oyunlarm programlarım antutu benchmark es dosya yöneticisi

moderncombat4 nasıl kasma var mı **** mi ?
  • quote:

quote:

quote:

BALLI ADAM BAŞKA YAA

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

quote:

Orijinalden alıntı: abdulsamettoprak

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler kulaklik ses kalitesi nasil?ben nokia 500den gececegim buna.fark nasil olur?

su sorumu cevaplarmisiniz????

bana 4-5 ay dayandı dışarı ses veriyor çok değil ama az da değil, baslar hissediliyor, ses izolasyonu iyi sayılır, malzeme kalitesi ise dandik resmen 4-5 sonra kulağa takılan kısımın lehim noktaları içerden kopmuş ses vermiyor doğru şekilde tekrar lehimleyeyim dedim (çok kulaklık tamir ettim böyle) ama olmadı ölmüş o kulaklık sonuç olarak harika değil rezalet de değil standart

edit: yanlış anlamış olabilirim telefonun kulaklığa verdiği sesi diyorsanız ondan memnunum sıkıntı yok gayet güzel bence müzik telefonu değil sonuçta ama iyi yani

bu kulaklik sorunu tum s4 minilerde oluyormu?

Bu sorun tüm kulaklıklarda vardır kabloları çok zorlarsanız içten kopabilir ya da bendeki gibi hoparlöre lehimlenen yerden kopabilir kopmasın diye içten düğüm atarlar genelde içerde kablo gergin olmaz ama zamanla düğüm küçülüyor ve olay gerçekleşiyor bu kullanımınıza göre değişir

peki sagolun.ben zorlaycak hareketlerde bulunmam.dinlerken sabit dururum.sanrm sknti olmaz

Rica ederim zorlayıcı hareketten kastım kışın montun içinden geçirirsiniz kulaklığınızı hani gergin olur kafanızı oynattığınızda kulaklık çıkar ya bazen de çıkmaz o gibi durumlar ve kulaklık takılı telefon cepte yere eğildiniz tam kalkacakken kulaklığın kablosunun dizinizin altına girmesi sonucu kulaklığın şiddetli bir biçimde kulağınızdan fırlaması

not: çok konuşmuş gibi hissettim kusura bakmayın

ne cok konusmasi canim :) boyle ilgili sempatik uyeler gormek cok hos

• arkadaşalr arada telefon 6.dakika da konuşma yaparken kapanıyor neden olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DESPE85

quote:

quote:

Sıfır kasma yağ gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sıfır kasma yağ gibi

Yukleyelim o zaman kaldirmaz diye yuklemedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sıfır kasma yağ gibi

Yukleyelim o zaman kaldirmaz diye yuklemedim.

Telefonun kaldırmadigi oyun yok sadece bazi optimize sorunlu oyunlar nba gibi

• REKLAMLAR

S4 mini cihazını LG G2 ile takaslamak isteyen ___TIKLASIN___

• Arkadaşlar S4 mini black edition arka kapağından nereden bulabileceğimize dair fikri olan varmı?
  • arkadaşlar 3gün önce s4mini black edition aldım..ama bi pazaryerinde(hadi pazaryeri kapalıpazaryeride)..ama camii gibi okul gibi kalabalıklarda internet veri akışı olmuyor..internet girmiyor yani..ve bişi daha..telefonda ekran koruyucu yok..bide kılıfda yok..o şekilde..ekranı kitleyip cebe atıyorum...ekran kararmış ve acılmaması gerek normalde..ama benm tel..rastgele arama yapıyor "cxvvsfjscmxz" gibi saçma msjlar yazıp yollamaya çalısıyor...dedigim gibi telefon 3günlük..
    Acaba...
    ekran hassasiyeti mi var..s4ler gibi ekrana bi nesne yaklaşdı mı (mesela parmagınız) işlem mi yapıyor hemen..cebimde sürtünme yapınca olabilir mi..
    ekran kalibrasyonunda mı sorun var..çözülebilir mi..
    yoksa hiçbiri mi..telefonu verıyım mı aldıgım yere?
  • clericuzieo C kullanıcısına yanıt
    Benimde ihtiyacım var satılıyorsa cevap yazın lütfen

• Hava durumu gps i acmadan internet baglantisi ile guncelleme yapmıyor nedenini bilen var mi arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bora_akar

Hava durumu gps i acmadan internet baglantisi ile guncelleme yapmıyor nedenini bilen var mi arkadaşlar ?

Ayarlar-Diğer-Konum servisleri-Konumuma erişimi aktif hale getirin, Gps uydularını kullan seçeneğini kaldırın, Kablosuz ağları kullanı işaretleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sserkana -- 25 Nisan 2014; 4:55:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylmzzz

arkadaşlar 3gün önce s4mini black edition aldım..ama bi pazaryerinde(hadi pazaryeri kapalıpazaryeride)..ama camii gibi okul gibi kalabalıklarda internet veri akışı olmuyor..internet girmiyor yani..ve bişi daha..telefonda ekran koruyucu yok..bide kılıfda yok..o şekilde..ekranı kitleyip cebe atıyorum...ekran kararmış ve acılmaması gerek normalde..ama benm tel..rastgele arama yapıyor "cxvvsfjscmxz" gibi saçma msjlar yazıp yollamaya çalısıyor...dedigim gibi telefon 3günlük..
    Acaba...
    ekran hassasiyeti mi var..s4ler gibi ekrana bi nesne yaklaşdı mı (mesela parmagınız) işlem mi yapıyor hemen..cebimde sürtünme yapınca olabilir mi..
    ekran kalibrasyonunda mı sorun var..çözülebilir mi..
    yoksa hiçbiri mi..telefonu verıyım mı aldıgım yere?

Ekran kilidi niz var mı acaba. ? Kaydirarak açmayı demiyorum. Bildiğin yüz Tanıma, maze lock( model ), şifre gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar S4 miniyi yeni almış bulunmaktayım. Bir sorum olacak. Mail geldiğinde ekran kapalı iken uyarı verip ekranda sadece o mail hakkında bilgi göstermesini istiyorum. Bekleme modunda bir uyarı istiyorum. Ben sürekli acaba mail gelmiş mi diye mail programını açmak istemiyorum. Benzer şekilde whatsapp'tan mesaj gelincede kilit ekranında görünsün. Iphonelarda olduğu gibi kısacası.
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.