Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten demek istedigimde buydu. Yeniden basliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen reset yazmissin ona istinaden soyledim reset vede restart ayri sey

• arkadaşlar lg nexus 4 mu yoksa s4 mini mi sizce?
    nexus +ları:
    dahili hafıza
    ram
    islemci
    ekran
    yazılım
    kamera
    s4 mini +ları:
    artırılabilir hafıza
    samsung yazilimsal guzellikleri
    süper amoled ekran

• Dgerli arkadaslar,
    Genel anlamda S4 mini,Nexus 4 VE Xperia SP arasinda fikri olan var mi?S4 miniden oldukca memnunum diyen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axy_

genel ayarlardan tuş seslerini kapattıgında whatsup daki de kapanaıyo

ayarlar, cihazım, ses, tuş sesleri ne baktığımda kapalı gözüküyor. ama yine de ses var ???
  • muratoxy M kullanıcısına yanıt
    aynı olay bnm telde de var. hatta ilk farkettgmde şaşırmıştım. tuşlar kitliyken basılı tuttugumuzda teli kapatabiliyoz ne saçma die. ama hiç kpanmadı cebmdyken. resetlemesi için baya uzun süre baslı tutmak gerekiyo.
  • kalles_papaz kullanıcısına yanıt
    ozman whatsup un ayarlarından bak hacı kurcala biraz bulursun bnde yok ses ;)
  • oyunda takılma olanlar güç tasarruf modundan CPU güç tasarrufundaki tiki kaldırp denesnler. güç tasarrufu yapcak die işlemciyi de sınırlıyo o mod.
  • ekranın fotoğrafı nasıl çekiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalles_papaz -- 5 Ağustos 2013; 17:16:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

quote:

genel ayarlardan tuş seslerini kapattıgında whatsup daki de kapanaıyo

ayarlar, cihazım, ses, tuş sesleri ne baktığımda kapalı gözüküyor. ama yine de ses var ???

Alıntıları Göster
    ben çok memnunum ama diğerleri hariç Xperia SP benim için bu karşılaştırmayı zorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Murat.. -- 5 Ağustos 2013; 20:39:50 >
  • quote:

oyunda takılma olanlar güç tasarruf modundan CPU güç tasarrufundaki tiki kaldırp denesnler. güç tasarrufu yapcak die işlemciyi de sınırlıyo o mod.

+1 katılıyorum ayrıca geliştirici seçeneklerinden gpu görüntülemeyi zorla ve donanım örtüşmelerini devre dışı bırak kutucuklarını işaretleyin tüm yükü işlemciye bindirmemiş olursunuz oyunlarda
  • Bu telefonda real racing 3 deneyen var mi? Akiciligi nasil ?

• s4 mini'nin pil performansindan kücük bir örnek,bu arada belirteyim cihaz rootlu ve greenify uygulamasi yüklü ayrica gereksiz samsung applerinide kaldirdim telefondan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanci_ch -- 6 Ağustos 2013; 6:40:06 >
  • Cihazın siyahını 3 haftadır kullanıyorum. Kesinlikle siyahı mükemmel, çok şık duruyor. Piyasadaki tüm telefonlardan şekil boyut hemen hemen herşeyiyle çok daha güzel.

Orta seviyeli kullanımda şarjı 2 gün rahat gidiyor. Çok kullanırsanız 1 tam günü de rahat çıkartıyor.

Takılma donma vs şuana kadar kesinlikle olmadı. Çok hızlı bir telefon, uygulama başlatım olsun menü geçişleri, nette dolaşım olsun süper.

En güzel yanı tek elle çok rahat kullanılabilmesi ergonomik olarak çok iyi tasarlanmış.

Benim gibi ne s3 ve s4 kadar çok büyük olsun ne de s3 mini kadar ufak diyenlerin aynı zamanda telefonunun birazda şık olmasını isteyenlerin bence bir numaralı tercihi olmalı.
  • quote:

wi fi direct baglantısı varsa tv de direk wierless üzerenden tw ye baglanabiliyosun. screen mirroring özelleğiyle telin ekranını tw de görüntüleyebiliyosun.

Evet hocam belirttiğiniz Screen Mirroring ile bağlantı kurulabiliyormuş yalnız bağlanmak için All Share Cast diye modem benzeri bir alet gerekiyor İnternette 170 tl gibi bir fiyatla satıyorlar artı Hdmı kabloda gerekiyor 20 lirada o ederse astarı yüzünden pahalıya gelecek galiba bunun daha ucuz bağlantı yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoxy

quote:

Orijinalden alıntı: metin06

Ben pişman oldum biraz , alalı 1 hafta olmuşken telefonu servise verdim ayın 25 inde ,telefon 2 günde bir hiç bir kullanım yokken boşta kapanıp açılıyor(açılırken de pin sorduğu için kapandığında telefon kapanıyor yani ,büyük sorun..telefon gelse haberin olmayacak)

Bu sorunu aynı telefonda yaşayan varmı başka arkadaşlar ? diğer samsunglarda olmuş ama bu modelde...

Telefon özellik olarak harika htc one miniyle karşılaştırılamayacak kadar iyi ama kapandıktan sonra neye yarar..

Umarım siz yaşamazsınız aynısını,yarın tekrar soracam artık servise bakalım.

:( bende de var aynı sıkıntı... ne yaptın çözüm bulabildinmi ? ben servise vermeyi düşünmüyorum şimdilik. belki güncelleme gelirse düzelir diye düşünüyorum.
    kapanma sorunun sebebini de şu olduğunu düşünüyorum ekran kapalıyken yani uyku modundayken bile güç tuşuna basılı tutunca beş saniye telefon reset atıyor yeniden başlıyor ve pin kodu ekranında kalıyor.
    siz s4 mini kullanan arkadaşlardan ricam sizdede aynı şey varmı? yani ekran kapalıyken güç tuşuna basılı tutunca yeniden başlatıyormu sizin s4 minilerde.

ben sürekli cebimde taşıdığım için oturup kalkarken tuş basık kalıyor tahminim.

Mesajını yeni gördüm, yok arkadaş bu samsung un ne kadar felaket bir servisi varmış dumur oldum resmen.Şimdiye kadar birçok müşteri hizmetleriyle konuştum hatta Türktelekomun kini eleştirirler bu onunkinden de kötü.Ya adamlara 25 inde telefonu vermişim.8.gün arıyorum telefon belli arıza telefondan artık teknık servis samsunga gönderecekmiş birde onlardan onay için 1.5 hafta daha bekleyeceksiniz diyorlar.Paranla rezil olmak böyle birşey heralde.Bugün 12. gün ya arkadaşım hata belli ben niye bir daha onay bekliyeyim 1 ayı bulacak yani.

Ayrıca genel merkezleriyle ,bakırköy samsungun arasındaki iletişimsizlik ayrı bir rezalet bakırköyü arıyorum değişim için gönderdik diyor,444 77 11 i arıyorum telefon arıza formu 31 inde iptal edilmiş diyor...daha neler..

Bu arada kapanıp açılmayı telefon tamamen bostayken yapıyor,yani ben uyurken gece oldu mesela..Telefonla hiçbir temas ,işlem filan yokken yani..

Samsung böyle filim cevirmeye devam ederse konu açıp filmin senaryosunu detaylı anlatıcam valla.

Sen Türkiye de en fazla telefonu sat iphone la beraber sonra doğru düzgün servisin olmasın !

• quote:

Orijinalden alıntı: Tijani Babangida

Cihazın siyahını 3 haftadır kullanıyorum. Kesinlikle siyahı mükemmel, çok şık duruyor. Piyasadaki tüm telefonlardan şekil boyut hemen hemen herşeyiyle çok daha güzel.

Orta seviyeli kullanımda şarjı 2 gün rahat gidiyor. Çok kullanırsanız 1 tam günü de rahat çıkartıyor.

Takılma donma vs şuana kadar kesinlikle olmadı. Çok hızlı bir telefon, uygulama başlatım olsun menü geçişleri, nette dolaşım olsun süper.

En güzel yanı tek elle çok rahat kullanılabilmesi ergonomik olarak çok iyi tasarlanmış.

Benim gibi ne s3 ve s4 kadar çok büyük olsun ne de s3 mini kadar ufak diyenlerin aynı zamanda telefonunun birazda şık olmasını isteyenlerin bence bir numaralı tercihi olmalı.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Bu telefonda real racing 3 deneyen var mi? Akiciligi nasil ?

@Bende kurulu oyun takılma hissetmedim.
  • Pek soru olmadıgına göre.4 2 2 versiyonu kullanım için ideal i yakalamış.
    androit olmuş artık

• Açma kapama+home tuşu

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.