Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    system\etc\snd_soc_msm
    klasorundeki snd_soc_msm_2x dosyasını gönderebilir mi?
    orjinaline ihtiyacım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: Uncharitable

Batarya iyice kafayı yedi. Yeni batarya almak istiyorum. Orjinal olduğu kesin olanlar 80 lira civarında. 30 lira civarına da bataryalar buldum orjinalliğinden emin değilim. Batarya önerecek var mı?

deji batarya.
    38tl civarı almıştım, gayet iyi.

Aynen bende yeni aldım.Memnunum.
  • Arkadaşlar merhaba bir yakınım s4 mini Black Edition kullanıyor. Sd400 işlemci var. Normalde telefonu ilk aldığımızda 4g etiketi var snapdragon sitesinde de 4g var diyor 400 modeli için fakat biz bulamadık öyle bir ayar. Tr gelen modellerde yok mu yoksa kapalı mı? Bunun çözümü var mı? Normalde cat4 destekli Sd400 işlemciler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nashiro

Arkadaşlar merhaba bir yakınım s4 mini Black Edition kullanıyor. Sd400 işlemci var. Normalde telefonu ilk aldığımızda 4g etiketi var snapdragon sitesinde de 4g var diyor 400 modeli için fakat biz bulamadık öyle bir ayar. Tr gelen modellerde yok mu yoksa kapalı mı? Bunun çözümü var mı? Normalde cat4 destekli Sd400 işlemciler.

Tr de yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nashiro kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye gelen I9190 modellerinde 4G yok.Avrupa'da satılan I9195 modellerinde var.

• cevaplar için teşekkürler.
  • iddaameydani İ kullanıcısına yanıt
    Şarj nasıl gidiyor hocam ?

• şuan en stabil sürüm hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

şuan en stabil sürüm hangisi ?

Ben o kadar custom rom gezdim ama en stabil çalışanı 4.4.2 kitkat türkiye sürümüydü ama miui v6 da fena değil.
  • Ben 4.2.2 kullanıyorum, batarya performansı ve çalışma stabilitesi çok iyi. Telefon orjinal kore üretimi ve samsung garantili, ama garanti geçen ay bitti.
    Sadece yeni orjinal batarya satın aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman kendi sürümü en iyisi :)
  • S4 mınının en ıyı yazılımı kendı yazılımıdır. Ben cıkan tum romları denemıs bırı olarak, stock romdan vazgecme derım

• teamexL. T kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam hiç kurcalamaya gerek yok yani :)

• Hic kurcalamaya gerek yok en iyi rom kitkat 4.4.2 eski stocrom 4.2.2 isinma proplemi var her ikisinide kullandim isinma en az kitkatta kitkati sasmayin sarjda kullanirken 4.2.2 de patlama derecesine geliyor kitkatta okadar isinmiyor en cok telefonu kurcalayan benim hala kitkattayim memnunum=)
    edit: telefonunda isinma proplemi olan dj batarya kullanmayi oneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaws01 -- 4 Nisan 2016; 14:32:44 >
  • Ben 4.2.2 de şarjda telefon gelirse, şarjdan çıkartıp konuşuyorum. Şarj ederken hiç ısınmıyor, kullanırken de ısınma problemi yok.. Sadeçe 3G de batarya hafif ılınıyor.
    Ekran kullanım süresini daha evvel de bir kaç kez paylaştım, yeni orjinal samsung batarya ile 5,5 - 6 saati buluyor. Bir eski sürüm de 6,5 saati de buluyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ben 4.2.2 de şarjda telefon gelirse, şarjdan çıkartıp konuşuyorum. Şarj ederken hiç ısınmıyor, kullanırken de ısınma problemi yok.. Sadeçe 3G de batarya hafif ılınıyor.
    Ekran kullanım süresini daha evvel de bir kaç kez paylaştım, yeni orjinal samsung batarya ile 5,5 - 6 saati buluyor. Bir eski sürüm de 6,5 saati de buluyordu..

Sarjda kullanimim cok oluyor mecburiyetten yani elde kaldi muddetce muhakkakki isinma oluyor olmayan diyen yalan yanlis biliyor bizim tel birazdaha fazla isinan turden kittlkatta okadar cok isimma yasamadim yok batarya suresi sukadar bukadar bunlarin hepsi kullaniciya bagli kitkatta 6.5 saat sure aldim ortalama sure 5 -5.5 saat normal sure Takinti yapacak sorun dil 3000 mah batarya suresini beklemekte cahillik olur

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Anladım da, şarjdan çıkartıp kullamak daha doğru demek istedim.
    Sonra şarja devam edilir. Ben, telefon şarja bağlı halde hiç kullanmadığım için, kendi telefonumda ısınmaya rastlamadım.
    Kitkat sürümünde, dahili hafızadan hafıza kartına müzik ve fotoğraf taşınamıyormuş diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Anladım da, şarjdan çıkartıp kullamak daha doğru demek istedim.
    Sonra şarja devam edilir. Ben, telefon şarja bağlı halde hiç kullanmadığım için, kendi telefonumda ısınmaya rastlamadım.
    Kitkat sürümünde, dahili hafızadan hafıza kartına müzik ve fotoğraf taşınamıyormuş diye biliyorum.

Dj batarya on numara dun aksam dj batarya bitti eski orjinal bataryayi taktim 1 saat nette gezindim elimi yakmaya basladi bataryayi cikarip soguttum cok enteresan yaptiklari bataryaya bak ben bazen fotograflar programlar dahili hafizaya kopyalayip sd karti bicimlendiriyom bicimlendirdikten sonra tekrar sd karta aktariyom bir proplem yasamadim yalniz dosya icerisinde oldundanmi bilmiyorum foto ve muzikleri klasor icinden aktarin proplem olacani sanmam ben yasamadim kitkatta

• arkadaşlar 2 yıllık emektar ve efsane telefonumun taksidi bu ay bitti ve kendime lg g4 alarak aranızdan ayrılıyorum

seni özleyeceğim s4 mini i9190...

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Samsung batarya eskiyip amper kaybettiği için ısınması normal. Ben iki ay evvel Samsung bayisinden 80 liraya orj batarya satın almıştım. Hiç ısınmıyor.
    Ama Deji batarya'yı da merak ediyorum, bir tane satın alacağım.
    Telefon 4.3 ekran olduğu için ideal kullanım boyutunda, iki sene daha rahat kullanılır.

• 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.