Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dj batarya al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mebust M kullanıcısına yanıt
    Batarya kaç senelik?Kullanım tarzıyla da alakalı.Yoğun kullanımda fark oluşturur.Hatta ekran ışığı full ise normaldir.Ekran ışığı çok farkettiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Batarya kaç senelik?Kullanım tarzıyla da alakalı.Yoğun kullanımda fark oluşturur.Hatta ekran ışığı full ise normaldir.Ekran ışığı çok farkettiriyor.

3g de 2 saat 2g de 3 saat gidiyor en fazla.
    otomatik en kısa ayarda ışık.
    son bir yıldır bazen 2.1 orjinal asus sarj aleti ile bazen kendi şarj aleti ile bazen de çakma sarj aleti ile sarj ediyorum :p detaylı yazdım ihtimal var mıdır samsung yetkili servis garantili. yoksa mecbur deji alacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

Dj batarya al

son çare aklımda hocam o :P kaç saat ekran süresi veriyor deji 3g de
    Hocam tamamen sizin şehrinizdeki servisin insafına kalmış.Kimisi değiştiriyor, kimisi değiştirmiyor.Ama bence denemeye değer.

Normalde ekran ışığı -5 otomatikte iken, 3G'de 4 - 5 saat ekran süresi almanız lazım en az.

• quote:

Hocam tamamen sizin şehrinizdeki servisin insafına kalmış.Kimisi değiştiriyor, kimisi değiştirmiyor.Ama bence denemeye değer.

Normalde ekran ışığı -5 otomatikte iken, 3G'de 4 - 5 saat ekran süresi almanız lazım en az.

4 5 mii keşke benim olsa bakalım yarın verebilirim servise ne diyecekler sansımı deneycem
    Aynen denemek lazım.Greenify uygulaması ile arkada o an lazım olmadığı halde sürekli çalışan uygulamaları uyutmak.Geliştirici seçeneklerinden arka plan işlem sınırını 4 yapmak.Facebook messenger gibi uygulamalara bulaşmamak,yedekle ve sıfırla ayarlarındaki tikleri kaldırmak, wifi ayarlarında taramaya izin ver şeklinde bi ayar varsa kapatmak da şarja olumlu katkısı olan şeyler.

• quote:

Aynen denemek lazım.Greenify uygulaması ile arkada o an lazım olmadığı halde sürekli çalışan uygulamaları uyutmak.Geliştirici seçeneklerinden arka plan işlem sınırını 4 yapmak.Facebook messenger gibi uygulamalara bulaşmamak,yedekle ve sıfırla ayarlarındaki tikleri kaldırmak, wifi ayarlarında taramaya izin ver şeklinde bi ayar varsa kapatmak da şarja olumlu katkısı olan şeyler.

greenfy hariç hepsi öyle:p arka plan sınırı 1
    Greenify çok faydalı bir uygulama.

5 saat net 3g

Wifi ile net 6 saat ekran 14 saat bekleme alıyorum 2,5-3 saati oyun geriye kalanı Youtube ve internet oluyor. Maximum ise 6 saat 55 dakika mobil 3-4 pcde 1-2 sayfa geride ss var. Şu an cm 13 te öğlen 2de söktüm şarjdan 5 saat 55 dakika ekran %14 şarj az sonra bırakıp uyuacağım sabaha %13 anca olur sonra şarja takarım büyük ihtimal şu an kullanmaya devam etsem rahat 40 dakikası var.

• quote:

Orijinalden alıntı: genso

Wifi ile net 6 saat ekran 14 saat bekleme alıyorum 2,5-3 saati oyun geriye kalanı Youtube ve internet oluyor. Maximum ise 6 saat 55 dakika mobil 3-4 pcde 1-2 sayfa geride ss var. Şu an cm 13 te öğlen 2de söktüm şarjdan 5 saat 55 dakika ekran %14 şarj az sonra bırakıp uyuacağım sabaha %13 anca olur sonra şarja takarım büyük ihtimal şu an kullanmaya devam etsem rahat 40 dakikası var.

Ben işkence çekiyormuşum hocam yaa :) bakalım bugun verdim servise inşallah değişim olur ...

• S4 minilerde usb flash calisiyormu deneyen varmi cm lolipopda calisiyormu bilgisi olan varmi bu konuda

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    F4ktion kernel ile oluyor. Ama denemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: genso

F4ktion kernel ile oluyor. Ama denemedim

kitkata sadece kerneli kursak olurmu kardes

• genso kullanıcısına yanıt
    Hocam cm13 pilin nekadar oldunu yuzde kac oldunu gostermiyor nerden ayarlaniyor stock romdaki gibi centik atacak yeri bulamadim

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Cyanogenmod lazım
    Ayarlar>Durum Çubuğu>Pil Durumu Stili

• genso kullanıcısına yanıt
    Durum stiline kadar tamam aga centik atilmis gozukuyor yuzde degeri batarya simgesinde gozukmuyor neden gozukmuyor sende gozukuyormu
    Hallettim hocam saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaws01 -- 6 Ocak 2016; 21:02:24 >
  • Arkadaşlar babama almayı düşünüyorum,ithalat garantili uyguna.Sadece facebook,whatsup,internet kullanır ara ara. Almalı mıyım?
  • sozdem S kullanıcısına yanıt
    Dediğin kullanıma göre fazla bile gelir hocam.

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.