Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Orijinalden alıntı: teamexL.

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

CM . ile android 5.1 deneyen oldu mu? Hız stabilite ve performansta bir iyileşme var mı? Telefon 3. def gitti geldi servise düzeleceği yok. Bari rom filan deneyim diyorum.

@kimyager147 Ben de görüntülü görüşme yüzünden samsung aldım. Şuan zopo zp999 lion heart almaya çalışıyorum bulabilirsem ama onda da pil sıkıntısı varmış malesef. Note 4 alayım desem radyosu yok. Radyosuz da almam mesela.

Ben kullandım 5.1 i
    5.0.2 ile arasında sadece hız farkı var başka olumlu birşey göremedim. Apk editör lollipopta çalışmadığı için stokta yım yaklaşık 15 gün oldu

Peki çalışmayan bir yeri, hata bug vs. var mıydı? Şurdan yüklemeyi düşünüyorum.
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4-mini/development/rom-cyanogenmod-12-0-s4-mini-3g-lte-t2946176

Bug çok vardı. Ama hatırlamıyorum neler olduğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cm12.1 kullaniyorum.Benim gorduklerimi soyliyim sana:
    -YouTube da sıkıntı var videolar 3-4 saniye takila takila izleniyor ve ileriye sardiginizdada takiliyor 3-4 saniye sonra duzeliyor ama bazen sikinti olmuyor.
    -Kamerada sikinti var donup kaliyor.Donmamasi icin once elinizle odaklayip oyle cekmeniz lazim.
    -Arada kendi kendine yeniden baslatiyor.
    -Tarayici uzerinden video izlerken ileriye felan sardiginizda telefon kitlenip kalabiliyor.(Chrome ve default tarayicida ayni)
    Bunlarin disinda pil diger romlara gore cabuk bitiyor.
    Baskada dikkatimi ceken olmadi daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: tefo_34

merabalar.bende s4 mini almayı düşünüodum.samsungun bayisine gittim.bana şu an s4 mini gelmiyecek sonra gelecek dediler.ordan bimekse gittim.onlarda s4 mini artık üretilmio dediler.tam olarak şimdi bu telefonun üretimi durdumu ?

aynen artık üretilmiyo malesef SAMSUNG E5 ALCAKSIN aynı makinedir yani ANTUTU aynı skor alıyor 15 ram falan güzel telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailertunc -- 9 Nisan 2015; 16:43:12 >
  • quote:

merabalar.bende s4 mini almayı düşünüodum.samsungun bayisine gittim.bana şu an s4 mini gelmiyecek sonra gelecek dediler.ordan bimekse gittim.onlarda s4 mini artık üretilmio dediler.tam olarak şimdi bu telefonun üretimi durdumu ?

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i9190-galaxy-s4-mini/productDetails.aspx?productId=telcepsami9190&categoryId=371946

52 ADET VAR :)

• ismailertunc İ kullanıcısına yanıt
    tipi hoşuma gitmedi yaw s5 mini nie yok samsungun sitesinde.vatan computerdede yok s5 mini.onunda üretimi duraydı temelli
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamiki

Altın döviz widget diye aratırsan çıkıyor. 15 dkkada bir güncelliyor.

Sağolasın :) Hava durumu widgetine dahil sanıyordum ben de :)

• Cevaplar için teşekkürler. Bugün servisin rootlamış olduğunu anladım ve hazır rootluyken kurayım dedim. Servisi de arayıp ne iş diye sordum tabi. Wipe yapmıştım halbuki ama roma gömmüşler. Neyse şuan için iyi gidiyor. Sadece kendi launcherında ikonlar filan bulanıktı ben de nova kurdum şuan iyi gidiyor. Bitek clean master ikide bir çöküyor ve hata raporu gönder diyor. Bakalım başka neler çıkacak. 2 güne bir güncelleniyor. Gittikçe düzelecek gibi. Adam tek başına yapıyor ama eşşek kadar samsung kılını kıpırdatmıyor. Türkiye'de 4.2 var ama şuan 5.1 kullanıyorum. Sanki telefon kaldırmıyor.
  • quote:

bu saatten sonra s4 miniye hiç bulaşma derim ya s5 mini bak yada e5 gibi bir cihaza yönel bütçeniz 800-1000 arası ise
  • kesbi kullanıcısına yanıt
    Telefon kaldırmıyor diye değilde satış stratejisi.
  • 380 TLye aldigim galaxy Young telefon bile Türkiye için 4 tane güncelleme almıştı s Serisi cihaz alıyoruz güncelleme geçtim düzeltme bile yok cihaza dün gece gene % 30 yapistirdi suratıma başladık galiba gene sert düşüşlere böyle giderse ilk fırsatta elden çıkarıcam gibi duruyor

• quote:

aynen bende öle yapacam.s5 mini düşünüyorum. bu arada s5 mini neden samsungun sitesinde yok.onundamı üretimi durdu ?

Neden olmadığı konusunda bilgim yok

• arkadaşlar konuya uzun süredir girmiyorum telefona yazılım güncellemesi geldimi acaba ? Rusya rom falan dğeil bildiğiniz türkiye versiyonu samsung tarafından verilen updatelertden bahsediyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

arkadaşlar konuya uzun süredir girmiyorum telefona yazılım güncellemesi geldimi acaba ? Rusya rom falan dğeil bildiğiniz türkiye versiyonu samsung tarafından verilen updatelertden bahsediyorum ?

Hayır. Gelmedi.

• Samsun s6 ve s6 edgeye kızıl ötesi kumanda özelliği koymamış büyük eksik...

• S4 Mini orjinal türkiye kitkatı bazı servisler yüklüyor arkadaşlar
    Bi başka forumda arkadaş servise yükletmiş ve orjinal kitkatı toplayıp upload etmiş
    Bizlede paylaştı bende sizinle paylaşayım

Orjinal türkiye 4.4.2 kitkat link : http://www.mediafire.com/download/cel7zblul024a73/GT-I9190-Turkey-4files-Rom-4.4.2.rar

Rom 4 parçalı içinde pit diye birşeyler var onları ellemeyin , turkey 4.4.2 4 files romu rardan çıkartın
    Download moda alıp odin 3.09 kullanın 4 parçalı romu uygun yerlere yerleştirin ap ile başlayını ap a bl ile başlayanı bl ye gibi.
    Hepsi sorunsuz olduktan sonra starta basıp telefonun açılmasını bekleyin

BEN DAHA DENEMEDİM. OLUŞACAK SORUNLAR SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR BUNUN BİLİNCİNDE BU İŞLEMLERİ YAPIN.SADECE YARDIMCI OLMAK AMACIYLA BURAYA KOYDUM.BENDE MUSAİT BİR ZAMANDA DENİYECEĞİM.DENEYEN ARKADAŞLAR OLUMLU OLUMSUZ CEVAP YAZARSA HERKESE YARDIMCI OLMUŞ OLURLAR.

• quote:

S4 Mini orjinal türkiye kitkatı bazı servisler yüklüyor arkadaşlar
    Bi başka forumda arkadaş servise yükletmiş ve orjinal kitkatı toplayıp upload etmiş

Orjinal türkiye 4.4.2 kitkat link : http://www.mediafire.com/download/cel7zblul024a73/GT-I9190-Turkey-4files-Rom-4.4.2.rar

Rom 4 parçalı içinde pit diye birşeyler var onları ellemeyin , turkey 4.4.2 4 files romu rardan çıkartın
    Download moda alıp odin 3.09 kullanın 4 parçalı romu uygun yerlere yerleştirin ap ile başlayını ap a bl ile başlayanı bl ye gibi.

BEN DAHA DENEMEDİM. OLUŞACAK SORUNLAR SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR BUNUN BİLİNCİNDE BU İŞLEMLERİ YAPIN.SADECE YARDIMCI OLMAK AMACIYLA BURAYA KOYDUM.BENDE MUSAİT BİR ZAMANDA DENİYECEĞİM.DENEYEN ARKADAŞLAR OLUMLU OLUMSUZ CEVAP YAZARSA HERKESE YARDIMCI OLMUŞ OLURLAR.

Herkese merhabalar i9190 cihazımız için bana 50 tl ye mal olan romu sizlerle paylaşacağım.
    Rom 4 dosyalı henüz samsung sitesinde bile yayınlanmadı sadece serviste atıyorlar.
    Paketin içinde: Odin, I9190 Cihazımız için USB Driver ve Pit file, ve Romumuz bulunuyor.
    Temiz kurulum için pit file yi kullanmanızı tavsiye ederim yine de siz bilirsiniz.
    Odin ile yükleme yaparken şu seçeneklerin işaretli olduğundan emin oluN;

*Auto Reboot
    *Pit file kullanılacaksa Re Partition
    *F RESET TIME
    *Phone Bootloader Update
    *Phone EFS Clear

LİNKİ AŞAĞIDA YORUM KISMINDA PAYLAŞACAĞIM.
    TADINI ÇIKARMAYI UNUTMAYIN ;)

ALINTIDIR

DENEYEN HABER ETSİN

• Bundan geri dönüş yok değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

quote:

S4 Mini orjinal türkiye kitkatı bazı servisler yüklüyor arkadaşlar

Herkese merhabalar i9190 cihazımız için bana 50 tl ye mal olan romu sizlerle paylaşacağım.
    Rom 4 dosyalı henüz samsung sitesinde bile yayınlanmadı sadece serviste atıyorlar.
    Paketin içinde: Odin, I9190 Cihazımız için USB Driver ve Pit file, ve Romumuz bulunuyor.
    Temiz kurulum için pit file yi kullanmanızı tavsiye ederim yine de siz bilirsiniz.
    Odin ile yükleme yaparken şu seçeneklerin işaretli olduğundan emin oluN;

*Auto Reboot
    *Pit file kullanılacaksa Re Partition
    *F RESET TIME
    *Phone Bootloader Update
    *Phone EFS Clear

LİNKİ AŞAĞIDA YORUM KISMINDA PAYLAŞACAĞIM.
    TADINI ÇIKARMAYI UNUTMAYIN ;)

ALINTIDIR

DENEYEN HABER ETSİN

Aynen kardeşim adamın hakkı geçmesin alıntıdır iyi olmuş :) deneyen yokmu

• bu dosya 869 mb ise bu makinanin rom bellek kac gb ?

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.