Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim telefonun son orjinal romu bu, yanlış rom indirmişsin senin indirdiğin Panama s4 minileri için :) ;http://hotfile.com/dl/236040237/c58126a/TUR-I9190XXUAMF7-20130725164323.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 28 Eylül 2013; 18:39:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

Bizim telefonun son orjinal romu bu yanlış rom indirmişsin galiba ;http://hotfile.com/dl/236040237/c58126a/TUR-I9190XXUAMF7-20130725164323.zip.html

yok ben doğru indirdim. türkiye romu olmayınca en sorunsuz olanını indirdim ve flaşladım. türkiye romunu flaşlayınca cihaz durumu: özel gözüküyor. sürekli üstte uyarı veriyor cihazı yeniden başlatın diye. başlatıncada sorun aynen devam ediyor..

@bycan3r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 28 Eylül 2013; 18:40:55 >

• Ben önce cwmden wipe data/factory reset yaptım.
    Sonra samsung-updatesdeki kerneli kurdum. KERNEL
    Daha sonra romu kurdum hiç sorun çıkarmadı. ROM
  • quote:

Ben önce cwmden wipe data/factory reset yaptım.

ben 2 official romuda kernel kurmadan flaşladım. ama tr romunda sorun çıkarttı. diğer official romda sorun çıkarmadı.

• herkese selam, kısmetse bende yarın vatandan s4 mini alacagım. ilk sarj konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim, sim kartlı mı sim kartsız mı, telefon acıkken mi kapalıyken mi nasıl yapmam lazım cevabınızı beklıyorum. Ayrıca sim kartı kestirmek mi yoksa yeni mi almak daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wipe yapmışmıydın en önemlisi o
  • quote:

Wipe yapmışmıydın en önemlisi o

onu yaptım ama custom romun recovery menüsünden wipe data/cache reset ve wipe datayı sıfırladım. ama bilmiyorum sorun nerde..
    sorunsuz dediğim official romun recovery menüsünden aynı custom romun recovery menüsünde yaptıklarımı yapıcam. sonra TUR romunu yüklüycem bakalım olucakmı.

official romun recovery menüsünün altında şunlar yazıyor sarı yazıyla

applied the csc-code: AFR
    Succesfully applied multi-CSC.

normalmi bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 28 Eylül 2013; 21:47:43 >
  • quote:

Ben önce cwmden wipe data/factory reset yaptım.

Rom tamam ama bu kernel ne ve nasıl yükleniyor söyleyebilir misin. Diğer arkadaş da bunu yüklemeden orjinal romu yüklemiş olabilir mi.

• aliofage A kullanıcısına yanıt
    Kernelde rom ile aynı odinden yükleniyo ama ona gerek olcağını sanmıyorum ben garanti olsun diye yüklemiştim.
  • quote:

Kernelde rom ile aynı odinden yükleniyo ama ona gerek olcağını sanmıyorum ben garanti olsun diye yüklemiştim.

Ben bir şey merak ediyorum. Marketi flaşladim oyun indiriyorum ama bazi oyunlari acmiyor bunun için ne yapmam gereklidir acaba?
    Subway surf olsun dolmuş driver olsun acilmiyor hiçbiri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 29 Eylül 2013; 0:27:48 >
  • ya beyler dün bişey canımı sıktı nasıl düzelticem bilemedim, mesaj yazarken 160 karakteri geçince direk mms e çeviriyor farkında olmadan bayağı uzun bir mesajı arkadaşa attığımda ise alamamış bunu nasıl düzeltiyoruz yoksa bu telefonun özelliğimi
  • arkadaşlar geceleri % 20 şarj gidenler hâlâ var mı? Düzeltebildiniz mi? Aynı sorun bende de var. Ne yapmalıyım nasıl düzeltebilirim?

• telefondan memnunmusunuz kardesime almayi dusunuyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: nilayveren

telefondan memnunmusunuz kardesime almayi dusunuyoruz

Ben memnunun tavsiye ederim.

• quote:

Anladım teşekkürler. Bir de kernellerin bulunduğu samsung updates sitesindeki linki verebilirmisin. Yenisi çıkmışmı vs kontrol etmek için.
  • aliofage A kullanıcısına yanıt
    Kardeş yardımların için saol lakin format nasıl atacağım? Fabrika ayarlarına döndürmek mi kastın? Bir de şu erişim noktası adları var sanırım internet ayarları için onları nasıl sıfırlamıştın? Ayarları bir daha isteyeyim.
  • Ben bir şey merak ediyorum. Romly cihaza Marketi flaşladim oyun indiriyorum ama bazi oyunlari acmiyor bunun için ne yapmam gereklidir acaba?
    Subway surf olsun dolmuş driver olsun acilmiyor hiçbiri

• Bende de ciddi bir batarya sorunu var. Geceleri %20 - %30 arası şarj kendiliğinden bitiyor. Wi fi ve mobil verisi kapalı. Arka planda çalışan uygulamaları ayarlardan tamamen kapattım. Çalışan bir uygulama yok ama telefon boştayken bile yoğun kullanımda gibi şarj yiyor. Bir kaç gün önce tam şarj (%20 altında kaldıktan sonra) yaptıktan sonra bu sorunu bir kereliğine çözmüştüm. Ama sorun yine tekrar etmeye başladı. Sürekli tam şarj yapıyorum ama gece şarjdan çıkarınca ertesi gün akşamı çok zor çıkarıyor.

Telefon yaklaşık 1 ay önce ben askerdeyken alındı, sadece bir kere açıp test etmişler sorun var mı diye. Ben gelince şarja taktım, ilk kullanımdan beri, bir gün hariç, batarya performansı çok kötü durumda.

Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Garantiye götürmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VamorteCurtela -- 29 Eylül 2013; 12:39:15 >
  • VamorteCurtela V kullanıcısına yanıt
    Sorun orjinal rom kaynaklı bendede aynı problem vardı Cm 10.1 kurdum 8 saat beklemede %2-4 arası gidiyo şimdi
  • @bugrabjk @VamorteCurtela

İlk aldığım gün sorun yokjktu şarj ettim 36-40 saat falan gitti şarj ama dün gece şarjdan çıkardım sabah bi baktım %60 bendede başladı bu sorun. Ne yapıcaz bilmiyorum..

@bycan3r

Dostum bu rom'u kurmanın bir zararı var mı cihaza ? orjinal rom değil sanırım..

Nasıl yapıcaz detaylı anlatım falan var mı ? 3 günlük cihazı patlatmayalım yukarıdaki arkadaşlar bir kaç sorundan bahsetmiş..

Bu rom'u atarken içindeki bilgiler siliniyor mu nasıl alıyoruz onları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 29 Eylül 2013; 14:10:08 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.