Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu telefonu anlamakta güçlük cekiyorum.1 hafta önce beklemede aşırı şarj azalırken simdi azalmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Ben bu telefonu anlamakta güçlük cekiyorum.1 hafta önce beklemede aşırı şarj azalırken simdi azalmiyor.

Cm 12 de bende 8 saate bir %1 gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: teamexL.

quote:

Orijinalden alıntı: skynet

quote:

quote:

quote:

S5 ploiki rom full 3g internet ve clash of clans

12 saat bekleme süresi, 4 saat ekran süresi, 1 saat 3g internet ile clash of clans oynadım

Peki bu rom 5.0.1 tabanlı mı yoksa 4.4.2 mi

Birde nerden indirdiniz xda forumdan mı

1 sayfa geride link var
    4.4.2 tabanlı

Hocam xda dan 1 gb lık dosyayı indirdim direk telefona ama .bin uzantılı bir dosya cwm bu dosyayı görmüyor haliyle nasıl yapıcam acaba

.bin uzantılı indirmiş
    Pc den indirmeniz lazım veya farklı tarayıcı ile deneyin

Şu ios temalı romunuzu merak ettim doğrusu. Acaba ekran görüntüsü atabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

Senin tel rootlu benm sim kart yuva arzalandı telefonu servıse gönderdm telefon rootlu diye 50 tl lık arızaya 500 tl ıstediler senınde 10tl sarj aletne artk 100 tl isterler:d havada bulut sen bunu unut arkadaşıd-)

Hocam benimde hafıza kartı hiç okumuyo simde arada bi okuyo miuida sim kart hiç okumuyo gibi arada bi okuyo stockda da arada bi okumuyo ama hafıza kartı hiç okumuyo garantide gitti miuida ki sorun nedir ki

• Arkadaslar forumu mesgul ediyorum kusura bakmayin.Bugun benim telefon boyle olduktan sonra hafiza kartini takinca hicbir tepki vermiyor yani acilmiyor Hard Brick olmus gibi ama cikartinca telefon normal calisiyor ve kulaklik takinca ses acayip kotu geliyor.Ama kulaklik pc de normal calisiyor ama isin garip tarafi telefona 2.1 ses sistemi baglayinca normal ses cikiyor.Galiba garanti yolu gozukuyor. Insallah kimsenin basina boyle sacma bir durum gelmez.

• quote:

Ben bu telefonu anlamakta güçlük cekiyorum.1 hafta önce beklemede aşırı şarj azalırken simdi azalmiyor.

hocam bildiğim kadarı ile orjinal rom kullanmıyorsunuz bu şekilde şarj sorununda cihaza sorun bulmanız ilginç stok romda olsa bu sorunlar mantıklı ama custom romlar zaten tam stabil olamıyor
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Hocam garantiye vercem diye stock roma donmustum.1 haftadır stock romdayim.

• quote:

anladım hocam neden vermediniz garantiye ? root vs olayları olduğu için mi yoksa sorununuz çözüldü mü
  • Benim de garanti uçtu sim ve hafıza kartını okumuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

anladım hocam neden vermediniz garantiye ? root vs olayları olduğu için mi yoksa sorununuz çözüldü mü

Valla normalde hafta sonu garantiye veririm diye stock roma gecmistim,dun verecektim ama azalma olmayınca vermedim.Haftaya deki batarya sipariş verecem bakalım onda nasıl olacak bir başka sıkıntı ise telefon 3 saatte şarj oluyor.

• Beyler imei uçmuş stock cm12 miui hiç birinde gözükmüyo napcam

• quote:

Orijinalden alıntı: genso

Beyler imei uçmuş stock cm12 miui hiç birinde gözükmüyo napcam

imei geri geldi stock kitkattayım sim okumumuyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

12 saat bekleme süresi, 4 saat ekran süresi, 1 saat 3g internet ile clash of clans oynadım

1 sayfa geride link var
    4.4.2 tabanlı

Hocam xda dan 1 gb lık dosyayı indirdim direk telefona ama .bin uzantılı bir dosya cwm bu dosyayı görmüyor haliyle nasıl yapıcam acaba

.bin uzantılı indirmiş

eyvallah üstad uc ile tekrar indirdim kurdum sorunsuz bir şekilde

bu sefer olmuş gibi bu rom çünkü 3 ay önce ilk versiyonunu denemiştim çok hata veriyordu ama şimdi giderilmiş sanırım güzel rom olmuş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1 sayfa geride link var
    4.4.2 tabanlı

.bin uzantılı indirmiş

eyvallah üstad uc ile tekrar indirdim kurdum sorunsuz bir şekilde

bu sefer olmuş gibi bu rom çünkü 3 ay önce ilk versiyonunu denemiştim çok hata veriyordu ama şimdi giderilmiş sanırım güzel rom olmuş

Ayarlarda ota ya gir ordan updateleri kur kurmadıysan
    Ota sı stabil çalışıyor

• quote:

quote:

Senin tel rootlu benm sim kart yuva arzalandı telefonu servıse gönderdm telefon rootlu diye 50 tl lık arızaya 500 tl ıstediler senınde 10tl sarj aletne artk 100 tl isterler:d havada bulut sen bunu unut arkadaşıd-)

Hocam benimde hafıza kartı hiç okumuyo simde arada bi okuyo miuida sim kart hiç okumuyo gibi arada bi okuyo stockda da arada bi okumuyo ama hafıza kartı hiç okumuyo garantide gitti miuida ki sorun nedir ki

Bilmiyorum benim sim karti degistirdigim telefoncu sim yuvayla kart yuvasi beraber degisecek demisti suan stock romdayim okumama gibi bir proplem olmadi servis diyince herseyi anlicek diye bir kaide yok bazen okuyor bazen okumuyorsa yuvayla bir sorun vardir cm okuyor stock okumuyor diyede birsey soz konusu olmaz ya romlarda cok detayli temizlik yapiyon olabilir sadece wipe yap fazla kurdalama tekrar kur miu yu sonra telefondan fabrika ayarlarini sifirla yine okumama olursa sim yuvadadir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: umutcan799

Arkadaşlar başıma çok kötü bi olay geldi.Benim orijinal şarj aleti bir şarj ediyor bi etmiyor.Daha az önce şarjda müzik dinlerken telefon kapandı ve şimdi her türlü yolu denememe rağmen telefonda hiç bir tepki yok ne açılma ne titreme işin kötü tarafı içinde cm12 yüklüydü 1 aylık falan.Cihazın garantiside var ama ne yapacağımı bilmiyorum

Cm12 yukluyse garanti gitti geçmiş olsun.Sarj aletini degistirmeyi dene

• Arkadaşlar bana acil yardım lazım. Cm12 kullanıyorum ve geliştirici seçeneklerinden güncelleme ile birlikte recovery yine güncelleme bastım. Sonra zip i Flash lıycakken recovery menüsünde install zip from SD card yok. Twrp mı yükleyen eski recovery yemi döncem ne yapayım acil olarak yardım edin

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Arkadaşlar bana acil yardım lazım. Cm12 kullanıyorum ve geliştirici seçeneklerinden güncelleme ile birlikte recovery yine güncelleme bastım. Sonra zip i Flash lıycakken recovery menüsünde install zip from SD card yok. Twrp mı yükleyen eski recovery yemi döncem ne yapayım acil olarak yardım edin

Suan telefonda sd card calisiyormu pc de calisiyormu tam olarak bilgi versen calismiyorsa kartta sorun vardir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Arkadaşlar bana acil yardım lazım. Cm12 kullanıyorum ve geliştirici seçeneklerinden güncelleme ile birlikte recovery yine güncelleme bastım. Sonra zip i Flash lıycakken recovery menüsünde install zip from SD card yok. Twrp mı yükleyen eski recovery yemi döncem ne yapayım acil olarak yardım edin

Suan telefonda sd card calisiyormu pc de calisiyormu tam olarak bilgi versen calismiyorsa kartta sorun vardir

Evet aklıma oda geldi kartı çıkarıp tekrar taktım. Temizledim falan. Ama zaten telefon görüyordu. Pcde görüyor hocam

• quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum benim sim karti degistirdigim telefoncu sim yuvayla kart yuvasi beraber degisecek demisti suan stock romdayim okumama gibi bir proplem olmadi servis diyince herseyi anlicek diye bir kaide yok bazen okuyor bazen okumuyorsa yuvayla bir sorun vardir cm okuyor stock okumuyor diyede birsey soz konusu olmaz ya romlarda cok detayli temizlik yapiyon olabilir sadece wipe yap fazla kurdalama tekrar kur miu yu sonra telefondan fabrika ayarlarini sifirla yine okumama olursa sim yuvadadir sorun

Artık hicbirinde okumuyo

Telefoncu kaç para istemişdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genso -- 8 Mart 2015; 11:34:11 >

• 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.