Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S4 minideki sorunlar donanimsal degil yazılım kaynaklidir.bu sorunlar guncellemelerle ortadan kalkacaktir.ornegin jarzin direk 99 a dusmesi , oyunlarda kasmasi gibi durumlari fazla dert etmeye gerek yok bence.cunku herkesin yasadigi genel problemler.. tel ile ilgili sorusu yada sorunu olan arkadaslara yardimci olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 minideki sorunlar donanimsal degil yazılım kaynaklidir.bu sorunlar guncellemelerle ortadan kalkacaktir.ornegin jarzin direk 99 a dusmesi , oyunlarda kasmasi gibi durumlari fazla dert etmeye gerek yok bence.cunku herkesin yasadigi genel problemler.. tel ile ilgili sorusu yada sorunu olan arkadaslara yardimci olabilirim.

• şarjdan çekip aniden 99 düştüyse pil önce şunları yapın tavsiyemdir.

anasayfanızda bulunan widgetleri örneğin: story albüm, briefing vsgibi kaldırın ve gereksiz sayfaları silin. zaten tek anasayfa kalana kadar silebilirsiniz.
    ardından menüden hariç anasayfaya uygulamaların ayrıca kısayolu oluşturuluyor. onlarıda silin.
    home tuşuna basılı tutun gereksiz arkada çalışan uygulamaları kapatın.
    ram ı boşaltın.
    ekran ışığını sonuna kadar acmayın. kısık duruma getirin.
    güç tasarruf modunu aktif edin.
    bunlar faydalı olabilir.

çok aktif telefondan net kullanımı yapıyorsanız her telefonun şarjı hızlı düşüyor sadece s4miniye has durum değil bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatargs

S4 minideki sorunlar donanimsal degil yazılım kaynaklidir.bu sorunlar guncellemelerle ortadan kalkacaktir.ornegin jarzin direk 99 a dusmesi , oyunlarda kasmasi gibi durumlari fazla dert etmeye gerek yok bence.cunku herkesin yasadigi genel problemler.. tel ile ilgili sorusu yada sorunu olan arkadaslara yardimci olabilirim.

kardeşim başka bi forumdan bi arkadaş oyunlarla ilgili sorun için servise göndermiş ve şöle yazmış

((((((( ]haklısın kardesım bende 2 hafta once s4 mını aldım donuyo dıye servıse yolladım aynı sekılde ara ara basıt oyunlarda bıle donuyodu . servıs ertesı gun aldım sadece yazılım yuklemısler hemen servısde hıc bısı yampmayıp temple run 2 yı ındırım oynadım yıne aynı sımdı ıkı gun once de servıse urun degısımıne verdım bakalım beklıyorum ıns butun s4 mını lerde yoktur ))))))))

şimdi bu problemi servis çözemiyosa nabıcaz iyice moralim bozuldu

• quote:

S4 minideki sorunlar donanimsal degil yazılım kaynaklidir.bu sorunlar guncellemelerle ortadan kalkacaktir.ornegin jarzin direk 99 a dusmesi , oyunlarda kasmasi gibi durumlari fazla dert etmeye gerek yok bence.cunku herkesin yasadigi genel problemler.. tel ile ilgili sorusu yada sorunu olan arkadaslara yardimci olabilirim.

sonradan hafıza kartını takmak için bataryayı çıkardım. Ondan sonra şarj % 100 oldu. Sabah kalktığımda % 20 gibi azalma beklerken sadece % 2 gitti şuan güzel şuana kadar oyun oynadım müzik dinledim internette gezindim % 62 şarjım var. @lodos54

• 23s 43d 17s 'lik kullanımla şu anki batarya durumu %45..
  • Arkadaşlar şu oyunları uygulamaları "Tamamen" yani tüm boyutunu sd karta taşımanın bi yolu yok mudur ? 8 gb hafıza yetmiyor 600 mb boş yer kaldı telefonda başka bişey yükleyemiyorum.Cihazda ara ara hafif kasılmalarda başladı telefon hafızasının azalmasından dolayı.

Birde şu hafıza kartında Android obb kısmı benim hafıza kartımda yok.Oyunları kurarken data dosyalarını bu klasöre kopyalayın deniyor.Ama hafıza kartında böyle bi klasör göremedim.Ben kendim Yaptım Android obb data diye öyle kopyaladım dosyayı ama oyunu kurunca oyuna girmedi.büyük ihtimal data dosyasını göremediği için.Bunu nasıl çözeriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma2016 -- 25 Eylül 2013; 15:29:29 >
  • ilk sayfalarda soranlar olmuş ama cevap gelmemiş.

kamera sesi kapatılabiliyor mu ??
  • sadece kamera sesini kapak var mı biliyorum ama telefonu sessize alınca sessiz çekmesi lazım.

şu an itibariyle 40 saat 15dk geçmiş 25% :)
    2 buçuk saat görüşme ve 2 buçuk saat ekran kullanımım var.görüşme,sms,mail(2 hesap senkron),internet,3-5 whatapp mesajı için kullandım sadece.gece uyurken datayı kapatıyorum."phone schedule" uygulaması bunu otomatik yapıyor,tavsiyemdir.
  • cm10.1 yükledim arkadaşlar görüntülü görüşme yapamıyorum bilgisi olan varmı acaba :)

http://download.cyanogenmod.org/?device=serranoltexx burdan cm10.1 yeni sürümü var dün akşam yapılmış indirip deniyorum arkadaşlar bilginize :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgengin -- 25 Eylül 2013; 16:39:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrabjk

quote:

sonradan hafıza kartını takmak için bataryayı çıkardım. Ondan sonra şarj % 100 oldu. Sabah kalktığımda % 20 gibi azalma beklerken sadece % 2 gitti şuan güzel şuana kadar oyun oynadım müzik dinledim internette gezindim % 62 şarjım var. @lodos54

evet şuan için ideal bir batarya süresi. bahsettiğim konularıda yaparsan gözle görülür bir artış olacaktır muhakkak. sabah 6 dan şu saate kadar sürekli net açıktı ve baya baya internet kullanımı mesaj ve telefon görüşmem oldu az öncede biraz oyun oynadım %59 gibi bir rakam var pil durumumda. laptopumda biraz sorunlarım var konu açtım ama yardım edecek kimse çıkmadı. ileriki saatlerde tekrar telefona dönebilirim yani.
    verdiğin yüzde de bence gayet güzel.
    @bugrabjk

• ra1dz kullanıcısına yanıt
    kamera sesi çekim yaparken ses tuşundan kapatılıyor. ses tuşuna başka bir şey atamadınsa tabi:) @ra1dz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodos54

quote:

Orijinalden alıntı: bugrabjk

quote:

evet şuan için ideal bir batarya süresi. bahsettiğim konularıda yaparsan gözle görülür bir artış olacaktır muhakkak. sabah 6 dan şu saate kadar sürekli net açıktı ve baya baya internet kullanımı mesaj ve telefon görüşmem oldu az öncede biraz oyun oynadım %59 gibi bir rakam var pil durumumda. laptopumda biraz sorunlarım var konu açtım ama yardım edecek kimse çıkmadı. ileriki saatlerde tekrar telefona dönebilirim yani.
    verdiğin yüzde de bence gayet güzel.
    @bugrabjk

bahsettiğin widget ları nasıl kapatıyoruz

• merhaba arkadaşlar cok kısa bir süre içersinde bende aranıza katılmayı düşünüyorum s4 mini paralarına başka telefon gelmıyor aklıma helekı bu dokunmadıkt konusunda cook çekıngenım elimde samsun galax ice var ilk baslarda memnundum fakat sımdı yetmıyor telefonda bir kaç uygulama ve bir kaç resim var facebook yukledıgımı zaman hafıza dolu uyarısı verıyor iyice sıkıldım s4 mini benım baya işimi görür azcok forumuda okudum inşallah 1 haftaya s4 miniciyim :)
  • sessize alınca sessiz çekti fakat ses tuşuna yapılacak olan 3 tane atama var, zoom-video ve çekim tuşu.

bu 3' ünden farklı olarak bir özellik verilemiyor. yani çekim sesini kapatmıyor. kapatamadım diyeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vgengin

cm10.1 yükledim arkadaşlar görüntülü görüşme yapamıyorum bilgisi olan varmı acaba :)

http://download.cyanogenmod.org/?device=serranoltexx burdan cm10.1 yeni sürümü var dün akşam yapılmış indirip deniyorum arkadaşlar bilginize :)

ön kamerayıda kullanamıyoruz fotoğraf çekerken.. bende indirdim ama sorun telefondan mı bendemi bilmiyorum romun kendi tarayıcısından faceye giriyorum 1-2 dakikada %1 şarjı gidiyor. bazen 3-5 dakikada bir %1 gidiyor. bugün 1-2 saat hiçbirşey yapmadığım halde %10-15 şarjım gitti. sabah 2 saat hiçbirşey yapmadan cebimde duruyordu telefon. o zaman %1 bile gitmemişti. onun acısını sonradan çıkarıyor herhalde

• batarya süresi bana gore ii.herkes %99 a hemen dusmesinden şikayetçi ama bu sorun değil. teknik olarak doğru olan böyle, ya da batarya tam kapasite değil.

• http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9190 burdaki tr rom için olanı hangisi acaba bilen varmı ? yada hangisini indirmeliyim. unroot yapıcamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 25 Eylül 2013; 19:10:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

beyler ekim ayında s4 lere android 4.3 güncellemesi geliyormuş sizce s4 miniyede gelir mi yada bir bilgi var mıu ?

aynen arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yardım ederse sevinirim.
  • Arkadaşlar sizden bir konuda yardım istiyorum. .
    Samsung Galaxy s4 mini kullanıyorum.
    Fakat gelen mailler anında düşmüyor.
    daha önce iphone 5 kullanıyordum ve gelen mailler anında düşüyordu..eğer internet paketi kapalı ise aktif ettiğim anda mail düşüyordu.

fakat samsung galaxy s4 te maili ancak sayfayı yenilersem ekrana düşüyor.

bu nasıl düzeltebilirim.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.