Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Önce ağa bağlanıp sonra üzerine uzun basarak ağı unut demeden, alttaki seçeneğe yani ağ yaplandırmalarını değiştirin yazan yere tıklarsanız değişir.

Tamam dediğiniz gibi yaptım oldu.
    Daha evvel de aynı şekklde değiştirmiştim ama unurmuşum. Teşekkür ederim.
    mercury browser'ı beğendiniz mi?
    flash eklentisi işe yarıyor sanırım.
    Ben de uc browser'ı deneyeceğim şimdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frux kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam :) Mercury Browser özelllik ve görsel olarak çok iyi, ama şimdilik anlamadığım şekilde yavaş ve sayfa akışı kesikli.Bir müddet denicem, yeni yükledim belki zamanla oturur.Belki bağlantım sorunludur.
    Hemen sonra Baidu tarayıcıyı denedim T5 motoru ve widget'i extra özellikleri.Bana hızlı geldi.Yani ilk izlenimim Baidu daha iyi.
    Ama ana Browser'ım hala UC Browser :)
    Opera'yı artık hiç kullanmıyorum.Onun sadece facebook arayüzü hızlı ve kullanışlı idi ama aynısı bir seçenek olarak UC Browser'da da var.

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Ben de Uc browser hd olanı kurdum.
    Yoksa mini olanı mı olacaktı?
    Mercury'den biraz daha hızlı gibi..
    Yazıları biraz daha büyütmeyi bulamadım sadece..
    Edit: Buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Kasım 2014; 20:37:15 >
  • Tarayıcı olarak uc browser çok iyi.
    12 yıldır opera kullanan biri olarak hem pc de hem de telefonda operayı bıraktım.
    Herkesi kendine hayran bırakan kullanıcı dostu kısayoıl ve kolaylıklarını bırakıp chrome çakması olunca eski sürümlerle direnebildiğim kadar direndim ama eski sürümlere desteği kesince herşey bitti.
    opera mobile classic kullanıyordum inatla ama onda da sayfa yüklenmeme sorunu olunca önce dolphin sonrasında uc browser denedim.
    Tabii arada google play deki neredeyse bütün tarayıcıları denedim ama operaya en yakın ve bana kolay gelen özellikler uc browserda var.
    şu an dolphin de kurulu ama pek açmıyorum. sıklıkla uc browser.
    opera ise yok artık telefonumda.
    Pc de de firefox kullanıyorum, operada kullandığım özelliklerin eklentilerini buldum onunla idare ediyorum.
    12 yıllık birlikteliğimizi bir chrome uğruna bitirdiği için Opera'ya teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ben de Uc browser hd olanı kurdum.
    Yoksa mini olanı mı olacaktı?
    Mercury'den biraz daha hızlı gibi..
    Yazıları biraz daha büyütmeyi bulamadım sadece..
    Edit: Buldum.

HD olan tablet için, mini olan da basit şekli.Normal olanı var bir de.Ben normal olanı kullanıyorum.Versiyon 10.0.1

• arkadaşlar bikaç saattir wifi bağlantı sorunu yaşıyorum.pc'den internete bağlanabiliyorum bu nedenle sıkıntının netle alakalı olmadığı belli..modeme bağlandı görünüyor ama internet bağlantısı yok..sorun ne olabilir acaba
    1 Android için UC tarayıcıyı yüklemişim tamam, karıştırmışım.. Mercury'e gerek kalmadı, sildim şimdi.. UC süpermiş gerçekten
    Chrome ile boşuna zaman geçirmişim, batarya'yı çok harcıyor ve biaz ısınıyordu..
    Eski android tablete de hd olanı yükleyeyim.
    Sağolasın..
    Bir de bakayım apple store da varsa, iPad mini'ye de yükleyeceğim..

• Opera Mini java uygulamalarından beri opera kullanıyordum ben de ama opera sadece facebook için kullanılacak hale geldi :) En büyük eksiği ekranı sabit olarak sayfa açması.Dosya indirirken saniyeleri geri bile sayamıyor :) Asıl beni bitiren özelliği de artık forumda sayfa değiştiremeyecek hale gelmesi oldu.
    Mecburen java script ve flash destekli tarayıcılara geçmek zorunda kaldık.UC Browser facebook'u opera ara yüzüyle açan hızlandırma ayarına da sahip olunca bulunmaz nimet oldu.Foruma foto yüklerken Dolphin'e ihtiyaç duydum gerçi ama başka kusurunu görmedim, telefonu fazla ısıtmıyor şarj tüketimi normal düzeyde.Hızı da fena değil.2 GB sonrası 96 kbps hıza düşen internetimle gayet iyi sonuçlar veriyor :) Aylık 3G internet tüketimim yaklaşık 4 GB.Bunun 2 GB'ı 96 kbps hızında :)
    Elveda emektar Opera :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 27 Kasım 2014; 21:01:07 >
    Rica ederim hocam Güle Güle kullan :)

• Ben kendi tarayicisini kullaniyorum.Belki fazla kullanmadigim içindir ama bi eksigini goremedim Chromedan da daha az tüketiyor orası kesin isinma 38-40 degisiyor

Avea 2 gb internet mi kullanıyirsunuz?
    Sınırsız mı? Bana da aynı şekil internet paketi lazım. Fiyatı ne kadar?

Tarifeye ek olarak 2 GB sonrası yavaşlayan sınırsız internet paketi satın alıyorum.Fiyatı 14 lira.

Bu kampanya devam ediyor mu? Yarın avea bayisine bir sorayım..
    Benim bimcell avea alt yapısı var ama bana sınırsız lazım.
    Kota dolunca, düşen hızla forumun sayfa açılması çok uzun sürüyor mu?
    * Bu arada UC browser`ı bayağı sevdim.. face falan çok hızlı açılıyor..

Aynen UC Browser'ın facebook hızlandırma modu çok iyi.
    Tarifem izmir'le ilgili bişeydi sanırım.Bu internet paketi bazı tarifelere sunuluyor hala.Bir kısmı seç tarifesi.
    Benim tarifem 300 her yöne dk, 3000 avea dk, 3000 her yöne sms, taahhütle 22 liraydı.Buna 1 GB sonrası yavaşlayan internet paketini 10 liraya vermişlerdi.Toplam 32 liraydı.Telsiz kullanım ücreti 1.31+ 0.89 kuruş arayanı bil servisi. Yaklaşık 35 lira fatura geliyordu.Şimdi taahhüt bitti tarife 27 lira oldu.İnterneti de 2 GB'a çıkarıp 14 lira yaptılar.Telsiz kullanım ve arayanı bil servisi ile beraber 43.25 lira fatura ödüyorum.
    En iyisi kamu prestij sanırım.
    Her yöne 1200 dk artı bir miktar sms, artı 5 GB internet 39 liraydı.Forumda 50 liraya geçiş hakkı satanlar vardı.

Ekleme: Yavaş internetle bile forum olsun facebook olsun müthiş sonuç veriyor UC Browser.Tek fark video izlemek istersem ve ya indirme yapmak istersem baya yavaş oluyor :) Ama sınırsız olduğu için sabırla 100 mb'lık oyunun 2 saatte inmesini bekleyebiliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 27 Kasım 2014; 22:05:59 >
    Tamam araştıracağım.. Hangisi uygunsa artık..
    İyi akşamlar dilerim.

Rica ederim iyi akşamlar :)

• Türkiye'de bu fiyatlar neden bukadar uçuk anlamıyorum 43 tl fatura çok fazla kesin yarısı vergidir ben trye göre 27 tl fatura ödüyorum 2 gb hızlı sonrası yavaş internet 1000 dkk + 1000 sms. Arada çok fark yok abartma diyebilirsiniz fakat aya ve yıllara göre hesaplanırsa yekün eder. Bizim ülkemiz böyle şeyleri nezaman ucuza kullanabilecek... buna bir önlem alınmalı...

• Cihazimda carbon rom yukluydu degistirip Android 5.0 lollipop kurdum fakat sunu merak ediyorum.

Recovery de format system,data,dalvik vs ne varsa yaptim.Romu kurduktan sonra baktim ki duvar kagidim hala ayni.Galerideki fotograflar sdcartta olmamasina ragmen hala duruyor.Bu normal mi ?

Full wipe demek herseyi silmek demek degil mi dolayisiyla benim duvar kagidi vs nasil hala ayni kalabiliyor ki ?

Bu arada romu cok begendim.Xda da bulabilirsiniz.Cyanogenmod 12.0

• bamiki kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, dünya her zaman kaliteliyi ucuza aldı, biz ise beş para etmez hizmetlere milyonlar ödedik.Çünkü bizi buna mecbur ediyorlar.Çünkü bizi yönetenler hep kendilerini saraylara layık biz milleti de asgari ücretlere layık gördüler ve vergi yükü altında ezip saltanat sürdüler.
    Dur demek lazım belki evet ama unutmayın her millet layık olduğu şekilde yönetilir.Herkes halinden mennun gördüğüm kadarı ile.
    Biz o kadar fakir bir ülkeyiz ki benzini bile en pahalı şekilde satmak zorundalar bize. Ve biz o kadar zengin bir ülkeyiz ki liderlerimiz 1370 trilyonluk 1000 odalı saraylarda yaşıyor.Zannedilmesin ki siyaset yapıyorum ve lafım 15 yıllık liderlerimize, bu söylediklerim oldum olası hep böyle oldu.Ama şu da var ki hiç bu kadar abartılı olmadı.
    Allah bize önce Hz. Ömer adaletini hakedecek millet olmayı sonra da onun gibi adaletli bir lider nasip etsin.
    Millet birbirini dolandırırken, liderler yapmış çok mu.

• MirageLord kullanıcısına yanıt
    Ben rom yüklemeden wipe data yapsam herşey gider :) Sizinki değişik bir durum.Fabrika ayarlarına dönseniz sıfırlar büyük ihtimal.

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.