Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunların hazırlayacağı güncellemeyi ben ta.... ! Daşşok geciyolar bizle. Gerci gelse neolcak orası ayrı konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye için en erken ağustos ayı demişler durum böyleyse dediğiniz gibi güncellemeyi seneye anca alırız..
    http://www.avrupagazete.com/teknoloji/112590-samsung-galaxy-android-4-4-2-kitkat-guncellemesi-icin-tikla.html
  • Valla hocam dediğin gibi herzaman olduğu gibi arka plana atılıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Cihaz yeni diye oyle hemen bitiyordur.1 Ay sonra kendine gelir.Gelmezse servise basvurun derim.

Peki neden Çin yazıyor bende Kore yazıyor ve nette satılan orjinal bataryaların hepsinde Kore yazıyor ondan kıllandık

Benimkindede Cin yaziyor orta derece kullanimda 1.5-2 gunu cikariyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya'da çıktıysa bu kadar bekletmelerinin anlamı nedir ? Sadece çeviri yapıp yayınlamıyorlar mı ? telefon aynı telefon marka aynı marka eee ? özellikler aynı ?

birde batarya ömrüne oldukça olumlu etkisi olan çeşitli optimizasyonların yanı sıra Galaxy S4 Mini, yatay konumda daha yüksek performanslı klavye, beyaz durum çubuğu simgeleri, kablosuz yazıcı desteği ve kilit ekranında kamera kısayolu gibi yeni özelliklere de kavuştu deniliyor sadece bu mu ? başka bir şey yok galiba ben çıtayı baya yükseltmişim :)
  • Güncellemeyi samsung veriyor türkiye değil. sanırım imzama şekil yapıyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Rusya'da çıktıysa bu kadar bekletmelerinin anlamı nedir ? Sadece çeviri yapıp yayınlamıyorlar mı ? telefon aynı telefon marka aynı marka eee ? özellikler aynı ?

birde batarya ömrüne oldukça olumlu etkisi olan çeşitli optimizasyonların yanı sıra Galaxy S4 Mini, yatay konumda daha yüksek performanslı klavye, beyaz durum çubuğu simgeleri, kablosuz yazıcı desteği ve kilit ekranında kamera kısayolu gibi yeni özelliklere de kavuştu deniliyor sadece bu mu ? başka bir şey yok galiba ben çıtayı baya yükseltmişim :)

Ceviride yapmiyorlar ben şuan rusya romunu kullaniyorum Türkçe de var.Ne yapiyorlar acaba :)

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    Biraz ustte cevapladim :)Tekrar cevapliyim.
    İki uretim yeri vardir.1.Part 2.Part olarak gelmistir.
    Bendede Çin yaziyor pil performansi super.Merak etmeyin zamanla duzelir pili.

• quote:

quote:

Rusya'da çıktıysa bu kadar bekletmelerinin anlamı nedir ? Sadece çeviri yapıp yayınlamıyorlar mı ? telefon aynı telefon marka aynı marka eee ? özellikler aynı ?

Ceviride yapmiyorlar ben şuan rusya romunu kullaniyorum Türkçe de var.Ne yapiyorlar acaba :)

4.4 kit katı bende beklemiştim ama ... bayağıdır çıkan s4 lerde filan bir sürü programın çalışmaması , wifi çalışmaması v.s. gibi problemler ..hatta önemli bir sitede özellik olarak hafızaya kaydederken yöntem farklılığından dolayı sıkıntı çıkarması gibi şeyler duyunca bırak kalsın diyesim var.

Hiroşima sen de nasıl Rusya rom u resmi rommu ve problem varmı kardeş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: metin06

quote:

quote:

4.4 kit katı bende beklemiştim ama ... bayağıdır çıkan s4 lerde filan bir sürü programın çalışmaması , wifi çalışmaması v.s. gibi problemler ..hatta önemli bir sitede özellik olarak hafızaya kaydederken yöntem farklılığından dolayı sıkıntı çıkarması gibi şeyler duyunca bırak kalsın diyesim var.

Hiroşima sen de nasıl Rusya rom u resmi rommu ve problem varmı kardeş ?

Resmi rom.Hiçbir sikintim olmadi romdan gayet stabil.Pil performansi asagi yukari ayni derece ama bana biraz daha iyi gibi geldi.Suanlik bir sikintim yok.
    1.5 haftadir bu romu kullaniyorum.

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    Ilk aldigimda bende de su gibi gidiyordu zamanla pil kendini buldu. Dert etmeyin bu kadar. Zamanla oturacaktir pil duzenine :)

• Hiroşima teşekkürler bilgi için ..eğer diğer durumlarda sıkıntı çıkarmıyorsa pil süresinde mutlaka artısı olacaktır.. 4.4 özellikle bu konuda iddialı , telefonu ilk zamanlardan rootlamıştım, biraz daha bekliyeyim Türkçesi çıksın , senin dediğine göre yüklenebilir...aslında Rusun da farkı yok,sonuçta dili çevirdin mi tamamdır heralde ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin06

Hiroşima teşekkürler bilgi için ..eğer diğer durumlarda sıkıntı çıkarmıyorsa pil süresinde mutlaka artısı olacaktır.. 4.4 özellikle bu konuda iddialı , telefonu ilk zamanlardan rootlamıştım, biraz daha bekliyeyim Türkçesi çıksın , senin dediğine göre yüklenebilir...aslında Rusun da farkı yok,sonuçta dili çevirdin mi tamamdır heralde ;)

Türkçe dil destegi var zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkish_Union-687

Güncellemeyi samsung veriyor türkiye değil. sanırım imzama şekil yapıyorsun...

Samsung 2023 anca verir anca beğenmediği chp ülkeyi kuran parti Atatürk'ün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 6 Ağustos 2014; 19:56:26 >
  • Bu chrome wi-fi ile kullanimda sikintili sanirim.
    3G ile kullaniyorum ne isinma var ne pil sömurmesi

• rusya 4.4.2 ni indirebileceğimiz başka adres var mı? diğer iki adresten çok yavaş iniyor.
  • PM ye bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deleted_User-01 -- 6 Ağustos 2014; 20:20:21 >
  • Ben S4 mini telefonuma 4.4 kitkat rusya romu yükledim odinden garanti dışı kalır mı ? Türkeyeye geldiği zaman kies üzerinden 4.4 ü bendeki romun üstüne kurabilir miyim ? Şu anda telefonu garantiye göndersem alırlar mı ?
  • Arkadaşlar birşey sorucam; Telefonda geceleyin fotoğraf çekiminde (oda ışığında) çok yakından yüz çekimlerinde hafif kırmızı noktalar beliriyor.Bunun nedeni nedir bilen var mı?
  • SyLvEsTeR61 S kullanıcısına yanıt
    1-Servis bıraktım der bırakamaz ayarlar download mode herşey orjinal yazıyor çünkü. 2-Kurabilirsin odin ile tekrar 3-Kabul eder veya etmez insafına bağlı.
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.