Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaslar s3 te ekranin ustunden elimizi gecirdigimizde ekran goruntusunu kaydediyordu. Bizim telefonda bu ozellik nasil aciliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon ben yanlış yere cevap yazmışım ama bilen birisi varsa cevaplayabilrmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

Nerden bakiliyor?

Arkadaslar s3 te ekranin ustunden elimizi gecirdigimizde ekran goruntusunu kaydediyordu. Bizim telefonda bu ozellik nasil aciliyor

Home ve acmakapama tuşuna aynı anda basınca ekran görüntüsünü alabiliyorsunuz
  • 1-telefonun müzik sesi ve görüşme sesi nasıl?
    2-kişinin görüntüsünü görünce kilit açılma özelliği varmı?
    3-normal sim kartımızı micro sim kart yaptırınca normal sim kullanan telefonlarımızda tekrar kullanmak istersek kullanabiliyormuyuz? nasıl?
    4-fiziksel kamera tuşu varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutluerol -- 18 Ağustos 2013; 13:49:11 >
  • celticpower C kullanıcısına yanıt
    iki sıcaklık türü var üstte olan 39 C sayfanın en altında 34 C . yaz sıcagında normal bence:)
  • mutluerol M kullanıcısına yanıt
    görüşme sesi çok net. müzik seside kişiye göre değişir ama bence güzel. micro sim kart. kestrdkten sonra kalan parçayı atmazsan tekrar yapıştırıp normal olarak kullanablrsn. kamera tuşu yok.

• şarj durumu hakkında. oyun oynamadım. arama, msj, internette gezinme vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axy_ -- 18 Ağustos 2013; 13:57:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celticpower

quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

Sizce benim pil degerlerim nasil ?

Bu deger duşuk. Galiba tel 3g de ve wifi cogunlukla acık. Kullanmadıgınızda wifi bluetooth gps kapalı tutun. Ekran parlaklıgnı otomatik ayarlayın. Onun dışında kullanıma göre pil performansı değişir. Akıllı bekleme acık telefonda ön kamera sürekli çalısıyor o da pil yer.

Teşekkür ederim baktığınız için fakat o şarj süresince ben telefonda Mobil Ağ açmadım acaba Mobil Ağ'a Wi-fi de ekli mi ? Bu arada Akıllı duraklatma yı kullandığımda açmaya başladım Teşekkürler
    Edit:Telefonum S4 yanlış yere açmışım ama cevaplar ın için teşeükkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdaminTeki -- 18 Ağustos 2013; 15:17:07 >

• arkadaşlar bende 2 gün önce aldım oyun yüklemeye çalışıyorum google play store dan bazılarını yüklemiyor sd karta veya usb belleğe kaydedilemedi diyor neden öyle diyor acaba hafıza kartımdada belleğindede çok yer var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merve20 -- 18 Ağustos 2013; 15:58:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axy_

şarj durumu hakkında. oyun oynamadım. arama, msj, internette gezinme vs.

KARDEŞ bu veri çokta önemli değil,önemli olan açık ekran süresi!..ekran kullanımın kaç dakika onu söyler misin?

• Cihazın batarya durumu memnun ediyor mu kullanan üyeler bilgi verebilir mi?

• Neo_1 kullanıcısına yanıt
    msj artıkça açık kalıyo ya da teli kurcalarken. görüntülü görüşmede dahil buna. bu çok kullanmadıgında 3 günü bile çıkarıyo onu göstermek istedim. sürekli elinden düşmednde 2 günü rahat buluyo. oyunda denemedm.
  • Yurtdışında S4 mini çift sim kartlısı da var mış... Tam ihtiyacım olan cihaz. Acaba TR ye de gelecek mi bu model?
  • Bu cihaza yüklenebilecek en iyi sesli navigasyon programı hangisi dir?
  • sony xperia L ile kıyaslanıyor. bana kalırsa pek ilgisi yok. s4 mini farkatıyor gibi. sizce hangisi ve neden veya başka alternatifleri varmı sizce? htc de falan? htc one sv nasıl mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lmlightbox

Bu cihaza yüklenebilecek en iyi sesli navigasyon programı hangisi dir?

navigon yükledim suana kadar sorun cikarmadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

sony xperia L ile kıyaslanıyor. bana kalırsa pek ilgisi yok. s4 mini farkatıyor gibi. sizce hangisi ve neden veya başka alternatifleri varmı sizce? htc de falan? htc one sv nasıl mesela?

Hiç düşünme S4 mini al. Eline alıp kullanmaya başladıktan sonra iyiki aldım diyeceksin. Boyut olarak zaten en ideal telefon bana göre S4 mini. Ne büyük ne küçük ikisinin ortası.

• Arkadaşlar ,

-sony xperia sp
    -htc one sv
    -s4 mini
    -htc one mini
    -nexus 4

hepsının bırbırınden ustun yanları var , kasa kalıtesı bakımından htc one mini ve xperia sp açık ara önde , performansta hemen hemen bırbırlerıne yakınlar ancak s4 mını fark atıyor kanımca ,

fotograf kalıtesı yonunde s4 mini ondeymıs.

Son tahlılde s4 mini cok ama cok hoş bır cıhaz olmuş ,ıyı gunlerde kullanın.

Samsung telefonlar konusunda gerek kullanıcılar gerekse satıcılar hep samsung urunlerın genelı ıcın ,Plastık YAAWW cok dandık derler.bir muddet sonra telefon soyuluyor dokuluyor dıyorlar...

performans ,işlem gucu,arayuz vs. olarak yukarıdakılerı ezdıgı malum s4 mınının ,
    ancak sızlerın yukarıdakı lıste ısıgında "al kardesım " tavsıyesınde bulunup bulunmayacagınızı sormak ısterım??

onerır mısınız? kasa kalıtesı ve kamerası hakkında ne dusunuyorsunuz?? uzun vadelı kullanım ıcın...

tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Arkadaşlar ,

-sony xperia sp
    -htc one sv
    -s4 mini
    -htc one mini
    -nexus 4

hepsının bırbırınden ustun yanları var , kasa kalıtesı bakımından htc one mini ve xperia sp açık ara önde , performansta hemen hemen bırbırlerıne yakınlar ancak s4 mını fark atıyor kanımca ,

fotograf kalıtesı yonunde s4 mini ondeymıs.

Son tahlılde s4 mini cok ama cok hoş bır cıhaz olmuş ,ıyı gunlerde kullanın.

Samsung telefonlar konusunda gerek kullanıcılar gerekse satıcılar hep samsung urunlerın genelı ıcın ,Plastık YAAWW cok dandık derler.bir muddet sonra telefon soyuluyor dokuluyor dıyorlar...

performans ,işlem gucu,arayuz vs. olarak yukarıdakılerı ezdıgı malum s4 mınının ,
    ancak sızlerın yukarıdakı lıste ısıgında "al kardesım " tavsıyesınde bulunup bulunmayacagınızı sormak ısterım??

onerır mısınız? kasa kalıtesı ve kamerası hakkında ne dusunuyorsunuz?? uzun vadelı kullanım ıcın...

tesekkurler.

Kasa kalitesi SP'de cok adi. Arka kapaga bastiriyorsun icine gocuyormus gibi. Kamerasida berbat. Htc One SV kamera islemci felan kalite olarak cok ideal. 5 Mp kamera boyundan buyuk isler yaliyor. Fakat yerinizde olsam s4 mini alirdm. Kamera,performans,boyut herseyiyle cok iyi. İslemci olsun. Kamera iyi olsun. Kalite olsun. Vb. Diyorsanjz one sv tamda sizlik. One Mini performans anlamjnda hicbirsry.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 19 Ağustos 2013; 6:16:06 >

• ben 1 aydır kullanıyorum hiç memnun değlim.oyunlarda takılma oluyor ki bu ram la alakalı değil en basit oyunlarda hill climb de bile takılıyor.yazılımsal bir hata olabilr umarım en yakın zamanda düzeltilr.şarj olayı da beklediğim gibi değil hızlı tükeniyr.örneğin %5 şarj kaldığında telefonu kapatıp bataryayı çıkartıyorum 5 dk bekleyip tekrar takıyorum %20 oluyor.ekran konusunda da etkileyici değil s3 kadar.ama internet konusunda çok hızlı s3 den de hızlı.sonuç oalrak yeni bir yazılımla şarj ve oyun problemi düzeltilmediği sürece bu fiyata değmez.alacak olan arkadaşlar bu konuları araştırıp alırlarsa bana da dua etsnler.ayrıca fotoğraf çekimleri de s3 den kötü kameraları aynı olmasına rağmen.bu telefonu 1200 liraya aldım ama bende hayal kırıklığı yaptı(telefon şuan en güncel yazılımda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan_3838 -- 19 Ağustos 2013; 11:42:21 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.