Şimdi Ara

Lumia 928, Instagram ve TempleRun 2 ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nokia'nın 14 Mayıs tarihinde tanıtması ve operatöre özel olarak pazara sunması beklenen Lumia 928 modeli ile önemli uygulamaların da Windows Phone için sunulacağı iddiaları gündeme gelmeye başladı.

Bunlardan birisi Instagram. Android ve iOS platformundaki en popüler resim efekt ve paylaşım uygulaması olan Instagram'ın Windows Phone'a da gelmesi için kampanyalar başlatılmıştı. Mayıs ayında Windows Phone platformuna gelmesi beklenen Instagram uygulaması, iddialara göre Lumia 928 lansmanında resmi olarak duyurulacak. 

Ayrıca BlackBerry, iOS ve Android platformlarında popüler olan oyunlardan TempleRun 2 ve Jetpack Joyride da model ile birlikte indirmeye sunulacak. 

Popüler uygulamaları platforma taşıma konusunda agresif bir strateji izleyen Microsoft, özellikle Nokia'nın desteği ile bugüne kadar pek çok önemli uygulamarı Windows Phone için yayınlamış durumda. Ancak belirtilen uygulamaların Lumia 928 ile birlikte yayınlanacağına dair kesin bir bilgi yok.

• Nokia madem wp için bu kadar çok uğraşacaktin bari kendi işletim sistemini yapsaydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehacan -- 30 Nisan 2013; 12:56:34 >
  • Resmen 1 senedir bir instagramı getiremediler platforma , neymiş bi de market cok hızlı gelişiyormuş. Oyunlar haricinde markete adam akıllı bırsey geldiği yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhalil

Nokia madem wp için bu kadar çok uğraşacaktin bari kendi işletim sistemini yapsaydın.

2. symbian olayı mı olsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KemalAY

quote:

Nokia madem wp için bu kadar çok uğraşacaktin bari kendi işletim sistemini yapsaydın.

NE alakası var yani Nokia kendisi işletim sistemi yapamaz mı ? Apple yapmadımı ? Tamam Apple zaten bu işin içindeydi ama Nokia da daha tam çökmeden adam akıllı bi işletim sistemi yapsaydı şu an daha iyi durumlarda olacagını düşünüyorum .Tabiki Wp8 de bana göre çok güzel bi işletim sistemi ama Nokia bu kadar uğraşıp geliştirecek Samsung Htc gelip bedavaya konacaklar kendi işletim sistemi olsa söz sahibi kendisi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemalAY

quote:

hayır meego olacaktı

yeni adıyla sailfish os

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 1 Mayıs 2013; 17:28:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.