Şimdi Ara

Microsoft, Apple ve Samsung'a atıfta bulunan yeni Windows Phone reklam filmini yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft, Apple ve Samsung'a atıfta bulunan yeni Windows Phone reklam filmini yayınladı

Pazarlama açısından çok önemli bir yılı geride bırakan Microsoft, 2012 için ayırdığı geniş reklam bütçesiyle Windows 8, Office yazılımları ve Surface tablet bilgisayarları için tüm dünyada yayınlanan tanıtım filmleri hazırlamıştı. Yeni mobil işletim sistemi Windows Phone kanadında bu tür belirgin bir faaliyette bulunmaktan kaçınan teknoloji devinin ilk etkileyici reklamı kısa süre önce Windows Phone'un resmi Youtube kanalında paylaşıldı. Mobil sektörün en büyük iki ismini bir araya getiren videoda, Windows Phone veyahut diğer işletim sistemlerinin sahip oldukları özelliklerden çok Apple ve Samsung'un tutkulu müşterileri arasındaki mücadeleye vurgu yapılarak rekabetteki üçüncü en kuvvetli tercih olan Nokia, Windows Phone'a geçişin daha mantıklı olacağı dile getiriliyor.

Bir düğün merasimi için toplanan Apple iPhone ve Samsung Galaxy hayranlarını konu alan reklam filmi, bu iki mobil cihaz serisinin bünyelerinde barındırdığı özellikler üzerinde her iki tarafın birbirleriyle alay etmesi üzerine patlak veren şamatayla devam ediyor. Apple ve Samsung tutkunları kavga ededururken; mekanda bulunan Windows Phone'lu iki çalışan, yok yere verilen mücadelenin gereksizliğinden yana görüş bildirerek Windows Phone'un daha mantıklı bir tercih olduğunu ileri sürüyor. Engadget okurları tarafından yılın en iyi akıllı telefonu seçilen Nokia Lumia 920'nin de araya sıkıştırıldığı reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz. ABD'de önümüzdeki saatlerde televizyon kanallarındaki yerini alacak filmin Türkiye'de de yayına alınmasını umuyoruz. 

.

• eskiden apple microsofta atıfta bulunan reklamlar yapardi microsofta fark acti sonra samsung appleye yaptı appleyi gecti simdi microsoft apple ve samsunga yapiyo microsoftun bunu yapmasi trajikomik olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PwaGG -- 29 Nisan 2013; 21:42:32 >
  • Diyorlar ki iphone 5, note 2 sahipleri saklanır çünkü onlar etkisiz, hafif telefon kullanıyorlar. Biz Lumia 920 ile saklanmayiz nede olsa düşmanın kafasına atsak yarar geçeriz.

Allah' i var çok amaçlı telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 29 Nisan 2013; 23:55:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Diyorlar ki iphone 5, note 2 sahipleri saklanır çünkü onlar etkisiz, hafif telefon. Biz Lumia 920 ile saklanmayiz nede olsa düşmanın kafasına atsak yarar geçeriz.

Allah' i var çok amaçlı telefon.

:)

• Parasını verdin diye alt tarafı bir alet için bu kadar yaygara koparmak ve buna teşvik etmek yorumsuz.

• harika
  • forumun canlı hali olmuş

• bknz : 3310:tuğla
    lumia:tuğla

yıllardır aynı hizmet,inşaatçıların vazgeçilmezi.

• Cem Yılmaz'ın eski gösterilerinden birinde bi muhabbet vardı: "Bizim televizyon renkli! Bizimkisi daha renkli, al alnına(!) koyayım!"

• ba ba ba ba baaaa wp ye bak sen adam olmuş da ios abisiyle android ablasına sataşmaya da kalkarmış
  • güzel reklam olmuş. çok sevmesemde açık açık giydirmiş
  • Nokia keşke android kullansa, o zaman satışları daha artardı en azından ben win8 kullandığı için ilgimi çekmiyor.

• Reklam efsane olmu.

• reklam hosuma gitti.ama bence nokia firmasi adina guzel bi durum degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia başka cihazdı ya. Eline alanın ve bir süre kullananın bırakacağını sanmıyorum. Eğer oyun oynamıyorsanız bence harika bir telefon. Kamerasından tutun navigasyonuna, office uygulamalarına, sosyal medya ile bütünleşmesine kadar saymakla bitmeyen bir çok özelliği var. Bir de Android gibi kasıntı bir sistemden geçiyorsanız müthiş geliyor. 2-3 ay kullandım, oyuncu bir insanım Nexus 7'ye geçtim.
  • forumdaki yorumları okuyunca bazen diyorum bunları yüz yüze söyleseler ne olur diye... kafamda canlananlarda aynı videodaki gibi
  • Bu reklama bakarsak bir taraf iphonecu bir taraf samsungcu eeee geriye iki kişi kaldı onlarda windows phonecu demek ki windows phone kullanan çok az insan var anlamını mı? geliyor yani:)
    Söylemeden yapamayacağım en sonda gömleğini yırtan adamın apple dövmesini göstermesi çok komik olmuş.
    eeeee hep Samsung mu? taş atacak biraz da Windows Phone ve Nokia taş atsın bakalım:)

• çok komik olmuş gerçekten nokia da biliyor işini :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

bknz : 3310:tuğla lumia:tuğlayıllardır aynı hizmet,inşaatçıların vazgeçilmezi.

3310 kullanırken inşaatçımıydın? Ama sen android doğmuşsun yapacak bişey yok

• reklam gerçektende fanatiklerin durumunu gözler önüne sermiş :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.