internet explorer açılış sayfası kilitlendi
35 Cevap153096 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3265 Mesaj
6 Haziran 2006; 10:59:45 

i.e nin açılış sayfası naony.com/ana sayfası şeklinde kaydoldu ve kilitlendi geçerli olanı kullan,boş kullan vs sekmeleri işlevsiz durumda! ne yapılmalı?

2134 Mesaj
6 Haziran 2006; 14:46:11 

selam....başlat- çalıştıra regedit yaz enterle

hkey_current user>software>microsoft>interntexplorer>main sağ tarafta start page ve search page karşılığı o site ise çift tıklayıp silin ve istediğiniz adresi yaz...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Haziran 2006; 16:34:36 

virüs bulaştığı içindir format at abi en ii yönttem bu çünkü?? ben öyle yapıuorum

2134 Mesaj
6 Haziran 2006; 17:17:08 

arkadaşlar format en son çözüm olmalı.. önce araştıralım sorun ne...çözüm ne olabilir soralım araştıralım ki tecrübemiz artsın...
tak xp cd'sini at formatı bunu herkes yapar değil mi arkadaşlar.....

2 Mesaj
15 Temmuz 2007; 17:22:24 

Başlat > Çalıştır > Regedit
HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz...

Respect RuHSuZ

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2007; 18:39:21 

quote:

Orjinalden alıntı: TurkintikaM

HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel
Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin Veya ordaki Değer 1 ise 0 Olarak Değiştirin Sorun Çözülecektir daha sonra IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındaki kilidin kalktığını göreceksiniz...

Respect RuHSuZ

cok sagol bu bilgi icin.

1442 Mesaj
15 Temmuz 2007; 23:06:27 

Banada aynısı olmuştu ad-aware ile tarattım bikaç tane tehdit buldu hepsini sildim İE'yi yeniden açtığımda istediğim sayfayı açılış sayfası yapabildim

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2007; 23:59:23 

quote:

Orjinalden alıntı: doktor x

cok sagol bu bilgi icin.

böyle bir anahtar yok policies>microsoft tan sonra internet explorer gelmiyoki.yanlış bu?

2 Mesaj
16 Temmuz 2007; 12:15:01 

Yanlıs Değil İyi Bak İncele

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkintikaM -- 16 Temmuz 2007; 12:17:30 >

Uzaklaştırılmış
16 Temmuz 2007; 15:03:37 

inceledim yok xp+sp2+ie7 var
0

3829 Mesaj
16 Temmuz 2007; 15:59:51 

Arkadaşım verdiğim linkteki 2.5 MB lık programı kur. Bu program explorerine yapışan şeylerin hepsini gösterir. İstediğini silersin.
Birde bir şey ana sayfayı değiştirmek isterse uyarır.

http://www.browser-hijack.com/download/bhr.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 19 Temmuz 2007; 12:31:03 >

Sonsuzluğa zar atılırmı, ben atmam...
http://www.youtube.com/watch?v=4TshFWSsrn8
http://www.youtube.com/watch?v=lFF2bkiHNVQ

4162 Mesaj
16 Temmuz 2007; 16:01:32 

Bulamadığınız kaydı "ctrl+f" ile arayın

"İnsan, insanın cehennemidir.."

1112 Mesaj
18 Temmuz 2007; 16:05:00 

nourl.exe diye bişey var.
google da aratırsan bulursun . bi kere kulanıyorsun , girş sayfasını ayarlıyor ve kapatıyorsun.
küçük bişey , tavsiye ederim. kurulum gerektirmiyor.

1 Mesaj
27 Ağustos 2008; 19:28:13 

Arkadaşlar Kendim Yaptığım Bir Program Var Link Aşağıda İndirin Buyrun ;

Buradan İndir

Tek Yapmanız Gereken Program Setup'unu Kurup Gelen Soruya Evet Demeniz Yeterli

Setup Boyutu : 13 Mb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraqp -- 27 Ağustos 2008; 19:27:57 >

11 Mesaj
20 Ocak 2009; 22:49:54 

TurkintikaM verdiğin bilgiler için çok teşekkürler çok işime yaradı kafayı yemek üzereydim

vlk76

2431 Mesaj
20 Ocak 2009; 23:45:03 

quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

Arkadaşım verdiğim linkteki 2.5 MB lık programı kur. Bu program explorerine yapışan şeylerin hepsini gösterir. İstediğini silersin.

+9 bu işlemi yapman gerekli yoksa hijackler silinmez sadece systemi acmıs olursun.

Her canlı bir gün cansız olacaktır... Bu yüzden Bugünün Tadını Çıkar ;))Unutmayın LimitSizsinizZ...FREEDOM!
[S & ID: 2005.07-71379]
HomeHaber & HepSigorta

43 Mesaj
11 Mart 2009; 13:29:56 

böyle bir anahtar yok policies>microsoft tan sonra internet explorer gelmiyoki.yanlış bu?

Vistada boyle cıkmaz tabii XP için bu

HERKESE MERHABA

1880 Mesaj
2 Nisan 2009; 17:51:38 

quote:

Orjinalden alıntı: TurkintikaM

Respect RuHSuZ

Allah tuttuğunu altın etsin, allah ne muradın varsa versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 2 Nisan 2009; 17:52:17 >

CPU= INTEL 166 MMX 'den P4 modellerine kadar >> AMD Athlon serileri >> INTEL C2D serileri >> AMD Phenom/Athlon/Sempron II serileri >> INTEL i serileri >> AMD Phenom II X4 3.2 GHz
AGP= S3 2MB >> Savage S4 16MB >> Nvidia Fx5 serileri >> ATI X850XT >> X1800XT >> Nvidia 8 serileri >> ATI HD4870 >> Nvidia GTX260 >> ATI HD5 serileri >> ATI HD6870 >> HD6950 >> HD7750 ile yola devam...

1 Mesaj
4 Eylül 2009; 21:53:11 

alehandro verdiğin bilgi için çok tşekkür ederim aynen çözüm oldu saol

10 Mesaj
17 Haziran 2010; 23:09:05 

http://www.berat.tk/uyg...larim/giris_sayfasi.rar i indirip calıstırmanız yeterli olacaktır.

8 Mesaj
26 Haziran 2010; 22:42:28 

Bende bunu arıyordum.

AsyaBal Arıcılık
Otel Sorumlusu

1 Mesaj
28 Haziran 2010; 21:19:20 

ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN HJACK PROGRAMI İŞİMİ GORDU DİĞERLERİ REGEDİT LER MSCONFİG LER YARAMADI

396 Mesaj
4 Ekim 2010; 12:14:14 

teşekkürler hack programı işimi gördü

PS4 PSN :HuseyinKaradag

7 Mesaj
20 Şubat 2011; 12:35:31 

quote:

Orijinalden alıntı: tcebeci

saolasın arkadasım işime yaradı arkadaşlar onerıyorum bunu deneyın kesın kılıdı kaldırıcaktır.

550 Mesaj
20 Şubat 2011; 14:07:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurti

ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN HJACK PROGRAMI İŞİMİ GORDU DİĞERLERİ REGEDİT LER MSCONFİG LER YARAMADI

exelerin yapptığı şey de aynı, o yaramadı bu yaramadı demek imkansız.

58 Mesaj
4 Mayıs 2011; 13:46:41 

regedit yoluyla gidilen control panelinin düzeltilmesine rağmen yine eski haline dönüyorsa,
çözüm Ad-avare de , test edildi, onay verildi.

Lord Focus GHİA HB / Zamzung Q530 i5 480m / Casıo Z90 HD şipşak / Tlfunken GPS 250 yolbul / Sony Ericsson Experia Mini dev

" Beyhude gamlanma divane gönül / Cümle alemin rızkını veren vardır
Yaptığın hatayı görmüyor sanma / Kalpte gizli en derin sırları bilen vardır. " ( Fuzuli )

2549 Mesaj
25 Aralık 2011; 14:24:20 

quote:

Orijinalden alıntı: tcebeci

bu işleri hep klasik uzun yöntemle hallederdim.
programı ilk defa duyunca indirip denedim
hakkaten güzel program
hemen arşivime ve mailime aldım.

TT topluluğuna (T.T.-Avea-TTnet-Tivibu-...) kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa cinsiyetini de değiştiriyorlar, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şudur budur.. bu kişi falan departmanda görevlidir.. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
Bilgisayar Mühendisi[2004-2014] * DonanimHaber Forum'da 11. Yıl - [2003-2014]* Dos'ta Dir-Cd dir ... komutlarıyla işlem yapmaya başlayalı 23. Yıl :))) [1991-2014]
* HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Nokia 5800xm + S.Galaxy S3 + 15 yıllık Turkcell Hazırkart kullanıcısı.

710 Mesaj
26 Aralık 2011; 18:31:49 

quote:

Orijinalden alıntı: soner_521

virüs bulaştığı içindir format at abi en ii yönttem bu çünkü?? ben öyle yapıuorum

Çok yanlış bir düşünce kesinlikle katılmıyorum format pcyi bitirir saçma sapan hatalara yol açar buyrun çok formattan karşılaşılan 2 tane örnek

quote:

Orijinalden alıntı: halil_blut

Merhaba,
Önceden sisteme format attığımda "SafeNet Inc. - Other hardware - SafeNet Inc. USB Key" driveri sistem otomatik yüklüyordu.3-4 kez format attım fakat yinede yüklemedi.Sonunda kadar tüm güncellemeleri yaptım yine bu güncelleme gelmedi.Şuan Microsoft'un sitesinden bu driver için offline olarak verdiği dosyayı indirdim.Fakat rar dan çıkan dosyalarda kurulum dosyası içermiyor.Sadece cmd de açılan bir pencere var oda 1sn açılıp kapanıyor acaba bu driveri nasıl yükleyebilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim acil olarak lazım.

Güncelleme linki : http://catalog.update.m...-44d2-bd57-ca0893959acd

içerdiği dosyaların görünümü
0

Phenom ii x4 980 3.7 Ghz Hediye :D // Msi Cyclone 6850 // 1 Tb Seagate //M5A97 Evo // 8Gb 4x2 1600 Mhz CL9 Ram Dual Kit // Soğutucudur şudur budur :D

28 Mesaj
10 Şubat 2013; 13:32:04 

Windows 7 ve 8 Kullanıcıları tıklayın sizin kurtarma sayfanız bu linkte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetAlim -- 29 Mart 2013; 9:08:25 >

70 Mesaj
25 Şubat 2013; 2:33:37 

Arkadaşalr benımde ie ve mozillanın giriş sayfası http://www.netmahal.com...RS-22Y5B1&tm=1361733608 böle bir adres oldu ve hiç bir şekilde değişmiyor :s araçlardan bakıyorm giriş sayfası google su regedit den falan yaptım home page search page gene google ama herseferınde ilk actıgımda bu site cıkıyor baska ne yapabılırım :s

8 Mesaj
26 Şubat 2013; 2:00:18 

Combofix indir ve çalıştır. http://goo.gl/pLt2C

http://esemee.googlepages.com/home

22 Mesaj
12 Mart 2013; 1:30:50 

adamın ALLAH senden razı olsun .. lanet reklamlardan kurtuldum sayende :D

21 Mesaj
21 Nisan 2013; 19:22:49 

saol kardeşim çok işime yaradı helal:

Bu mesajda bahsedilenler: @TurkintikaM

17 Mesaj
25 Ağustos 2013; 22:56:32 

HKEY_CURRENT_USER>Software>Microsoft>Internet Explorer>Main>Default_Page_URL
buradaki satırı silip, istediğiniz bir satırı yazın yeter.
W7 içindir.

*.*.**.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*

!?

17 Mesaj
25 Ağustos 2013; 23:19:11 

quote:

Orijinalden alıntı: baris17

HKEY_CURRENT_USER>Software>Microsoft>Internet Explorer>Main>Default_Page_URL
buradaki satırı silip, istediğiniz bir satırı yazın yeter.
W7 içindir.

Olmadıysa
HKEY_LOCAL_MAHCINE>Software>Clients>StartMenuInternet>google chrome(ve/veya explorer.exe)>shell>open>command buradaki satırda farklı bir web adresi varsa silip istediğiniz yazın.
0

!?

17 Mesaj
25 Ağustos 2013; 23:27:54 

quote:

Orijinalden alıntı: baris17

Olmadıysa
HKEY_LOCAL_MAHCINE>Software>Clients>StartMenuInternet>google chrome(ve/veya explorer.exe)>shell>open>command buradaki satırda farklı bir web adresi varsa silip istediğiniz yazın.
0

Tüm bunlarla da halen silemediysek Ctrl+F ile Regedit dosyamız içinde web sayfamızda açılan kelimeyi arayalım. Bendeki www.qvo6.com du. Ben qvo6 kelimesi eçen tüm verileri temizledim. Sorun ortadan kalkacaktır.

!?
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Windows İşletim Sistemleri » Windows Xp » internet explorer açılış sayfası kilitlendi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406