Şimdi Ara

LG Optimus GK, Güney Kore'de resmi olarak tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG Optimus GK, Güney Kore'de resmi olarak tanıtıldı

Geçen yılın amiral gemi modeli Optimus G ile beklenen satış rakamlarına ulaşamayan LG, bu yılnı başlarında devam modeli sayılabilecek Optimus G Pro'yu resmi olarak lanse etmişti. Lansmanda 5.5 inçlik Full HD çözünürlükte True HD IPS+ ekran barındıran modelin daha sonra farklı boyutlara sahip versiyonları olduğu anlaşıldı.

LG, Japonya için hazırladığı Optimus G Pro versiyonunda farklı olarak 5 inçlik Full HD ekrana yer vermişti. Diğer özelliklerinde herhangi bir farklılık olmayan modelin dün yeni bir versiyonu daha tanıtıldı.

Firma bu kez kendi ülkesi Güney Kore için 5 inçlik Full HD ekrana sahip Optimus GK modelini tanıttı. LG yaklaşık iki ay önce 5.5 inç ekranlı Optimus G Pro modelini pazara sunmuş ve başarılı satışlar yapmıştı. Optimus GK ise ülkenin KT adlı operatörü ile birlikte satışa sunulacak. Böylece LG bir ülkede aynı modelin iki farklı boyuta sahip versiyonunu piyasaya sürmüş olacak. Kararın Japonya'da 5 inçlik versiyonun ilgi görmesinden sonra verildiği sanılıyor.

1.7GHz saat hızında çalışan Snapdragon 600 işlemci, 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, microSD desteği, 13MP çözünürlükte kamera şeklindeki özelliklerinde ise diğer versiyonlarla bir farklılık bulunmuyor. Sadece batarya kapasitesi 3140mAh gücünden 3100mAh gücüne indirgenmiş. 

LG'nin yıl sonuna doğru pazara sunması beklenen yeni amiral gemi modeli Optimus G2 ile bu farklı üretimlerin ortadan kaldırılacağı düşünülüyor.

• Resim telefon kafam kadar diye bağırıyor :)

• Bu boyut işinin sonu nereye varacak,merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer olmamış, yakıştıramadım lg ye. Nerde lg nin meşhur lansman kızları?
  • G pro bir daha ki sene bu cihaz da 2015 de turkiyeye gelir.
  • Optimus GüneyKore
  • Akıllı telefonlar büyüdükçe almaktan soğuyorum. neden bu kadar büyük yaparlar.
  • ben esas newyork ta tanıtacakları modeli merak ediyorum LG her alanda çok agresif bir şekilde geliyor bakalım ne olacak bu olayın sonu :)
  • Olmamış git yeniden yap...
  • lg yakında fb , gs ,bjk de yapar

• yakında inc " devri bitecek metre devri başlayacak , LG M25 tam 10 metre taşıma çantası hediye
  • kaç gündür üye olduğum halde hesabıma giremiyorum ve düzelmedi hala şimdide dh foruma giremiyorum bir an önce düzeltilmesi bu haberden daha önemli bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.