Şimdi Ara

TABLETİM 'ANDROİD'YAZISINDA TAKILI KALIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
30.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleykum arkadaşlar benim tabletim yukarda belirttiğim sebebten açılmıyor özellikleri:

MODEL:VMAX C 702 WHİTE EDİTOR

Arkadaşlar "Pusula Yayıncılık" Productor pazarlamadan aldıgım bu urun actıgımda android yazısında kalıyor.Ayrıca bir ses cıkıyor fakat acılmıyor yanı bırseylerın engelledıgını dusunuyorum.

ARKADAŞLAR ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM'Kİ ANDOİDİ ALLAH RIZASI İÇİN BİR SAKAT ÇOCUĞA HEDİYE EDECEKTİM.ÇOCUGUN TEK HAYALI BUYDU. BANA YARDIM EDENLER COK SEVAB ALIR SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN...

NOT:YAYINCILIĞI ARADIGIMIZ HALDE CEVAP VERMIYOR !! BU YAYINCILIKTAN BİRŞEYLER ALMAYINIZ ÖNEMLE VURGULUYORUM.! YARDIM EDENLERDEN ALLAH BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN

• Sorunu tam olarak zamanini da soyleyerek belirteydin iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kullandığım tablete de olmuştu

Micro SD kartı çıkarıp öyle açmayı dene bende işe yaramıştı.
  • hayır ya sıze dıyorum ya CD kart mart yok Vmaxx markası, fakat resette atmıo !!!
  • Google'a yaz çıkıyor. Bende de olmuştu.
  • googleye ytazdım bulamadım o nedenle burdayı !!

• bunları okudum
  • yazılım güncelleyebilirsen veya fabrika ayarlarına dönebilirsen sorunun gideceğinden eminim tabi hala sorunu çözememişsen. Bi kaç resim gönderirsen tuşlarla fabrika ayarlarına dönmene yardımcı olabilirim.
  • Tabletin birkaç resmini özellikle tuşların olduğu bölgeleri atarsanız cwm ye girmeyi bulabilir ve oradan verileri silerek açılmasını sağlayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Tabletin birkaç resmini özellikle tuşların olduğu bölgeleri atarsanız cwm ye girmeyi bulabilir ve oradan verileri silerek açılmasını sağlayabiliriz.

Hocam geri verdim gerek kalmadı.Teşekkürler
  • Vmaxx c-702/16gb White Edition Tabletlerinize Yazılım Atılır. 50 TL
    iletişim için 0546 220 82 41
    Android Sürüm : 4.1.1
    Gsensor, dokunmatik, wifi, kamera tümü sorunsuz ve düzgün çalışmaktadır.

Not: Yazılım kendi imalatımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatmeto2 -- 11 Haziran 2013; 15:13:01 >

• yakın bir dostum da vmaxx white edition c-702 modelinden aldı. bikaç gün geçmeden açılma sorunu vermeye başladı. açılırken android yazısında takılıp kalıyor. uygun rom bulan varsa paylaşsın lütfen...
  • Konu güncel.

Artes i697 romu ile cihaz açılıyor ancak dokunmatik ters çalışıyor ve gsensor çalışmıyor.
    Birçok rom denemesi yaptım ancak sonuç alamadım. Serviside yardımcı olmuyor.
    Deneyip uygun rom bulan var ise lütfen yardımcı olsun.
  • Vmaxx c-702/16gb White Edition sorunu çözülmüştür. rom yükleme ve ters dokunmatiğin düzeltilmesi.

http://forum.andronova.net/showthread.php?56919-Vmaxx-c-702-16gb-white-edition
  • hayır duzeltılmedi, ayrıca yapımcı fırmaya gerı verdık.Almadılar kanalı aradık kanala reklam verılmeye basladı program kapatıldı.Sonuc olarak param bosuna gıttı DOLANDIRILDIM

NOT:DOLANDIRICILARA GELMEYIN
  • Kardes Sen onu bana gönder ben sana yapayım Detaylı bilgi için

http://www.fatmeto.com adresimi ziyaret edebilirsin.
  • arkadaşlar bende de aynı sorun var. benim cihaz Holl Pad Android 4.0 Rockchip Tablet.
    cihaz açma tuşuna basınca android yazısında takılı kalıyor. cihazın arkasında reset tuşu var iğneyle basıyorum cihaz kapanıyor tekrar açtığımda yine android yazısında takılı kalıyor ne yapmalıyım? bu arada ses açma kapama tuşu yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bi kere başıma geldi sonunda açtım sonra format attım ve benim tabletimde şöle bişey var sorun oluşur şarzı bitene kadar beklerim bitince şarza dakarım açarım sorun düzelmiş olur.
    ALLAHIN İZNİYLE DÜZELİR

amin

:'( :'( :'( :'( :'(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mta12tlh -- 18 Nisan 2015; 20:43:30 >
  • NoVıpOk? kullanıcısına yanıt
    Nasil yaptin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.