Şimdi Ara

Türkiye Süper Liginin FIFA 14'te Olacak mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
3
Favori
9.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        FIFA 14'te Türkiye Süper Lig'inin olup olmayacağı görünüşe göre ülkemizin sınırlarını geçip tüm futbolseverleri ilgilendiren bir husus hâline gelmiş, zira yabancı bir oyun sitesi olan FFInsider bu konuyu derinlemesine araştırıp, bu konuya açıklık getirmiş

Türkiye kulüpler birliğinin pazarlama departmanından bugün gelen cevap şu yönde olmuş;

"EA Games ile anlaşma imzalama aşamasındayız. Birkaç gün içinde anlaşma tamamlanacak. Ligimiz kesinlikle oyuna eklenecek!"

EA'den bu konuyla ilgili net bir açıklama olmamasına rağmen Türkiye kulüpler birliğinin bu yönde tavrı net, FIFA 14'te Türkiye Ligi olacağı böylelikle kesinleşmiş diyebiliriz!

• Oww yea !! Şaşırdım dogrusu
  • Harika bir haber!!!
  • Hadi bakalım umarım olur, yabancı takımlarla oynamaktan bıktım ya eskiden online da Bjkden başkasını almazdım
  • nihayet ekklenecek şu lig oyuna
  • OOWWWWWWW YEAHHH

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOBAAAAA OTURMAYAMI GELDİK BURAYA
  • Aldığım en harika haberlerden biri :)
  • Vallaha mı?
  • Şimdi orijinal almak kafi oldu
  • Bana da e-mail geldi fakat ne kadar doğrudur bilemem,bence henüz sevinmek için erken.
  • Hobaa
  • NE OLURSA OLSUN !!
    YILDIRIM DEMİROREN YETERR !!

• Allah'ın arap ligi kore ligi falan vardı ya. Bazılarının ikinci ligi bile vardı rağbet görmeyen ülkelerin. Özellikle bu sene avrupa başarılarından sonra kesinlikle süper lig eklenmeli oyuna tekrar. Ama keşke pes'te de olsa süper lig ama neyse o başka mevzu.

• pesçiydim uzun zamandır. fifaya geçtim bu sezon 12 oynuyorum kaç aydır. eğer türkiye ligi olursa fifa14te kesin alırım
  • Suratım asık girdim, dans ederek çıkıyorum.
  • Sonunda be inşallah terslik çıkmaz
  • orjinal alıyoruz
  • Şükürler olsun.

• Darısı Pes'in başına.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.