Şimdi Ara

DenizBank' tan PaybyMe Kart! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.225
Cevap
32
Favori
84.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hopelesscase

Windows Phone Markete gelse iyi olacak.Bir de hepsiburada gibi internet alışverişin de kullanabilsek tadından yenmez :D

Paypal gelse asıl
  • benim kart alıcıya teslim edildi yazıyor 16 sında.. ama gelen giden yok kimbilir kime verdi kurye..
  • Humblebundle' la da anlaşma sağlamışlar, duyurulur.
  • Şu paypal desteğini getirsinler, o gün bırakacağım ininal'ı. Bu iş yavaş yavaş site eklemekle olmayacak. Yapsınlar anlaşmayı paypal ile, binlerce aktif kullanıcı kazanırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 günde geldi çok sabit ve küçük bir karton kağıtta geldi.Enpara gibi şaşalı bir tanıtım ve bilgilendirmede yok ama hizmet olarak nasıl bakalım yorumlarımı yazacağım.
  • 6 gün oldu ne gelen var ne giden..
    Siteden tel no ile bağlanmaya çalışınca "İşlemi Gerçekleştirebilmek için Önceden Parola Atamalısınız!" diyor.Nerden atayacaz bu parolayı?

edit:kartım nerede den bakacakmışız ben de üstteki bağlandan girmeye çalışıyorum :)

21/08/2013 saat 10 da gönderi kabul edilidğini yazıyor.Ayrıca ilk defa görüdğüm bir isim soyisim var.Ne demek oluyor bu şimdi?kargoya mı verildi?
    @Hümiyettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0mpeng -- 22 Ağustos 2013; 8:45:23 >
  • Benimde gönderi şubeye sevk edildi yazıyor kargoya verildi mi? Ne zamana gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

Şu paypal desteğini getirsinler, o gün bırakacağım ininal'ı. Bu iş yavaş yavaş site eklemekle olmayacak. Yapsınlar anlaşmayı paypal ile, binlerce aktif kullanıcı kazanırlar.

Paypal ile anlaşmayacaklarını duyurmuşlardı. Anlaşmasınlar da zaten. Paypal için kredi kartımızı kullanıyorum ben daha mantıklı geliyor, geriye kalan herşey için pbm yeterince iş görüyor zaten. Asıl bomba anlaşma yaptıkları firmalarla kampanya anlaşmaları sağlarlarsa olur. Düşünsene Pbm kartıyla Steam' den alışveriş yapan herkese anında yüzde 5 indirim. :P İşte o zaman sektörde çığır açar.
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    Ben konuyu açtım ama sorumlu kişi değilim. Yetkili kişilerle görüşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skelatu

quote:

Şu paypal desteğini getirsinler, o gün bırakacağım ininal'ı. Bu iş yavaş yavaş site eklemekle olmayacak. Yapsınlar anlaşmayı paypal ile, binlerce aktif kullanıcı kazanırlar.

Paypal ile anlaşmayacaklarını duyurmuşlardı. Anlaşmasınlar da zaten. Paypal için kredi kartımızı kullanıyorum ben daha mantıklı geliyor, geriye kalan herşey için pbm yeterince iş görüyor zaten. Asıl bomba anlaşma yaptıkları firmalarla kampanya anlaşmaları sağlarlarsa olur. Düşünsene Pbm kartıyla Steam' den alışveriş yapan herkese anında yüzde 5 indirim. :P İşte o zaman sektörde çığır açar.

Kredi kartı olan var olmayan var bence paypal ile anlaşma yapsınlar Fakat kampanya konusunda haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: c0mpeng

6 gün oldu ne gelen var ne giden..
    Siteden tel no ile bağlanmaya çalışınca "İşlemi Gerçekleştirebilmek için Önceden Parola Atamalısınız!" diyor.Nerden atayacaz bu parolayı?

edit:kartım nerede den bakacakmışız ben de üstteki bağlandan girmeye çalışıyorum :)

21/08/2013 saat 10 da gönderi kabul edilidğini yazıyor.Ayrıca ilk defa görüdğüm bir isim soyisim var.Ne demek oluyor bu şimdi?kargoya mı verildi?
    @Hümiyettin

gönderi kabul edildi diyosa bikaç güne şubeye sevkedildi diyecek sonrada 1 hafta içinde gelicek. yani 7-8 gün daha beklicen. o isme takılma yener cıldıroğlu falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsHighAsHonor

quote:

Orijinalden alıntı: Skelatu

quote:

Kredi kartı olan var olmayan var bence paypal ile anlaşma yapsınlar Fakat kampanya konusunda haklısın

+sonsuz

• 8 gün önce başvurdum.

İlk başvurduğumdan 2 gün sonra kartım nerede diye arattırdığımda GSM Bulunamadı hatasını aldım ve tekrar aynı adres ile başvurdum. Aradan 6-7 gün geçti bugün kartım nerede kısmından giriş yaptım tamam hata vermedi ama kayıt bulunamadı diyor. Anlamadım böyle iş olcaksa olmasın.
  • Arkadaşlar önceki sayfada yazdığım gibi şikayetlerinizi paybyme'nin facebook sayfasına söyleyin . 1 haftadan geçmiş ve gelmemişse mesaj yollayın oradan cevap veriyorlar
  • GÖNDERİ ŞUBEYE SEVK EDİLDİ diyor kartım nerde deyince. acaba kaç güne gelir?
  • quote:

Windows Phone Markete gelse iyi olacak.Bir de hepsiburada gibi internet alışverişin de kullanabilsek tadından yenmez :D

ben WP8marketten alışveriş yapabiliyorum
     DenizBank' tan PaybyMe Kart!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 23 Ağustos 2013; 12:34:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

quote:

Hadi ya bilmiyordum bunu sitesinde yazmıyor da :) Özel bir şey yapmak gerekmiyor dimi? Bilgilendirme için sağ ol bu arada :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

quote:

Hadi ya bilmiyordum bunu sitesinde yazmıyor da :) Özel bir şey yapmak gerekmiyor dimi? Bilgilendirme için sağ ol bu arada :)

normal deneyin olmazsa windowsphone.com a girin olardan hesaplarım veya ayarlarım yazan yere tıklayıp ödeme seçeneklerine visa işaretleyip kart bilgilerini girin sonra alışveriş yapabilirsiniz. ben de sizin kullanılmıyor yazısını görünce deneyeyim diye asphalt 7 yi aldım. param gitti :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 23 Ağustos 2013; 13:00:04 >

• Az önce elime ulaştı banka kartından biraz yükleme yaptım.Bunun içine online olarak karttan para yükleyince hemen yansımıyor mu? Bakiye hala 0 görünüyor. Acele işlerde kullanamayız o zaman bunu. Önceden fazla miktarda yüklemek de pek mantıklı değil çünkü nakit çekimi yok. Bir de hiçbir normal alışveriş sitesinde geçmiyor mu bu steam origin vs. dışında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

Az önce elime ulaştı banka kartından biraz yükleme yaptım.Bunun içine online olarak karttan para yükleyince hemen yansımıyor mu? Bakiye hala 0 görünüyor. Acele işlerde kullanamayız o zaman bunu. Önceden fazla miktarda yüklemek de pek mantıklı değil çünkü nakit çekimi yok. Bir de hiçbir normal alışveriş sitesinde geçmiyor mu bu steam origin vs. dışında?

https://card.payby.me/wheretopurchase

Şuraya bakmak zor mu geliyor

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.