- x
DenizBank' tan PaybyMe Kart!
791 Cevap42893 Görüntüleme39 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

62 Mesaj
4 Mayıs 2013; 22:36:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

migrosta denedim posta hata verdi, içindeki bakiyeyi kullandırtmadı.

ilk alışveriş online olarak (internet sitesi üzerinden) yapılmalı diye biliyorum.

5491 Mesaj
5 Mayıs 2013; 3:23:31 

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

migrosta denedim posta hata verdi, içindeki bakiyeyi kullandırtmadı.

Yeni aldığım PaybyMe Kartımla neden alışveriş yapamıyorum?

PaybyMe Kartınızı aldıktan sonra ilk harcamayı mutlaka PaybyMe anlaşmalı online bir siteden yapmalısınız. Sonrasında fiziksel olarak tüm Visa logolu işyerlerinden, sanal olaraksa anlaşmalı olduğumuz tüm sitelerden alışveriş yapabilirsiniz.

James Hetfield Hayranları

62 Mesaj
7 Mayıs 2013; 20:54:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Yeni aldığım PaybyMe Kartımla neden alışveriş yapamıyorum?

PaybyMe Kartınızı aldıktan sonra ilk harcamayı mutlaka PaybyMe anlaşmalı online bir siteden yapmalısınız. Sonrasında fiziksel olarak tüm Visa logolu işyerlerinden, sanal olaraksa anlaşmalı olduğumuz tüm sitelerden alışveriş yapabilirsiniz.

ilk alışverişimi facebook üzerinden yapmak istiyorum sürekli hata veriyor...

5491 Mesaj
7 Mayıs 2013; 21:14:22 

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

ilk alışverişimi facebook üzerinden yapmak istiyorum sürekli hata veriyor...

Ne hatası ?

62 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:51:26 

quote:

Ne hatası ?

Kartına provizyon verilmedi. Lütfen girdiğin tüm kart bilgilerinin doğru olduğunu onayla ve tekrar dene.
Sorun yaşamaya devam edersen, lütfen kartına neden provizyon verilmediğini öğrenmek için bankanla iletişime geç.

3405 Mesaj
8 Mayıs 2013; 23:56:13 

PaybyMe kart sahibi arkadaşlar, Kartınız ile sitemizden oyun alışverişi yapabilirsiniz. Paybyme kart ile ödeme ve paybyme mobil ödeme sitemizde geçerlidir.
Sitemize profilimden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucLear -- 8 Mayıs 2013; 23:56:45 >

Ucuz & Garantili Orjinal Oyun CD-KEY, XBOX Live Gold & Points ve Playstation Network Kart Satışı
..::Türkiye Orjinal XBOX Kullanıcıları Kulübü::.. - XBOX[ONE] Live: nucLearTR - PSN[PS4]: nucLearTR
Renault Captur 1.2 EDC TCe iCon | Hyundai i30 1.6 CRDi Elite

1 Mesaj
12 Mayıs 2013; 15:50:28 

Karta internetten başvurabiliyor muyuz? Öyle oluyorsa boşuna gitmeyeyim. Ve olabiliyorsa ücreti ne kadar? Kargo ücretinide sayarsak kaç TL tutar?

47 Mesaj
12 Mayıs 2013; 16:35:53 

18 yaşını henüz doldurmadım bunun gibi kartlarda yaş sınırı var mı? Yaş sınırı aramayanlar hangileri?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

5491 Mesaj
12 Mayıs 2013; 17:07:19 

quote:

Orijinalden alıntı: furg

18 yaşını henüz doldurmadım bunun gibi kartlarda yaş sınırı var mı? Yaş sınırı aramayanlar hangileri?

96' lıyım ve kartı aldım.

1079 Mesaj
12 Mayıs 2013; 19:01:10 

http://payby.me/prepaid/ buradan başvurun her şey bedava.

Bu mesajda bahsedilenler: @byfaruk35

1 Mesaj
15 Mayıs 2013; 14:51:08 

Dostum Ininal demeyi unutmuşum :D Sanırım bayiden alınıyor.

Bu mesajda bahsedilenler: @apespecter

2526 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
wesker7
22 Mayıs 2013; 19:07:10 

bu kart ps3 için psnde geçiyormu deneyen var mı

İyi olmak kolaydır.Zor olan adil olmaktır

Cennet ucuz değil, cehennem dahi lüzumsuz değil

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2429 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:43:18 

Bu konu neden sıcak fırsatlarda?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

239 Mesaj
23 Mayıs 2013; 16:18:27 

hediye 10 tl kampanyası bitti mi acaba bugün kart elime ulaştı ama bakiye 0 gözüküyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5491 Mesaj
23 Mayıs 2013; 16:24:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Alter Mann

hediye 10 tl kampanyası bitti mi acaba bugün kart elime ulaştı ama bakiye 0 gözüküyor

İlk 2 bin kişiye veriliyordu.

239 Mesaj
23 Mayıs 2013; 16:26:57 

quote:

anladım teşekkür ederim bu arada facebook sayfasına daha önce mesaj atmıştım ama siz daha çabuk cevapladınız

1743 Mesaj
26 Mayıs 2013; 19:54:22 

Ortalama kaç günde gelir İstanbulda oturuyorum

War,war never changes...

2277 Mesaj
2 Haziran 2013; 9:43:50 

beyler sipariş telefon numarası falan verdik yazık olmasın yani verdiğimize sonra bankalar arar bizi neyse ciddi ciddi adamlar nerden para kazanıyor? telefon numaralarımızı mı satıyor bunlar denizbank'a ? ayrıca kart ortalama kaç günde geliyor?

Razer Blackwidow Ultimate 2013 - Razer Kraken Pro - Steelseries Sensei Raw NaVi

998 Mesaj
3 Haziran 2013; 17:28:32 

anlamadığım bi nokta var

ben karta para yükledim internetten alışveriş yaptım fiziksel harcamalar açıldı.
fiziksel harcamalara açııldıktan sonra Visa logolu yerlerden alışveriş yapabiliyomuyum

örnek migros bim gibi

5491 Mesaj
5 Haziran 2013; 1:58:36 

Visa Electron ile olmuyor galiba ama merak ediyorum bende.

276 Mesaj
5 Haziran 2013; 12:35:19 

Arkadaşlar internetten sipariş ettim kargo ücreti istiyorlar değilmi?

2277 Mesaj
5 Haziran 2013; 12:42:36 

quote:

Orijinalden alıntı: StillDre

Arkadaşlar internetten sipariş ettim kargo ücreti istiyorlar değilmi?

hayır hocam istemiyorlar

276 Mesaj
5 Haziran 2013; 12:45:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

hayır hocam istemiyorlar

Yani kart bilgidigim bedava olacak ne kart ücreti ne kargo Bence bu konuyu sabit yapsınlar.

2277 Mesaj
5 Haziran 2013; 12:47:55 

quote:

Yani kart bilgidigim bedava olacak ne kart ücreti ne kargo Bence bu konuyu sabit yapsınlar.

"Kart ücreti yok!
Üyelik aidatı yok!
Yükleme ücreti yok!
Kartı adresinize isterseniz hiçbir ücret ödemeden kart kapınızda!"

sitelerinde böyle yazıyor ama kart geçerlilikleri kısıtlı internette anlaşma yaptıkları yerde ve dışarıda visa geçen yerlerde (internette visa olmuyor)

276 Mesaj
5 Haziran 2013; 13:19:23 

quote:

"Kart ücreti yok!
Üyelik aidatı yok!
Yükleme ücreti yok!
Kartı adresinize isterseniz hiçbir ücret ödemeden kart kapınızda!"

sitelerinde böyle yazıyor ama kart geçerlilikleri kısıtlı internette anlaşma yaptıkları yerde ve dışarıda visa geçen yerlerde (internette visa olmuyor)

Haydaaaaa Bende her visa gecen yerde geciyo zannediyodum tüh ya Peki nerlerde geçiyo OLMADI PAYPAL AKTİVE EDERİZ

2277 Mesaj
5 Haziran 2013; 14:26:04 

quote:

Haydaaaaa Bende her visa gecen yerde geciyo zannediyodum tüh ya Peki nerlerde geçiyo OLMADI PAYPAL AKTİVE EDERİZ

hocma visa geçen her yerde ama internette geçmiyor paypala bağlanmıyor diye biliyorum gelince denerim ama paybyme ödeme seçeneği geçen her yerde geçiyor internette

1787 Mesaj
5 Haziran 2013; 16:00:42 

Bu kartı alacağınıza Migros'lardan Inialkart almaniz bence daha mantikli. 5 TL veriyorsunuz bir kereligine, daha sonra hem internette hem dışarıda her yerde alışveriş yapabiliyorsunuz, kredi karti formunda cunku. Para yukletmek 25 TL ve katlari, 1 TL para yatirma ucreti aliyorlar her defasinda. PTT ve Migros'lardan dolum yapilabiliyor. Icindeki parayi da 15 TL ceza vererek istediginiz banka hesabina cekebiliyorsunuz.

http://www.ininal.com/index.php

42 Mesaj
5 Haziran 2013; 16:11:41 

bu kart paypalda geçiyormu?

2277 Mesaj
5 Haziran 2013; 16:50:37 

quote:

Orijinalden alıntı: TheGuardian

Bu kartı alacağınıza Migros'lardan Inialkart almaniz bence daha mantikli. 5 TL veriyorsunuz bir kereligine, daha sonra hem internette hem dışarıda her yerde alışveriş yapabiliyorsunuz, kredi karti formunda cunku. Para yukletmek 25 TL ve katlari, 1 TL para yatirma ucreti aliyorlar her defasinda. PTT ve Migros'lardan dolum yapilabiliyor. Icindeki parayi da 15 TL ceza vererek istediginiz banka hesabina cekebiliyorsunuz.

http://www.ininal.com/index.php

hocam ininal var bende de bu kartı denemek amaçlı alıyorum

147 Mesaj
7 Haziran 2013; 14:53:19 

alımı ve sonrasındaki tüm işlemleri ücretsiz olan bir kart karşısında hala cebinizden her ay 1 tlnizi alan, her yüklemede 2tl havale paranızı alan, en az 25 tl yükleme yapabildiğiniz ininal'ı savunanlar var ilginç.

2277 Mesaj
7 Haziran 2013; 15:04:02 

quote:

Orijinalden alıntı: scatterbrain

alımı ve sonrasındaki tüm işlemleri ücretsiz olan bir kart karşısında hala cebinizden her ay 1 tlnizi alan, her yüklemede 2tl havale paranızı alan, en az 25 tl yükleme yapabildiğiniz ininal'ı savunanlar var ilginç.

hocam ama paybyme'nin geçerlilik yerleri kısıtlı

147 Mesaj
7 Haziran 2013; 15:26:23 

quote:

hocam ama paybyme'nin geçerlilik yerleri kısıtlı

oyuncular için ve sadece oyun piyasası için ortaya çıkan bir kart sonuçta paybyme kart. elbet genişleyecek.
ininal marketden ekmek almayı bile hedefliyor, anlıyorum. ama söz konusu oyunlarsa paybyme elbet öne geçecektir.

2277 Mesaj
7 Haziran 2013; 15:27:04 

quote:

Orijinalden alıntı: scatterbrain

oyuncular için ve sadece oyun piyasası için ortaya çıkan bir kart sonuçta paybyme kart. elbet genişleyecek.
ininal marketden ekmek almayı bile hedefliyor, anlıyorum. ama söz konusu oyunlarsa paybyme elbet öne geçecektir.

o yönden öyle hocam kartı aldım bekliyorum gelmesini ama ikiside iyi kart

77 Mesaj
8 Haziran 2013; 18:36:29 

Mevzuat gereği bankalar üyelik aidatı olmayan kartlarda çıkarmak durumunda bu kartta ona göre çıkmış ama neden Denizbank ile çalışalım o da var.

777 Mesaj
8 Haziran 2013; 19:00:38 

Başvurdum ben de kullanılabilen yerleri tam olarak nerden öğrenebiliriz?

Ftr öğrencileri ve öğrenci adayları :
www.ftrogrencileri.com

6848 Mesaj
8 Haziran 2013; 22:51:48 

Kartı 2 ay önce aldık evde yatıyor hiç bir işe yaramıyor dandik facebook oyunlarında da kullanamam oynamıyorum sonuçta kenarda duruyor merakla bekliyorum neler olacak diye.

PS4
Oyunlar: Battlefield 4Sniper Elite V3İnjustice Gods Among UsDiablo III: Ultimate Evil EditionDestiny(Preorder)
PSN: bluefox557
Steam: Dugo Dayı

16 Mesaj
8 Haziran 2013; 23:09:52 

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

anlamadığım bi nokta var

ben karta para yükledim internetten alışveriş yaptım fiziksel harcamalar açıldı.
fiziksel harcamalara açııldıktan sonra Visa logolu yerlerden alışveriş yapabiliyomuyum

örnek migros bim gibi

fiziksel olarak kullanıma açıldıktan sonra, normal banka kartı gibi kullanılıyor.
geçen gün migros'ta kullandım sorunsuz bir şekilde, garanti bankası posundan çekim yapıldı.. kart silibinde "paybyme kart kullanıcısı" yazıyordu, yani normal bir kart işlevi görüyor, ama sanal olarak kredi kartı gibi kullanılmıyor. online olarak sadece paybyme anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yapılıyor.

998 Mesaj
8 Haziran 2013; 23:22:46 

quote:

Orijinalden alıntı: proficientwight

fiziksel olarak kullanıma açıldıktan sonra, normal banka kartı gibi kullanılıyor.
geçen gün migros'ta kullandım sorunsuz bir şekilde, garanti bankası posundan çekim yapıldı.. kart silibinde "paybyme kart kullanıcısı" yazıyordu, yani normal bir kart işlevi görüyor, ama sanal olarak kredi kartı gibi kullanılmıyor. online olarak sadece paybyme anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yapılıyor.

teşekkür ederim

62 Mesaj
8 Haziran 2013; 23:23:41 

Artık şu karta bankamatik dışında nerelerden para yüklenebileceği açıklansın

998 Mesaj
8 Haziran 2013; 23:29:19 

fiziksel kullanıma açtırmam için
illa
http://www.payby.me/prepaid/wheretopurchase linkteki markalardan birşnden mi alışveriş yapmam gerekiyo

2277 Mesaj
9 Haziran 2013; 8:35:37 

kargosu çok yavaş pazar günü başvurdum salı günü verdiler kargoya daha gelmedi büyük ihtimal bu hafta gelir

4 Mesaj
9 Haziran 2013; 15:24:38 

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

fiziksel kullanıma açtırmam için
illa
http://www.payby.me/prepaid/wheretopurchase linkteki markalardan birşnden mi alışveriş yapmam gerekiyo

Ben kartı kullanmak istiyorum ama oyunla falan ilgim yok. 1 lira civarı harcama yapabileceğim bu linklerde bir oyun var mı? sanalpazar'da kullanmaya çalıştım ama olmadı demek ki ilk önce bu sitelerde kullanmak lazımmış.

77 Mesaj
9 Haziran 2013; 15:46:13 

quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Ben kartı kullanmak istiyorum ama oyunla falan ilgim yok. 1 lira civarı harcama yapabileceğim bu linklerde bir oyun var mı? sanalpazar'da kullanmaya çalıştım ama olmadı demek ki ilk önce bu sitelerde kullanmak lazımmış.

epin.com.tr 1TL ve katları alışveriş yapabilirsiniz. Ben yaptım...

216 Mesaj
10 Haziran 2013; 15:38:16 

Arkadaşlar ben gamekeystore dan paybyme ile oyun alacağım zaman telefona 6 haneli kod geleceği söyleniyor fakat gelmiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum hizmet 0 gerçekten pişman oldum yani 20 tl yükledim karta kullanamıyorum Turcell i arıyorum numarada sorun yok diyor paybyme yi arıyorum bizde sorun yok diyor. Cuma günü arayacaklardı konu hakkında aramadılar. Cumartesi aradım pazartesi arayacağız dediler yine aramadılar bu ne biçim iştir arkadaş ?! Bu mesaj sorununu nasıl çözebilirim?

2277 Mesaj
12 Haziran 2013; 12:16:19 

müjde vereyim steam ile anlaşmışlar entegrasyon çalışmaları devam ediyormuş

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdeki Sinek -- 12 Haziran 2013; 12:16:32 >

4 Mesaj
13 Haziran 2013; 10:04:39 

Paybyme kullanmaya başladım ama ininal'a göre bir avantajı yok şu an için. Rakip olmak istiyorsa Şok, Kipa, Carrefoursa gibi marketlerde veya Boyner gibi mağazalarda yüklettirebilmesi lazım. Bu kartı sadece oyun alışverişi yapmak için alanlar ne demek istediğimi anlamamış olabilir ama Adiosçular anlar ;). Paybyme duy sesimizi, sadece ATM yüklemesi yetmez bu iş için.

2277 Mesaj
18 Haziran 2013; 10:08:32 

kartı kullandım bimde paybyme kullanıcı diye geçiyor ama güzel hoş dışarıdan alışveriş yapmak isteyenler için güzel kesintisiz bedava geliyor atm'den para yatırılıyor ama internetten bir şey almak istiyorsanız ininal kullanın ama ininal'a para yükleyip dışarda kullanmayın derim

2578 Mesaj
18 Haziran 2013; 16:16:07 

TOP eleven da nasıl kullanıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

147 Mesaj
21 Haziran 2013; 14:49:15 

steam geliyor diğer hafta içi. hatta ilk kullanımda bir indirim ile gelecek diye duydum. hayırlısı: )

2246 Mesaj
27 Haziran 2013; 15:39:14 

Keşke, Steam, GOG, Greenmangaming, PSN gibi yerlerde de geçseydi. Onun için Ininal kart başvurusunda bulundum.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_79311947/f_//tm.htm

1079 Mesaj
27 Haziran 2013; 16:14:28 

nerden duydunuz hiç cevap vermiyorlar!

Bu mesajda bahsedilenler: scatterbrain

147 Mesaj
28 Haziran 2013; 13:21:27 

güvenilr kaynaktan duydum ama diğer haftaya sarktı galiba: /

577 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
onurcanbaysal
29 Haziran 2013; 14:40:34 

quote:

Hadiya bende ümitlendim :(

|LoL TR : Cause < Smurf : Virgin Black > | Fenerbahçem | Bir adet Hayal ve Hedef Alayım

1 Mesaj
2 Temmuz 2013; 16:39:23 

Sistem tek kelimeyle muhteşem! Çıktığından beri kullanıyorum çatır çatır :) Steam' e de gelince tadından yenmeyecek bence. Dua ediyorum anlaşsınlar artık diye o derece:)

4404 Mesaj
4 Temmuz 2013; 11:27:17 

LoL oynayan kitle sayesinde ayakta duruyor PaybyMe

eğer steam ede gelirse, ininal kart yalan olur.
bu arada hizlial, hepsiburada vb. tarzı sitelerde kullanabilen var mı? geçiyor mu yani?

epin.com geçiyor diye alıyorum ben ama eğer steam aktif falan olursa süper olur.

BİLGİSİ OLAN; arkadaşlar, gidip deniz bank atm den 25 tl yatırıp eve geldikten sonra internetten visa yazan bi yerden ödeme yapabiliyor muyum? Yada paypaldan yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IEfsaneyim -- 4 Temmuz 2013; 11:41:44 >

blondieastwood. RAWR
DotA II # CS:GO # BF3 # LoL
oyuncular için müzik ARŞİVİM

5491 Mesaj
4 Temmuz 2013; 20:53:30 

quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

LoL oynayan kitle sayesinde ayakta duruyor PaybyMe

eğer steam ede gelirse, ininal kart yalan olur.
bu arada hizlial, hepsiburada vb. tarzı sitelerde kullanabilen var mı? geçiyor mu yani?

epin.com geçiyor diye alıyorum ben ama eğer steam aktif falan olursa süper olur.

BİLGİSİ OLAN; arkadaşlar, gidip deniz bank atm den 25 tl yatırıp eve geldikten sonra internetten visa yazan bi yerden ödeme yapabiliyor muyum? Yada paypaldan yapabiliyor muyuz?

İlk önce PaybyMe anlaşmalı yerlerden yapman lazım.